StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:05:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 14:29:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
2ozzy: nechapu proc si myslis, ze jsi mel tuhle bitvu vyhrat


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 14:34:12 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Ozzy píše:
Teď jsem akorát dohrál hru za protossy proti terranům. Stálo proti sobě

17 Marine (stimpack)
16 Marauderů (stimpack)
3 Ghosti
5 Medivaců

proti

10 Zealotům (charge)
7 Stalkerům
3 Immortalům
4 High Templářům (storm)

Kdo myslíte že by vyhrát měl a kdo si myslíte že ve skutečnosti vyhrál? Ano máte pravdu, opět díky EMP vyhrál Terran a to tak že jsem mu zabil asi tak 2 mariňáky a stihl vyfeedbackovat 1 ghosta !!! Jemu stačilo hodit 2 EMP, zapnout stimpack a opřít se v křesle u pc, založit ruce a řikat si "to jsem mu to nandal". Myslíte že to je spravedlivý a že s tim začne někdo někdy něco dělaT? Nebo budeme hrát všichni jen za terrany ?


To bude asi tím, že měl mnohem silnější armádu, je to jen tvoje chyba :)

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 14:43:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 05. říj 2010 23:19:20
Příspěvky: 56
Já ale neřikal že jsem tu bitvu měl vyhrát ;-) Ale pokud měl tedy vyhrát terran tak z toho měl vyjít alespon terran silně oslaben. Mělo to být vyrovnané. Za armádu dal terran 3500/1350 a já 2850/1700 takže čísla jsou vyrovnaná. Navíc měl armádu mnohem rychleji vycvičenou. Takže vítězem by tedy terran mohl být, ale rozhodně ne se ztrátou 2-4 marináků ne ?!

Prej mnohem silnější armádu :D To je vidět že jsi zvyklej označovat takovou armádu za slabou z pohledu terranů a že se nemusíš bát na ní vlítnout a vymlátit ji ale uvědom si co taková armáda protosse stojí! Kolik peněz a času ?! Každej už má holt zafixováno že MMM je neporazitelný a taky máte důvod. Ale vše je špatně...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 14:56:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
cituji "Kdo myslíte že by vyhrát měl a kdo si myslíte že ve skutečnosti vyhrál"

"vyhrat mel" - myslis si, ze mel vyhrat protoss.. podivej se jeste jednou poradne na tu army..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 15:05:11 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Ozzy: myslím, že crying posty by sis v tomhle tématu měl odpustit, snižují pak váhu (tvých) postů, ve kterých uvádíš argumenty. ( i když tu frustraci chápu)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 15:13:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 05. říj 2010 23:19:20
Příspěvky: 56
Pouze jsem se ptal, neřikal jsem že si myslim že bych měl vyhrát !

Divám se na tu army a řikám že měli maraudeři a marináci dostan na prdel. Tak si představ jak na ně vlítnou s Charge ty zealoti a mydlej je, mezitim to zezadu pálí stalkeři a Immortaloové a do toho tam hodí 3 bouře templáři a vyfeedbackujou nějaký ty medivacy a ghosty! Takže když bych měl zcela nezaujatě a objektivně určit výsledek pak by to dopadlo tak, že by to odnesli všichni zealoti, asi polovina stalkerů a 1-2 immortalové a na druhé straně by to mělo skončit tak že by terrran opouštěl bitevní pole se 3 medivacy a 5 maraudery. Takže asi tak remíza. Ale díky EMP dotali na prdel jak Zealoti tak Stalkeři tak Immortalové Immortalové. Díky EMP přišli o svou podstatnou abilitu Templáři (storm) i Immortalové (shield <10). A to díky ghostům kteří jsou za hubičku a bez upgradů a ihned po baracksu. A nemusim snad opět vysvětlovat jak daleká a drahá cesta je k Immortalům a Templářům...


To nejsou crying posty :D já nechci Zergy OP, nechci Protossy OP, nechci Terrany OP, já chci "jen" VYVÁŽENOU HRU !

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 15:19:49 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
postni replay :)

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 15:33:25 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Jn, dej sem replay, at se kouknem na tvoje micro..

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 15:36:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 05. říj 2010 23:19:20
Příspěvky: 56
Myslíš že to má cenu ? Neočekávám od toho nic jinýho než "ty seš debil" a "jaks to hrál?"...

Ale tak tady je:

http://www.edisk.cz/stahni/88213/EMP_-_Lost_Temple__4_.rar_35.62KB.html

Jediný co jsem si z replaye špatně vzpoměl je že immortaly jsem měl 2 a ne 3, ale zase jsem měl jednu Sentru navíc. A taky uznávám chybu 4 zealotů kteří nebyli v přední linii. A on měl medivaců 8 a marauderů bylo také víc, ovšem nic to nemělní na tom že tu bitvu rozhodlo EMP, které ubralo prakticky polovinu HP všech jednotek a zrušilo 4 templáře, zatímco terran vyvázl bez zranění. To se nedá popřít.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 15:42:32 
Offline
 Profil

Registrován: pát 07. kvě 2010 9:37:45
Příspěvky: 31
dulezity je taky se zamyslet nad svoji hrou a kvalitou sama sebe jako hrace jako poslat utok do zakempovanyho terrana a pak psat ze terran je op je prece blbost.... nekdy mi to tu tak pripada... tos ma prece spoutu vychytavek tak je pouzivejte.... i treba halucinace kolossu je myslim perfetkni hodis si je do armady a terran se ustrily aby ti ty halusky znicil a ty ho zatim, kostis opravdovou armou


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz