StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 17:30:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 14:19:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
A to se mi na ty hre libi: je furt spousta taktik, ktery jeste cekaji na objeveni :)

Raven stoji 2x toli plynu nez muta, takze i kdyz to bude znit divne, tak bych asi zkusil klasiku muty + speedlingy. Do seeker missile sel dost pozde a ke konci mel asi 20ravenu tzn. ze hejno 40ti mut by mu expovat taky moc nedovolilo. Jde hl. o to, ze by mohl mutama vyprovokovat raveny k vyhazeni turretu/dron uz nekde po ceste a navic trochu prevzit iniciativu a necekat jen odkud zase co prileti. Vic crawleru s queenama na healovani by taky nevadil..

Btw. nevim co to dela v PvT ?

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 14:21:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Ja nerikam ze terran op neni a do tebe se navazim protoze sou to vsecko uplny keci :D a i kdyby sem hral medenou ligu tak ti to muze bejt uplne jedno ;-)

Citace:
myrec: Tak na ně zkus třeba vletět mutaliskama .. označíš jich 10 dáš attack na ravena bum bum jeden dole, ostatní akorát udělaj pár turretů tak se stahneš .. jakmile se pohnou od turretů uděláš znova to samý. Oni nikdy nestihnou naházet turrety a zabít mutaliska dřív, než ta skupina mutů sundá alespoň jednoho ravena. Takhle to uděláš párkrát a zaručeně ho od nějakého raven attacku odradíš



A co třeba namasit hydry a ovikama detekovat kdy chce udelat push? Nasledne prejit na infestory zaspamovat mu bazi infested terranama nebo baneling bust (hodi turety zrelingama zdrhnu) da se toho vymyslet dost

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 14:25:51 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Chelios: Taky možnost proč ne, ale osobně bych volil radši ty mutalisky už proto, že to je naprosto univerzální rychlá jednotka co dost vydrží .. vlastně mi mutalisk přijde jako jedna z nejužitečnějších jednotek vůbec. Jedinej fakt drsnej counter proti nim je phoenix, jenže ten je zase dost "jednoúčelovej" takže jich málokdy P staví fakt dost. Když by masil mutalisky, tak podle mě prostě nic nezkazí. Vždycky se hodí na harras, nebo útok na cokoliv co není moc AA.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 14:37:31 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
ja osobne mutalisky absolutne nesnasim :-D chteji strasne pozornosti a to ja pri svem apm 70 proste nestiham :D

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 14:42:46 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Stealman: Co se tyka utoku terrana, tak je otazka co z neho on chce ziskat, a co z neho ty chces ziskat.

On ma dve moznosti co chce ziskat. Bud ti chce zamezit expandovani, nebo te chce ochormit tim ze ti znici nejake budovy a jednotky.

Ty pokud vidis, ze jde terran push tak mas taky dve moznosti. Bud se chces ubranit, dokud nedojdes ke colosovi nebo necemu podobnemu, nebo ho mu chces push znicit.

Pokud ti chce zabranit expandovani, tak proste budes expandovat pozdeji a v klidu si technes ke colosovi.
Pokud te bude chtit ochromit, tak samozrejme da scan a muze strilet na klif, ale nikde neni psano, ze ty musis mit jednotky u kraje klifu, pokud mas nad rampou wallin, treba gate way a pylon, tak je mozne ze o pylon prijdes, ale on nemuze hazet scan donekonecna (pokud to neni hloupej terran, tak ma jen jeden scan a ostatni energii ma utracenou za MULY. Tobe staci pockat az scan opadne a on proste musi na rampu. Pokud ti dela starost to ze strili i nahoru, tak mu proste odkrojis mensi cast armady a rozstrilis to jen stalkerama a zealoty nemusis do bitvy vubec poustet...

Uz mockrat se mi to stalo....vyuzival jsem timed push se stimem, ale FF me nuti to nechodit, protoze se to moc snadno counteruje...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 14:46:47 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Stoky píše:
Uz mockrat se mi to stalo....vyuzival jsem timed push se stimem, ale FF me nuti to nechodit, protoze se to moc snadno counteruje...


Až se naučíš používat Ghosty, tvé w/l ratio proti Protossovi se zlepší o 100%.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 15:02:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Pralev píše:
Stoky píše:
Uz mockrat se mi to stalo....vyuzival jsem timed push se stimem, ale FF me nuti to nechodit, protoze se to moc snadno counteruje...


Až se naučíš používat Ghosty, tvé w/l ratio proti Protossovi se zlepší o 100%.


Ja nerekl, ze je nepouzivam, jen ze jednoduche MM uz proste nefunguje...EMP jsem objevil nekdy v platinum league...a "ghost reporting" se ozyva dost casto :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 15:04:24 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ok :)

Já tím chtěl jen říct, že stačí hodit na rampu Scan, pak EMP do hloučku Sentry a žádné FF nepřijde :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 15:12:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Pralev píše:
Ok :)
Já tím chtěl jen říct, že stačí hodit na rampu Scan, pak EMP do hloučku Sentry a žádné FF nepřijde :)

Zajimavy, jak na jednu starnu predpokladas, ze v diamantu bude P mamlas co si da sentry(prip. HT) "do hloucku" a na druhou stranu pak casto pises, ze OP T da P i kdyz je P vetsi skilla.. ;)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 15:15:12 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Mám ti ukázat top replaye (hráčů, kteří jsou MNOHEM lepší než já a to jsem taky v diamantu), jak mají Sentry a HT pokupě?

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz