StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:03:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 10. pro 2011 16:24:22 
Offline
 Profil

Registrován: sob 23. črc 2011 12:09:50
Příspěvky: 10
Ty vole Zaszi uvažuj trochu, tady kolega ze silveru ti tady dává rozumy, který bys měl brát v potaz, jelikož tomu sám nerozumíš a ty mu to takhle kazíš :lol:


Prostě vole ma ling baneling ultra, tak mu tam nahážu forsfýldy pak nějaký ty hustý bouře a sem oukej bejby 8-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 10. pro 2011 21:00:53 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Tak víš ale jak třeba já taky hazím když je to nějaká užina force fieldy za ultralisky. Protože jenom vůl by nedal do předu ultralisky pač když dáš přd ultralisky něco jiného ultralisk je ve předu a dostává to. Pokud soupeř nechá si 2 ultralisky vzadu tak FF postradá smysl ale kdo by si to vzadu nechával.

s mě stalo v ZvZ jsem měl jenom mass hyder protože soupeř jel mutalisky a já potom rouche a Hydralisk (banelingy). Říkám si jdu do něho scoutnu a on tam měl 6 ultralisku a zerglingu a rouchu + infestoři říkám lol to bude GG.

On zautočil ultraliskové se sekli o sunkenky a z pozdadí dostali domg od rouchů a hyder ani jsem nevěřil jak rychle padnou :)
Ultralisk je nahovno že musí bojovat tvaří tvář k tomu je objemný cokoliv je za nim se sekne a dostává dmg pokud má soupeř splasj v podobě (sigetanku + colosu + stormu)

By jsi ani nevěřil jak dlouho ničí ultralisk zealota snad se ani ultraliskové proti tossovy nedělají tam to natankuje pár imortálu a zybtek to tam fatálně dojebe.
Hlavně pozice pozice pozice malo prostoru je nepřítel pro zerga.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 10. pro 2011 21:45:47 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
kdo by si je tam nechal treba ten co to jen posila pres acko a lingove je predbehnou a nebo ten co trosku u toho premejsli a pokud ty sentry vidi tak ty FF ocekava ale spis to bude tim ze lingove jsou rychlejsi

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 10. pro 2011 21:53:05 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Tak jestli lingové jsou rychlejší tak se stane situace bud lingové budou hlodat semknutou první linii a ultraliskove budou jenom vzadu čumet. V té realnější situaci všechny lingové budou během pár sekund mrtví a přišel zbytečně o lingy. Tak záleží na situaci. Tady bychom si mohli říkat měsíc asi tohle:

Když je chytřejší uděla tohle -> ano ale on muže udělat tohle -> on muže hodit tamto -> ale ja se bavím o příhodné situaci -> an ale on postaví tohle a udělá tamto.
:D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 10. pro 2011 22:46:32 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Zkus hádat třeba 10x proč má Ultralisk range 1 a neni melee. ;)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: ZvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: čtv 15. pro 2011 11:11:17 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Psal jsem to k Protossum ale musím to poslat ať to vidí i Zergové.

Tohle musíte vidět nadherné hry TLO a White Ra -> moc pěkne a poučné hry White Ra tam vysvětluje nějaký věci. A TLO perlil s taktikou All IN -> spine rush a podobně nadherné hry.

http://sk.twitch.tv/whitera/b/302358926


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 76 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz