StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 6:25:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 16:26:01 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Každej říká něco jineho ... :) nekdo na ně H a nebo C :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 16:30:09 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Zergové jsou nejtěžší rasa na makro a bronz hráči se od těch z vyšších lig odlišují právě jím, že ho s prominutím neumí v základech. Pokud tedy máš problém se zakopaným soupeřem, který tohle massí tak zůstaň stále u těch základů, jako mít těch 24-30 těžičů na expanzi a podobně. Opakuje se tu stále stará věta, když jsem začínal říkali mi ji taky, tak teď to říkám já:"máte problémy, neptejte se na to jak je řešit ale pošlete report nejlépe ten kde jste prohráli proti tomu co popisujete." Vždycky se tu najde někdo kdo vám to tu rozebere.

edit: pokud vím gappo mám tě v seznamu kontaktů, napiš až mě tam uvidíš a můžeme dát jednu hru, budu ti massit ty carriery. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 16:55:43 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
saltazar píše:
Zergové jsou nejtěžší rasa na makro a bronz hráči se od těch z vyšších lig odlišují právě jím, že ho s prominutím neumí v základech. Pokud tedy máš problém se zakopaným soupeřem, který tohle massí tak zůstaň stále u těch základů, jako mít těch 24-30 těžičů na expanzi a podobně. Opakuje se tu stále stará věta, když jsem začínal říkali mi ji taky, tak teď to říkám já:"máte problémy, neptejte se na to jak je řešit ale pošlete report nejlépe ten kde jste prohráli proti tomu co popisujete." Vždycky se tu najde někdo kdo vám to tu rozebere.

edit: pokud vím gappo mám tě v seznamu kontaktů, napiš až mě tam uvidíš a můžeme dát jednu hru, budu ti massit ty carriery. :D


dik za nabidku ... neni to jen a carierech .. to jsem zminil konkretni hur po ktere vcera klavesnice letela do kytek :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 17:16:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 03. pro 2010 9:14:52
Příspěvky: 165
začni tim že změníš přístup nerozčiluj se u toho měj respekt k sobě i soupeři ja si u toho rval vlasy furt sem řval jak je možny že toho ma tolik jak je možny že to rozbyl. no a pak sem se na to začal dívat analiticky :D a hned mě to baví víc ne takovej stres a hned to frčí líp.

jak sem se naučil za ty roky ve své stresové práci když je problem/deprese nejdřív začínej u sebe když si to v hlavě přerovnáš problemy se řeší líp důležité je si je uvědomit a pak je začit v klidu řešit uvědomit si kde děláš chybu projet replaye podívat se na kritickej čas kdy většinou prohráváš u mě je to cca 18 minuta tam se to rozštípne. no tak se soustředim na dění se do 18 - 20 minuty co je možne natěžit co na mě může soupeř vyjet atd atd atd. až zmákneš tohle objeví se ti novej probém co po 20 minutě no a to už víš jak řešit páč máš zkušenosti z toho jak si vyřešil 0-18 :D

_________________
Obrázek
dejte echo zahraju s každym trening vždy a všude :D
Zylvar #355
Problém způsobený tankem je i tankem řešitelný.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 17:34:43 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
gappo, no tohle je o zvládání stresu, dneska jsem prohrál 5x v řadě a myslím že to nasere každýho, obzvlášť když je to sama laciná strategie a rushe okolo 6-7 minuty hry, když né dřív(připadal jsem si jako zpátky v bronzu) :D pak jsem si dal pauzu, svačinku a skore jsem stáhl na 8 vyher a 7 proher.. :) ničit klávesnice o ničem.. ;) hod sem replay a můžem se ti na to podívat..

Saltazar: ty je stejně masíš furt né? :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 17:37:44 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
mam toho tedka trosku hodne ... v praci se delaji vysledky za 2010, stehujem se ... no je toho moc ... a klavesnice nevadi ... mam jich na sklade tuny

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 17:50:31 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. pro 2010 12:40:00
Příspěvky: 119
Gappo píše:
Každej říká něco jineho ... :) nekdo na ně H a nebo C :D


hydry sou univerzalni jednotky a hodi se na vsechno. Ale pokud jich nemas dost a najednou an tebe toss naleti s carierama tak jako okamzite reseni je lepsi stavet coruptory nez hydry

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 13. led 2011 18:38:05 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
gappo->já si nemohu dovolit ji rozflákat, hraju na notebooku, udělal bych to jednou a na čas bych měl pc mimo provoz. :D

jonas->tyhle voids či carriers strategie v 1v1 nedělám už pěkně dlouho. Zkrátka teď si to již hráči hlídají, scoutují a podobně. Voidy jezdím leda v macro game, většinou proti zergovi. Jak všichni vědí zerg obnoví armádu rychleji než ostatní když si je v bitvě prohodíte nebo i vyhrajete a pak vás rozmasí, ale když mu ze zadu zničím tech s pár voidama tak těžko. :D :D :D

michals->hydry sou univerzální, ale aby je stavěl samotné to fakt jen v bronzu, jináč když k nim nemá rouche či nějaký jiný tank tak nemají šanci proti pár colosům či tempářům.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 27. kvě 2011 7:16:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Ono ak prehrate v 18 minute a tak... tak to ešte ok to sa da prežiť.
Ale ak prehrate tak ako ja včera po 40 minutach, že super mal okrem army 4 pylony po celej mape. Tak to už nasere. :D

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 07. zář 2011 18:48:41 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. srp 2011 12:48:47
Příspěvky: 12
Zdravim, chtel bych se zeptat jak presne hrajete proti Protossum, ktery jede voidy. at proti nim delam more queen, hyder, tak mi je vzdy rozbije, popripade velmi dobre harasi a ja nemuzu uhlidat vsechny expy:( navic ve spojeni s narocnym scoutem hlavne ze zacatku hry nez se dostanu na rychle overlordy je vazne problem. vetsinou si tipnu co asi bude toss hrat a netrefim se. bud me postupne znici voidama, nebo pozemni armadou:-/

uz vazne premyslim ze se na zerga vyprdnu a budu hrat jak skoro kazdej terana, tj. nudne hry.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz