StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 18:42:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 15:54:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 05. říj 2010 23:19:20
Příspěvky: 56
Dobře, nebyla to ukázková hra jak hrát za tosse. Asi je pozdě a zbytečný psát že jsem nebyl ve formě, ale bavím se hlavně o EMP, o to mi jde ;) A to OP je. Vychytávky sice tossové mají ale bohužel terrani jich mají opět o něco více. A nevím co myslíš tim "na zakempovanýho terrana" ? Bylo to přece na otevřenym prostranství.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 16:21:31 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
On měl army za 3800 miner. a 1650 gasu
Ty jsi měl army za army za 2500 miner. a 1250 gasu
To je skoro 2x větší.. a je to proto, že měl expu dřív a těžil 2x toho co ty.
No a potom ti vpadl do zad a hodil EMP, tak se nediv, kdybys měl HT vzadu a hodil 4 stormy tak by ztráty byli mnohem větší na jeho straně

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 16:22:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Ja jsem ten replay nijak zvlast nezkoumal..
ale nechapu obetovani 3 immortalu (mozna byly 2 uz nevim) naprosto zbytecne a pak taky nechapu, proc si tady stezujes na EMP, kdyz jsi mel celou armadu namackanou na sebe tak, ze ti jedno EMP vyradilo stity u 3/4 jednotek a sebralo energii vsem HT.. kdyz vis ze ma ghosty, mas splitovat army a ne utocit tak jak jsi utocil ty.. a jestli jsi ani nevedel, ze ma ghosty tak se neni o cem bavit..

a i kdyby neexistovalo EMP, tuhle bitvu by jsi projel na plne care


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 17:16:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
Hraju bronz, ale dost dobre vim ze HT ve predu je docela zajimava taktika.... :D HT je neskutecne silny proti marine, ale clovek musi mit trochu mikro, coz vidno nemas ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 18:08:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:05:21
Příspěvky: 43
Emp neni op. Je to snad zakladni vec co se na tose musi ject pri skoro kazdy strategii jinak pri stejnym skilu=loss. Hraju nejvic terrana, a dobre vim ze ostatni dve rasy dokazou potrapit stejne jako ja, jen musi pochopit mechanismus te svoji rasy. Nekdo dal na forum statistiky win/loss u vsech battle.net lig, a podle tech cisel je evidentni, ze v ramci techto lig je vse v poradku. Jo statistiku, kord se 100% vzorkem nevyvrati ani Chuck NoRis.Prudit terrany za op je jen hloupa moda, alespon mezi lidma co hrajou jen battle net. Stop crying


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 18:15:35 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 14. zář 2010 14:46:37
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
doubleflip píše:
Nekdo dal na forum statistiky win/loss u vsech battle.net lig, a podle tech cisel je evidentni, ze v ramci techto lig je vse v poradku. Jo statistiku, kord se 100% vzorkem nevyvrati ani Chuck NoRis.


Jo, objevila se tu statistika, o které nikdo neví, jakým přesným způsobem byla vypočítána. A třeba pro mě osobně má taková statistika nulovou hodnotu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 18:33:33 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
EMP samozřejmě je OP a tu "statistiku" nám byl čert dlužen, zase se tu budou Terrani ohánět něčím, co vypovídá jen o tom, jak dobře funguje matchmaking systém.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 19:43:53 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 13:44:29
Příspěvky: 48
Jsem sice jen silver ale zkoukl jsem ten replay, nechtěl jsem psát moudra, ale po zhlédnutí musím:
v 10 min jsi vyhrál bitvu ale prohrál válku, pak jsi už tahal za kratší konec provazu. chodil jsi naslepo , kdežto teran se koukl kde jsi a zastihl tě s gaťama u kolen. Prohrál jsi protože nejsi tak dobrý jak on, na EMP to nesváděj.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 19:56:00 
Offline
 Profil

Registrován: sob 09. říj 2010 17:43:38
Příspěvky: 18
Ozzy, tak stav taky imba jednotky. ;) Kdyby jsi místo těch immortalů postavil jednoho observera, tak si viděl co jede a nestavěl jsi další immortaly, který jsou na mmm úplně k prdu (především ve chvílích, kdy střílí do mariny(dmg20) místo do marauderů (dmg 70)). No a v neposlední řadě by si se snad nepokoušel do něj naběhnout.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: sob 09. říj 2010 20:52:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 05. říj 2010 23:19:20
Příspěvky: 56
O ghostech jsem věděl a i kdyby byli vzadu tak co? feedback ani storm dát nemohou když mají ghosti větší range!

Observera jsem nestavěl ptž jsem viděl že jede jen MMM tak jsem nechtěl dát jen tak 100 gasu pryč a zrdžovat Robotics od stavění Immortalů.

A ohánět se tady s průzkumem ke kterému nikdo neví jak se přišlo nic neznamená. A i kdyby se vědělo tak to nic nedokazuje.


No asi tady stejnak nic nevyřešíme. Ti co hrajou terrany se tady samozřejmě budou do nekonečna zastávat jak je vše v pořádku a dál dělat své MMM s ghosty. Asi zkusím sepsat článek a udělat stránky podobně jako má Pralev a snažit se hru prostudovat více do hloubky jak to dělám do ted u pc u sebe na papír. Snad to bude více pochopitelné.

Tak zatim hf a gg lidi.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz