StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 11:10:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 16:49:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
teqini píše:
Chelios píše:
Hawky píše:
Ja osobne tedy absolutne netusim jak a podle ceho hra povysuje lidi do vyssich lig. Ty ano? Tim padem nevidim jediny problem v tom, ze Ti radi nekdo ze silvru. To ze je v silvru neznamena, ze nezna herni mechanismy lepe nez Ty.


To neni uplne pravda pokud nekdo zna dokonale herni mechanizmi tak by nemel byt v silveru. Pokud je tma proto ze nema dostatek casu an hrani tak pochybuju ze se bude sprtat herni mechanizmi =D. Tim samozrejme nechci rict ze hraci z nisich lig sou blby :D proste si jen tak rejpu nez se mi dostahuje Word of goo :D


Reknu ti to takhle, jakozto uplny zacatecnik, naprosto nestiham makrovat a mikrovat (tyhle pojmy jsem slysel poprve u SC2:D ) ale prave proto mam zkouknuto tolik replays, tolik jsem o tom precetl, ze si troufam rici, ze proste vim jak co zahrat, ale nemam na to skill abych to zvadl, tak jako vyhrani hraci... Tady je to proc i slabsi hrac, muze radit a muze neco vice chapat :)


a teď tu o sněhurce ;)

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 16:55:51 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Dneska jsem po stahnutí patche odinstaloval starcrafta .. jinou rasu než Protosse hrát nechci.. a tohle se fakt nedá. Moje jediná zábavná hračka (void ray) je teď už naprosto nepoužitelná když snížili damage po nabití z 10/25 na 8/16 .. to je prostě nerf jako prase u jednotky za 400 resources !! Teď má nabitá DPS asi jako hydralisk, takže žádný void haras expanzí. Vlastně teď už toss nemá vůbec nic na harass. K tomu VRkům ještě snížili rychlost z upgradu. Terranovi spomalili medivac .. ooo jak důležitý !! to musí Terrana fakt naštvat. A zato mu podstatně vylepšili Thora (nedá se feedbackovat) a to se vyplatí no ne ? O Zergovi ani nemluvim.. zvýšit range u Roachů proč ? Za jejich cenu a schopnosti byli už teď velice dobří.. aže chudák immortal mápořád range 5 a stráví mládí tim aby došel vůbec na dostřel ke svýmu cíli to nikoho nezajímá.

Já to prostě furt nechápu proč .. proč ten VR takle nerfli .. neřeknu z 25 na 23 damage třeba .. ale z 25 na 16 ? Když ta jednotka je křehká pomalá a musí se nabít ? To snad nemyslí vážně. Prostě P můžou Stargatu rovnou odebrat .. co tam stavět ? Phoenixe kterej je téměř k ničemu VR který je teď naprosto kničemu ? Nebo Carriera, kterej je předraženej a staví se dlouho ? P jakožto nejvyspělejší rasa měl mít snad právě letectvo dobrý a ne tohle.

Teď uznávam, whinuju ale já prostě nemůžu jinak, mě ta hra tak bavila, ale tohle se nedá. Nenápadný switch na VR dokázal hodně pomoct, teď je to uplně bez šance. Viking bude rubat nabitýho VR 1:1 .. proč ne ..

Takže alespoň pro teď se tu s vámi loučim. Good luck.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 17:03:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
teqini píše:
Chelios píše:
Hawky píše:
Ja osobne tedy absolutne netusim jak a podle ceho hra povysuje lidi do vyssich lig. Ty ano? Tim padem nevidim jediny problem v tom, ze Ti radi nekdo ze silvru. To ze je v silvru neznamena, ze nezna herni mechanismy lepe nez Ty.


To neni uplne pravda pokud nekdo zna dokonale herni mechanizmi tak by nemel byt v silveru. Pokud je tma proto ze nema dostatek casu an hrani tak pochybuju ze se bude sprtat herni mechanizmi =D. Tim samozrejme nechci rict ze hraci z nisich lig sou blby :D proste si jen tak rejpu nez se mi dostahuje Word of goo :D


Reknu ti to takhle, jakozto uplny zacatecnik, naprosto nestiham makrovat a mikrovat (tyhle pojmy jsem slysel poprve u SC2:D ) ale prave proto mam zkouknuto tolik replays, tolik jsem o tom precetl, ze si troufam rici, ze proste vim jak co zahrat, ale nemam na to skill abych to zvadl, tak jako vyhrani hraci... Tady je to proc i slabsi hrac, muze radit a muze neco vice chapat :)


Ty nestihas macrovat po 300 odehranejch hrach?
Citace:
Dneska jsem po stahnutí patche odinstaloval starcrafta .. jinou rasu než Protosse hrát nechci.. a tohle se fakt nedá. Moje jediná zábavná hračka (void ray) je teď už naprosto nepoužitelná když snížili damage po nabití z 10/25 na 8/16 .. to je prostě nerf jako prase u jednotky za 400 resources !! Teď má nabitá DPS asi jako hydralisk, takže žádný void haras expanzí. Vlastně teď už toss nemá vůbec nic na harass. K tomu VRkům ještě snížili rychlost z upgradu. Terranovi spomalili medivac .. ooo jak důležitý !! to musí Terrana fakt naštvat. A zato mu podstatně vylepšili Thora (nedá se feedbackovat) a to se vyplatí no ne ? O Zergovi ani nemluvim.. zvýšit range u Roachů proč ? Za jejich cenu a schopnosti byli už teď velice dobří.. aže chudák immortal mápořád range 5 a stráví mládí tim aby došel vůbec na dostřel ke svýmu cíli to nikoho nezajímá.

Já to prostě furt nechápu proč .. proč ten VR takle nerfli .. neřeknu z 25 na 23 damage třeba .. ale z 25 na 16 ? Když ta jednotka je křehká pomalá a musí se nabít ? To snad nemyslí vážně. Prostě P můžou Stargatu rovnou odebrat .. co tam stavět ? Phoenixe kterej je téměř k ničemu VR který je teď naprosto kničemu ? Nebo Carriera, kterej je předraženej a staví se dlouho ? P jakožto nejvyspělejší rasa měl mít snad právě letectvo dobrý a ne tohle.

Teď uznávam, whinuju ale já prostě nemůžu jinak, mě ta hra tak bavila, ale tohle se nedá. Nenápadný switch na VR dokázal hodně pomoct, teď je to uplně bez šance. Viking bude rubat nabitýho VR 1:1 .. proč ne ..

Takže alespoň pro teď se tu s vámi loučim. Good luck.


Je to stejna zmena jako kdyz Teranum nerfnuli tanky z 50 na 25 (+25vs armor) Je to nerfnuty protoze VR vpohode smazila marinaky a hydry coz je primej counter :)

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Naposledy upravil Chelios dne pát 15. říj 2010 17:51:41, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 17:51:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
stealman : ty sa sťažuješ,že roachovi zvýšili range z 3 na 4,ale chudákovi immortalovi ostal range iba 5?to znie logicky :D

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 18:03:03 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
charles píše:
stealman : ty sa sťažuješ,že roachovi zvýšili range z 3 na 4,ale chudákovi immortalovi ostal range iba 5?to znie logicky :D


Nemůžeš ale srovnávat roacha a imortala! Máklady jsou tam trochu jinde. Plně souhlasím se stealmanem. Neustále oslabovat tose a posilovat zergy? jako takhle to dál nejd, protsové už nemají nic pořádného.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 18:08:17 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Upřímně si taky myslím, že by měli nerfovat Terrana a ne buffovat Zerga, protože tím totálně rozhodí PvZ :roll:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 18:11:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
Ne vsichni hrajou od narozeni strategie a pouzivaji hot keys (ted uz se snazim se to naucit).... Hral jsem uplne jine hry a je to proste neco noveho... a ano nestiham makrovat a tu o snehurce si necham na jindy :) 300 her je opravdu nic, pokud si spocitas kolikrat z toho mohlo tak byt delsich her nez 15min....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 18:16:14 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Chelios: Tak za prvé voidi marinu ani hydry nedávali .. pokud jsi jich neměl alespoň za dvojnásobnou cenu pak jakž takž (a v takovém poměru sil je správné že porazí i to co je counteruje) a říkat že marina a hydra je counter na VR je argument o ničem. Protože COKOLIV co může nějak útočit do vzduchu je counter na VR. VR je pomalej křehkej drahej .. doteďka měl za to alespoň nějaký to damage, teď už nemá ani to.

A nerf damage tanku byl taky drsnej, ale zastak moc nevadí, protože light jednotky obecně nemají nikdy tolik HP aby to využitelnost tanku nějak snížilo, ten se hodí hlavně na silné armored jednotky kde se mu dmg nesnížil, kdežto VR sebrali o 9 (25 - 16) damage právě proti armored na což má být VR dobrej.Vždyť teď po nabití dosáhne proti armored jednotkám damage zhruba takového jako má obyč marauder pořád. Prostě totální blbost.

Neřikam že se nedá hrát bez VR, ale prostě takle tosse donutí nehrát nic jinýo než stalkery s HT .. ještěby mohli nerfnout carriery.. třeba jim snížit počet interceptorů na 6 to by bylo fajn.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pát 15. říj 2010 18:36:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
Moor8 píše:
Nemůžeš ale srovnávat roacha a imortala! Máklady jsou tam trochu jinde. Plně souhlasím se stealmanem. Neustále oslabovat tose a posilovat zergy? jako takhle to dál nejd, protsové už nemají nic pořádného.


myslel som to skôr tak,že roachovia mali fakt strašne malý dostrel a ten buff potrebovali...ale dobre ak je to blbosť tak sa nebudem hádať že nie,asi sa vyznáte lepšie a vôbec kašlať na to :D

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 14:18:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
Void ray je fakt na tu šílenou cenu celkem slabá jednotka, pokud jich není pořádný hejno, tak to je celkem o ničem. Brát voidy na harras, tak to chce ještě hodit dalších xxx šurek do upgradu na rychlost... mno zkrátka za ty prachy si radši přistavím jednu budovu a jedu careery, voidy jsem zatím v 1v1 nikdy nejel, jediný kde jsem je bral bylo 3v3 a 4v4 a to ještě jen "z nudy".
S čím zas ale nemůžu souhlasit je to, že protoss nemá vůbec nic na otravování soupeře, takový právě phoenixové, nad kterýma se tu ohrnuje nos jsou absolutně výborný na ničení dělníků. Je to nejrychlejší jednotka, má 2 útoky, má absolutně nejlepší pohyblivost ve hře, bojuje i když couvá, prostě i love it! :D a její výroba je dost rychlá. Stačí 5-6 phoenixů nalítnout k těžbě soupeři a pokud jste zruční v mačkání "g" a klikání myší na malé tečky na monitoru, tak než se soupeř rozkouká, má víc jak 1/2 dělníků na kousky a vy už jste dávno zase v trapu a nebo mu terorizujete jinou expanzi. Jediný co bych od blizzardů docela ocenil, kdyby dali možnost tu gravitaci u phoenixů přerušit, je to docela průser když se 2ma phoenixam zvednete SCVs a přiběhnou mariňáci a vy musíte rychle zdrhnout, ale svý dva kámoše se zaplou gravitací tam nechat. :cry: :cry:

Btw v boji se dají taky skvěle využít na zvedání rozložených tanků, nebo proti jinému protosovi na zvedání stalkerů atd, je to pak docela znát když jdou proti sobě dvě army každá o 20 stalkerech, ale soupeři se na začátku bitvy 8 stalkerů houpe ve vzduchu. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz