StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 16:37:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 14:59:15 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
ego píše:
Hru jsem sice neviděl, ale vzhledem k dalšímu chystanému map poolu, který je pro sesion 3 věřím, že T už tak v nevýhodě nebudou. Mapy pěkně naprd z pohledu Z.

Jinak k tématu bych řekl asi tak tolik, že po vydání hry byla situace pro zergy přesně naopak. Mapy malé, ... nemá to smysl popisovat, každý ví, že zergové to měli nejvíc nahovno. Teď je situace opačná a plačou terrani, protože na začátku hry je hrál každý a neměli problémy proti Z.

Otázka času, než se to zase posune dál... Tohle téma nemá v podstatě smysl řešit.


Řekl si to správně až na jeden malý háček. Kdy bude mít navrch protoss? Nejdřív vede terran, pak zerg a toss nic? Já chci taky. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 15:23:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
problem je vtom ze na zacatku byli moznost stavit barack pred suply , mohl si pouzivat hodne cost effective reapery , stavet rychle bunkry a vsechno co jenom tem pushum pomahalo , nebylo to jenom o mapach ale o silenjsich early game terran jednotkam ..
tedka ty jednotky uz nejsou a navic jsou mapy vetsi = 2 vyhody pro zerga , stacilo by to kompenzovat aby byly bud mensi mapy nebo aby terranum posili nebo nejak balancli jednotky ktery dnes uz nevyuzijou a nebo posili trochu lategame , kdyz uz ty jednotky jsou tak poamly meli by bejt aspon ultimatni , treba BC v jednicce byla jednotka ktera za ty suroviny fakt stala , BC dnes je dost pomer cena vykon knicemu , pozemni jednotky ho sundaj a vzdcusnych vymasis za par sekund tolik abys je counternul , pomalej drahej BC pak ztraci smysl. thor je sice fajn ale vs T3 toss jedntkam se nechyta protoze jak coloss tak carrier ma mnohem vetsi dostrel a tim padem ve vetsim mnozstvi mu tahle vyhoda jenom nahrava proste mu to ukitujes.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 15:49:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. črc 2010 22:13:17
Příspěvky: 176
saltazar píše:
ego píše:
Hru jsem sice neviděl, ale vzhledem k dalšímu chystanému map poolu, který je pro sesion 3 věřím, že T už tak v nevýhodě nebudou. Mapy pěkně naprd z pohledu Z.

Jinak k tématu bych řekl asi tak tolik, že po vydání hry byla situace pro zergy přesně naopak. Mapy malé, ... nemá to smysl popisovat, každý ví, že zergové to měli nejvíc nahovno. Teď je situace opačná a plačou terrani, protože na začátku hry je hrál každý a neměli problémy proti Z.

Otázka času, než se to zase posune dál... Tohle téma nemá v podstatě smysl řešit.


Řekl si to správně až na jeden malý háček. Kdy bude mít navrch protoss? Nejdřív vede terran, pak zerg a toss nic? Já chci taky. :D


Toss si tuším už éru zažil, těsně než začal ten boom s masou nových hráčů za zergy. Je ale fakt, že to nebylo tak okaté jako u terrana. Btw: podívej se na RO16 na dreamhack, polovina hráčů protosové :)).

//edit: jinak jsem jako zerg konečně po necelém roce spokojen, začíná nadvláda macro her, tak to má být ;) .

_________________
I'm listening...
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 17:37:53 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
ego píše:
saltazar píše:
ego píše:
Hru jsem sice neviděl, ale vzhledem k dalšímu chystanému map poolu, který je pro sesion 3 věřím, že T už tak v nevýhodě nebudou. Mapy pěkně naprd z pohledu Z.

Jinak k tématu bych řekl asi tak tolik, že po vydání hry byla situace pro zergy přesně naopak. Mapy malé, ... nemá to smysl popisovat, každý ví, že zergové to měli nejvíc nahovno. Teď je situace opačná a plačou terrani, protože na začátku hry je hrál každý a neměli problémy proti Z.

Otázka času, než se to zase posune dál... Tohle téma nemá v podstatě smysl řešit.


Řekl si to správně až na jeden malý háček. Kdy bude mít navrch protoss? Nejdřív vede terran, pak zerg a toss nic? Já chci taky. :D


Toss si tuším už éru zažil, těsně než začal ten boom s masou nových hráčů za zergy. Je ale fakt, že to nebylo tak okaté jako u terrana. Btw: podívej se na RO16 na dreamhack, polovina hráčů protosové :)).

//edit: jinak jsem jako zerg konečně po necelém roce spokojen, začíná nadvláda macro her, tak to má být ;) .



Tak já si tosse nevybral kvůli tomu že je něco OP nebo tak. Prostě mi nejvíce vyhovují jak macrem tak jednotkami, navíc mám raději méně vojáků zato silných, proto ne zerga a terran má pro mě příšerné macro, fuj.

Jo macro hry mám taky rád. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 18:00:52 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Tak i pro mě má protoss nejjednodušší makro. Nevím pro koho by to mohlo být jinak. A protoss byl op okolo GSL March, dobře že jim vzali ten amulet.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 18:48:58 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Zkus se podívat na tenhle replay z Dreamhacku - Thorzain vs July - a pak, že se nedá za T zerg porazit

http://www.youtube.com/watch?v=EHQd63FBxUU

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 20:00:30 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Weezing píše:
Tak i pro mě má protoss nejjednodušší makro. Nevím pro koho by to mohlo být jinak. A protoss byl op okolo GSL March, dobře že jim vzali ten amulet.


To mi nai nepřipomínej.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 20:07:15 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 12:41:04
Příspěvky: 49
Ashencz píše:
Zkus se podívat na tenhle replay z Dreamhacku - Thorzain vs July - a pak, že se nedá za T zerg porazit

http://www.youtube.com/watch?v=EHQd63FBxUU


Brilantné argumentovanie. WOW (je to myslené sarkasticky). Ja som nikdy nepovedal, že sa Zerg poraziť nedá. Ale tak čo už. Nie každý vie pozorne čítať. Alebo možno aj vie, ale je lenivý tak učiniť.

Tak na ton videu som tam videl napr. to:

1, Keby ThorZaIN neskautol a nezničil Broody v čase 21.20, tak by bol vo veľkých problémoch. A to aj napriek brilantnému pushu zo začiatku hry. A to ani nehovorím o tej nezmyselnej strate Infestorov.

2, Terran sa konečne rozhodol pohnúť so svojou slimačou army a niečo urobiť, a hneď prišiel o Fortress.

3, ThorZaIN je momentálne iná liga (čo robil na TSL 3 bolo neskutočné). Dovolím si však povedať, že bez darovaných Broodov a Infestorov by to asi nedal.

Mutas rules. Ale nie vážne - Aká taktika sa za terrana dá použiť proti počtu približne 15 mutas na takejto veľkej mape? Pri pomalosti terranskej army ja osobne žiadnu nevidím. Z osobnej skúsenosti viem, že ani Veľké množstvo turretov nie je účinné, lebo vždy sa najde miesto, ktoré pokrýva len pár a tie Mutalisky snajpnú ľahko. A pri každej expe sa marina/thor mať nedá.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: sob 25. čer 2011 20:15:59 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 12:41:04
Příspěvky: 49
Ashencz píše:
Zkus se podívat na tenhle replay z Dreamhacku - Thorzain vs July - a pak, že se nedá za T zerg porazit

http://www.youtube.com/watch?v=EHQd63FBxUU



PS: Nevyhral nakoniec July celý matchup v pomere 2:1? Áno vyhral.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Kríza terranskej taktiky
PříspěvekNapsal: ned 26. čer 2011 0:16:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Nechapu te Robine...na argumenty bud nereagujes a nebo se jim posmivas...zalozis whine post a pak takhle reagujes prijde mi to jako cisty troll.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz