StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:02:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zhodnocení silver TvZ replaye
PříspěvekNapsal: sob 08. zář 2012 18:39:28 
Offline
 Profil

Registrován: sob 08. zář 2012 18:34:05
Příspěvky: 10
Ahoj,

nedávno jsem se dostal do silveru jako terran (i když začínám trénovat i zerga) a byl bych vám vděčný, kdybyste mi napsali nějaké připomínky a komentáře k tomuhle replayi TvZ (proti top silver zergovi).

Jako chyby vidím:
OBV jsem měl mít víc raxů
A při tom konečnym útoku, kterej jsem podělal, jsem neměl lízt z tý rampy, aby se marináci tak neroztáhli a nebyli tak zranitelný banelingama i zerglingama a nebo rovnou zůstat u tý xel nagy a tam zasiegovat a splitnout mariňáky kvůli banelingum.

Ale rád bych věděl jakékoli další připomínky :)

Díky

REPLAY: http://uloz.to/xR6rbCh/gsl-antiga-shipyard-4-sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zhodnocení silver TvZ replaye
PříspěvekNapsal: sob 08. zář 2012 20:36:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Mohl bych ti poradit milion drobnosti, ale hlavni co ti musim doporucit, je zkusit s tvym buildem proti pocitaci maxnout co nejdriv 200/200 a nebo klidne min klidne 150/200. Schvalne si to vyzkousej...

A abys mel srovnani, tak sem zkusil build co ty...zadal sem si co nejdriv dosahnout 200/200 (bez jakehokoliv BO). Zacit 2rax (mezitim poslat scouta v 5. minute) > expa > MMM (1/1, stim, shield, CS). muj cas 14:20 (koncil sem s 50 mineralama a 200gasem, a ve fronte v budovach sem mel celkem 2 maraudery). Vim ze je to bez jakehokoliv mikra ale trosku ti to pomuze si usporadat co je dobre a co ne...schvalne si to zkus...protoze tvoje MAkro byl nejvetsi problem, malo SCV, malo budov, zbytecne moc plynu, zbytecne moc mineralu...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zhodnocení silver TvZ replaye
PříspěvekNapsal: pát 16. lis 2012 2:10:36 
Offline
 Profil

Registrován: ned 14. říj 2012 18:36:29
Příspěvky: 41
Vim, ze je uz trochu pozde, ale tohle mi fakt neda :? Pronasledovat 11 banelingu s chumlem marinaku? Pak je trikrat behem peti vterin nastimovat, zastavit se a pet vterin se jenom divat, jak je banelingove likviduji, zatimco vzadu jsou dva nezasiegovane tanky? Jsi uplne prvni bronz/silver, ktery by mozna mel pracovat spis na micru nez macru :lol: Ikdyz to je taky standard, presto, ze prvnich 10 minut jenom koukas na svou zakladnu, tak mas pri tom buildu 35scv misto 50, 17 marinaku misto 30, 0 medivacu misto 4, nedokonceny stim a s pribyvajicim casem je to cim dal horsi.

Pak jsou tam jeste detaily jako: mas okolo 40-50 scv az do konce, misto 70 ve 13. minute, na konci mas 4000 mineralu a 1000 gasu(to je napriklad 50 marinaku + 10 vikingu, 50 marinaku + 8 siege tanku nebo 50 marinaku + 5 thoru), po tom co vidis broodlordy a corruptory nepostavis behem 2 minut ani jednoho vikinga ani thora, rallyujes svou armadu pod broodlordy misto toho abys obetoval expanzi a stavel armadu uvnitr mainu, ktera ve chvili kdy ses vzdal mohla mit 30 marinaku, mass repairovanyho thora, dalsiho thora na ceste, 8 vikingu (nebo vic, pokud bys postavil dalsi starport na reaktoru), nemas wallof naturalu atd.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Zhodnocení silver TvZ replaye
PříspěvekNapsal: úte 03. kvě 2016 11:33:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 22. zář 2015 7:55:05
Příspěvky: 6
Ale rád bych věděl jakékoli další připomínky :)
gclub


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz