StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je stř 26. čer 2024 12:11:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 21:59:06 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Medic píše:
Tak tady to je, je tam několik nešťastných okamžiků, jako jeho scout heli a potom drop, ale když jdou armády proti sobě, jsou surovinově stejně velký, dostal jsem opravdu nepěkně.


Surovinově mohou být stejné, ale mnoho terranů stále nepochopí, že když jdou s MMM proti protosským high tech jednotkám, tak musí zákonitě prohrát pokud protivník není idiot. Ok, mrknu na to. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 22:05:32 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Medic píše:
Tak tady to je, je tam několik nešťastných okamžiků, jako jeho scout heli a potom drop, ale když jdou armády proti sobě, jsou surovinově stejně velký, dostal jsem opravdu nepěkně.


vec c.1,,, kdyby ses vykaslal na celej mech... ten clovek ma v 10te minute 5 stalkeru 1 zealota a 1 void... absolutne zadne sentry nic... jakymkoliv bio pushem bys ho rozbil od 6te minuty kdykoliv....

strasne pozde expandujes.. v te dobe kdys mu znicil ty proby si mel stavet comand center....

13. minuta... protoss ma armadu kterou normalne musi mit tak v 8me minute jinak vs bio nema absolutni sanci...

na expe si zacal tezit az 16:20... to uz mas tezit pomalu na druhe.. ne na 1.

taktika marinaci + tanks... hrajes proti protosovi ne proti Z... zvlast delat marinu kdyz souper jede colose? O_o nescoutujes, jenom tech 5 colosu by ti dalo pomalu celou armadu samo, protoze 1 vystrelem od kazdeho ti padlo 30 marinaku...... mas strasne nedostatky v taktice....

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 22:09:11 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. dub 2011 13:29:35
Příspěvky: 7
ono to většinou vyhraju, že když vidím colossy hend sypu vikingy jak blázen a pošlu je na suicide proti collosům nepřítele...ti je sestřelí i za cenu obrovských ztrát a biem ukrajtuješ gateway jednotky, ti phoenixové jsou prostě problém, vikingové proti nim mají vyšší prioritu a ničí prvně phoenixi, takže jsem musel jít i marinakama do něj.
Ta expa...no, to se nedá moc komentovat, samozřejmně máš pravdu. V té bitvě by pomohlo pár marauderů asi no místo těch tanků, ty tanky mi v téhle hře vskutku moc nepomohly...

btw: Taktiku docela chápu :) ale trošku jsem to podcenil ty phoenixi...
Samozřejmně máš pravdu ve všech těch chybách, scout nezvládám, jak šlo vidět no...v té bitvě by pomohl split asi no, ale asi ne moc :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 22:13:01 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Medic píše:
ono to většinou vyhraju, že když vidím colossy hend sypu vikingy jak blázen a pošlu je na suicide proti collosům nepřítele...ti je sestřelí i za cenu obrovských ztrát a biem ukrajtuješ gateway jednotky, ti phoenixové jsou prostě problém, vikingové proti nim mají vyšší prioritu a ničí prvně phoenixi, takže jsem musel jít i marinakama do něj.
Ta expa...no, to se nedá moc komentovat, samozřejmně máš pravdu. V té bitvě by pomohlo pár marauderů asi no místo těch tanků, ty tanky mi v téhle hře vskutku moc nepomohly...

btw: Taktiku docela chápu :) ale trošku jsem to podcenil ty phoenixi...
Samozřejmně máš pravdu ve všech těch chybách, scout nezvládám, jak šlo vidět no...v té bitvě by pomohl split asi no, ale asi ne moc :)


stacilo by s bojem chvilicku pockat a odstrelovat mu ty colose nebo phoenixy vikingama kdyz se k tobe blizil, takhle bys ho dal pomalu zase bezeztrat,,, protoze nemel charge a tanci s tolika marinakama by ty loty s par stalkerama co tam mel roznesly jak nic, proste si blbe zvolil pozici a hlavne cas boje,,, phoenixy tam mel sotva 3, mozna 4,, ti tam jsou absolutne k nicemu :) to se ti jen zda ze tam delaji hodne

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 22:16:03 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. dub 2011 13:29:35
Příspěvky: 7
Jo, nebylo jich moc, ale víš jak, to jsou tak 3-4 salvy těch vikingů, to může být tak 10 sekund...a jak jsi psal, colossy jednou zaútočily a bylo po bitvě, takže kdyby ty výstřely vikingů trefily colossy a ne phoenixi, tak to mohlo dopadnout krapet líp.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 28. dub 2011 22:45:30 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Medic píše:
Jo, nebylo jich moc, ale víš jak, to jsou tak 3-4 salvy těch vikingů, to může být tak 10 sekund...a jak jsi psal, colossy jednou zaútočily a bylo po bitvě, takže kdyby ty výstřely vikingů trefily colossy a ne phoenixi, tak to mohlo dopadnout krapet líp.


a kdybys udelal to co sem napsal tak to vyhrajes pomalu i bezeztraty :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 29. dub 2011 9:57:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Ja taky jezdim proti kolosum hafo riny, akorat jen jako kanonfuter lepsi kdyz nejdriv splachnou pesaky nez aby mi udelali skrabance na thorech a je to dobra prevenze proti chargelotum pokud je tos jede

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Swen dne pát 29. dub 2011 10:49:02, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 29. dub 2011 10:37:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Tak teraz asi nechapem co pises... proti charglotom a colosom masis marinakov?Ved to je ciste zradlo.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 29. dub 2011 10:42:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
GoodWill píše:
Tak teraz asi nechapem co pises... proti charglotom a colosom masis marinakov?Ved to je ciste zradlo.


no prave a podvyziva je svina

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 29. dub 2011 10:46:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
No jeste tam bylo slovni spojeni aby mi neposkrabaly thory tak hadej co je muj MT :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz