StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 9:51:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 2:57:51 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
podle me mozna stacilo nenechat umrit tak moc tech hyder v te 15te minute... za 30 sec mu vylezlo pomalu 2x tolik takze by mel mam pocit neco kolem 30ti hyder.. to doplnit par roachema "bouzel ho v te dobe nemel jestli se nepletu"roach waren", coz byla asi osudova chyba c.2" a prejel by ho.. 2 colosove neusmazi tak moc

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 3:03:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 23. pro 2010 19:35:14
Příspěvky: 62
Bohuzel zerg to ma tak ze vsechno stihat musi, utracet suroviny, to vcetne larev, nejde o zapominani vomit, to jsou minor chyby, spis de o to ze jich tam je moc v jednom miste, mit na zacatku hry 10 larev, je to same jako mit 1000mineralu, obrazne receno, urcite na to existuje propocet presny:]. Podle me si jaksi nevedel co stavet, dukaz je hydralisk den. Fakt mrkni na tohle http://mrbitter.blip.tv/file/4773241/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 3:05:57 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
kdyby misto hydralisk denu udelal roach tak mu ti phoenixove udelaji takove peklo ze se z toho nedostane vubec ;)
jako protos kterej znicil uz nespocet zergu pomalu tema 4 phoenixema protoze meli pozde hydry to opet budu tvrdit a hadat se za to :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 3:14:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
tak bejvá ve zvyku tam mít ovíka na straně kde měl ty stargaty.. a ty hydry pokud jich není dost taky nejsou super proti fenixům.. myslím že i mahi to bránil crawlerem a je to tak nějak bez dodatečné práce že tam lítáš hydrama jak trotl od jedný expanze ke druhý..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 3:21:28 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
crawler je taky volba.. ale ne 100% ochrana... udela o dalsi 2 phoenixe navic a ignoruje ho.. pak tam musis tavet dalsi 3 dokola abys pokryl celou tezbu bezeztrat a to same v mainu. .to uz podle me jsou lepsi ty early hydry kdyz vis ze to jede

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 3:25:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 23. pro 2010 19:35:14
Příspěvky: 62
Klidne se za to hadej ja se zase budu hadat ze na roach warren nepotrebujes lair :] a neni to jenom o hydrach, ale jak uz jsem psal v build ordery kdyz je dobry macro tak by mel mit uz roach warren postavene a mohl stavet hydralisk den pripadne mit 3 queeny a 3 queeny ti staci na 4 fenixe ne? do toho evo a 1-2 spore na zakladnu a teoriticky by si mel byt safe.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 3:30:50 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
to bys potreboval 3 queeny u kazde hatchery... sak pockej az chytnes neakeho P co to fakt ovlada ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 6:15:15 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Mno ty queny nejsou zase tak hloupý nápad. Jednou jsem potkal maníka co je massoval plus mass rouche. :) Většinou právě když jedu phoenixe počítám s tím že přeskočí na hydry a já ho sejmu HT, tenhle s těma quenama mě dost překvapil. Bylo to na Scrap stations, takže rozbil šutry a během chvilky si natáhl creep, když máte víc tumorů u sebe je to těměř okamžité, takhle ho dotáhl až ke mě a eliminoval tím ten nízký speed u quens a přejel mě. Samozřejmě se proti tomu dá bjovat v pohodě, ale mě to překvapilo. Projel jsem to hlavně díky tomu že HT nebylo ještě dost, jináč bych queny vzal feedbackam a neměl by šanci.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 8:25:23 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Ono zrovna v případě Phoenixů to nejde říct úplně jednoznačně... Já stavím minimálně 1 spore ke každé expě proti Phoenixům a snažím se switchnout na Hydry. Přecejen když se Toss tomu Phoenix harrasu opravdu věnuje a má skill, tak je s critical mass schopný zničit Vám queeny a těžbu prakticky beze ztrát. Pak je lepší udělat ty 3 crawlery ke každé těžbě. Pokud ale jede ty phoenixe jenom tak light, tak je možné to bránit s 1 crawlerem a Queenama a zůstat třeba dýl na tieru jedna, případně si rozjet expu.

Každopádně nezapomínejte, že Spore je zároveň detector, takže se u těžby hodí i v late game, kdy spousta tossů zkouší posílat DTčka do různých základen a mezitím Vás zaměstná bojem... Pak kouknete do mainu a jebho, všechno mrtvé :) Proto je dobré mít v základnách od každé věžky aspoň jeden kus :D
Samozřejmě taky odhalí observera a když se zadaří tak ho spolu s queenou i sundají ...

Jó Spore crawler je prostě týpek :D

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Učíme se hrát Zergy - kapitola čtvrtá - ZvP
PříspěvekNapsal: pát 18. úno 2011 8:50:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 23. pro 2010 19:35:14
Příspěvky: 62
Aklain píše:
to bys potreboval 3 queeny u kazde hatchery... sak pockej az chytnes neakeho P co to fakt ovlada ;)


To neni zas takovej problem v me lize jsem takle odvratil pouze proxy void raye phoenixy na me nikdo jeste nezkousel, ale naucil jsem sem jak by se na to melo branit, nemuzes prece hazet budovy jenom tak..

Spore crawler je nejlepsi jenom by mohl detekovat kdyz je vytazenej honit s nim bashee neni sranda (jeste jsem nemel lair na overseera)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz