StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 15:28:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 0:48:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 23. pro 2010 19:35:14
Příspěvky: 62
Nelibi se mi kdyz me nekdo urazi/vysmiva a vyuziva tomu sve "neuspechy" ktere mu byli o hlavu mlaceny na 15 strankach v jinem tematu, to si nechej jinam a nehazej to sem Mahimu!. Asi jsme koukali na jinou cast hry, byla dlouha a pravdepodobne jsou to blbe prehodnotil, myslel ze by ekonomicky neutahl s 35 probama HT po prvni bitce s colossama.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 1:08:03 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
to uz mam i zakazane lidi chvalit? a sakra.... to abych teda zase spustil muj stary znamy flame, jinak nevidim cim jinym bych se tu mel bavit :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 1:49:02 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
MaHi píše:
Jinak mám tu pro Vás libůstku... Je to z doby, kdy se ta LaserToss strategie ( mass colosi mass voids ) teprve začala objevovat, takže borec to nejel na 100 procent a já rozhodně nevěděl na 100 jak proti tomu hrát :D ... Nicméně myslím si, že je to jedna z nejdrsnějších her co sem hrál ... Když to po té hodině skončilo ( nebudu spoilovat kdo win ), tak jsem tu řval na celý byt "BLEEEEEE MOTHAFUCKAAAA", za soucitného pohledu mé přítelkyně. Až takový je to mazec.
Takže stáhněte a koukněte na skoro hodinovou nonstop řezanici ZvP na meta... HFHF

http://www.uloz.to/7912450/mahi-vs-toss ... -sc2replay


Fakt pěkná hra :) Uprostřed to mělo trochu hluchý místo, ale od toho jeho útoku na tebe při limitu to začalo bejt hodně dobrý. Taky se mi líbí tvoje vypořádávání se s Phoenix harassem na začátku, je vidět, že to máš nacvičený a zmáknutý. A všiml jsem si, že ti stejně jako mně v průběhu hry průměrné APM stoupá a ne klesá :)

Zároveň bych tě rád poprosil (nebo i kteréhokoli jiného Zerga či Randoma) o mrknutí se na tuhle hru - http://www.mediafire.com/?mk6kh7b9zhx1eid.

Taky ZvP, z dneška a přestože jsem při zpětné analýze objevil hodně různých drobných chybek, není mi úplně jasné, které byly ty "hlavní" chyby, co mě stály hru. Málo Dronů? Absence Corruptorů? Druhá expa na špatném místě a ještě nespojená creepem? Chybějící Roachové před hydrama jako meat shield? Přílišné tlačení na pilu ve snaze zničení jeho pravé expy, i když jsem toho měl málo? (ale to jsem prostě po celou hru cítil takové hodně intenzivní nutkání, že pokud mu ji rychle nesejmu, nevyhnutelně prohraju, protože toss těžící ze 3 základen současně má dost peněz na to, aby plival gate jednotky i Colossi ve velkém) Nebo zbytečné focusování Colossů?

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 2:32:03 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
jak si sam rekl... nedostatek roachu, tohle neni bw abys mohl jet ciste jen hydry... ale o to by ani tak neslo..
v 15te minute si prisel o strasnej pocet hyder.. v ten moment si nemel s nim absolutne vubec bojovat... o tu expu bys prisal tak i tak.. tys akorat s expou prisel o armadu.. kdyz se v 17te minute podivas na unit lost tak ty ho mas trojnasobny,,,, kdybys sis tu armadu nechal a pockal na tech 20 hyder co ti tam doslo pak.. vypadalo by to uplne jinak... od te doby ses jenom vezl....
a opet me P potesil HTckama.. jako bych se videl :) " nezapomen vytahnout ze sem radil at to jezdi do roachu" ja to jezdim do zerga temer do vseho ;) samozrejme po, nebo pred collosama...

ale ja samozrejme vim.. mam si sve naprosto nesmyslne nazory ponechat pro nekoho jineho a radsi se jit ucit teorii abych vubec vedel o co v te hre jde... uz metu.. peace

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 2:36:41 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ale já taky v PvZ jezdím templáře přece. Ta diskuse celá byla o tom, že od tebe to znělo, že bouřka je přímým counterem Roachů, což prostě není. Ale to už je fuk, myslím, že si každej návštěvník tohohle fóra nějakej svůj názor udělal a dalším tlacháním to nezměníme :)

Za rozbor díky, s těmi zbytečnými ztrátami u expy (u mojí i u jeho) máš pravdu :roll:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 2:39:15 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
uz sem s tim vyhral i proti roachum tak mi to uz nechte herdek :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 2:40:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 23. pro 2010 19:35:14
Příspěvky: 62
A bylo taky malo dronu, podle me si mel jet roach warren v momente jak zacinas lair (nebo ve 25%) aby kdyz ti oboje se dokonci zacal upgrady a dokonce ve tve hre by si stihl i ten hydralisk den jak si jel prvni coz je zahada to byl miss click a nebo si nak map hackove vedel o startech?:]


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 2:42:58 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
kouknul jsem na tu hru a hrál si neskutečně špatně, hru ti prohrálo hlavně to že máš špatný makro, alespoň podle mě.. tam si měl dělat larvy Queenama a někdy ti to trvalo 40 sec(odhaduju, nestopoval jsem to ale tak nějak jsem počítal) a víc, v tu dobu si mikroval 10ti hydrama kde ti stejně tři zdechli zbytečně protože si je neudržel na uzdě.. :) nechápu co te vedlo k tomu brát "ninja" expu když si měl ZLATO blíž a líp bránitelný.. navíc on měl fenixe takže na scout úplně ideální... pak mu tam třeba vtrhneš na expu(tu za kamenama), musel si vědět že tam umřeš a snažil si se tam sundat pylon a pak bojovat s ohodně vetší armádou.. asi bych tam raději pomlátil nějaký proby když už bych tam lezl umřít.. pak si měl 2 expanze kilometr od sebe a na nich dohromady 10 dronů jakou dobu..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 2:50:12 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
jonas chtel bych videt hrat zerga tebe ;) jak bys vse stihal

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 2:54:20 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
hraju ho občas v 2v2 a vim že to není sranda nezapomínat(ale vim že je realné mít v 15té minutě 200/200).. ale to je to co mu hru prohrálo, málo larev, musel dělat z tech pár larev armádu aby se nějak dokázal třeba bránit atd.. kdyby si hlídal ty larvy víc tak měl ty expanze saturovaný a pak i armádu..


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz