StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 21:42:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 16:34:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Merlin píše:
Jenže když P dělá dobře scouting, zjistí to a tím pádem je T v pr... protože P má velmi silný anti air a proti jednotkám z factorky stačí massovat immortaly.


i kdyz jedes factory units, tak muzes postavit dva ghosty...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 16:37:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Tahle diskuze opravdu vtipna :D

2Pralev: Ja preci vim jak funhuje MM+G, mam uz neco odehrano...Jen jsem chtel poukazat na to, jak tu lidi brecej ze je MM silny. Navic ve chvili kdy jdes MMG tak te ten ghost dost zdrzi. Najit zbytecnych 200gasu a 300mineralu jeste pockat nez ghostovi dojde energie...to pak clovek nemuze pocitat s tim ze zautoci v 7minute pokud chce stim utok a nebo prijde s 4 marinakama 2 maraudery...ale spis v 10. a to se clovek uz neprijemne blizi ke kolosum, coz znamena vikingy atd atd. Pak uz se moc neresi MM

A to ze se nekdo vyhyba MMM je vtipne....to je jako se vyhybat baneling mutalisk a jet fast broodlord :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 16:43:25 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Merlin:
A proti MMM ti zas jede colossy a o tom ta hra je :D.
Napriklad kdyz hraju za Z a souper jede mass marine tak na neho nevytahnu hydry ale banelingy :D. Ja mu zase muzu countrovat imortala marinakama coz on mi zas bude countroval ja nvm cim treba colosama na kery mu zas ja pojedu vikingy na kery on pojede stalkery na ty ja zas maraudry na to on (se priznam ze nevim) :D
Stoky:
ja nerikam ze jsem se vyhybal marinakum maraudrum a medivacum, rikam ze sem znich neudelal ball a prakticky za celou hru neudelal nic jinyho. Todle tvrzeni je na urovni toho ze jsem se rozhodl ze nebudu jezdit 6pool protoze me to nebavi :D

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 16:46:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Chelios píše:
Merlin:
ja nerikam ze jsem se vyhybal marinakum maraudrum a medivacum, rikam ze sem znich neudelal ball a prakticky za celou hru neudelal nic jinyho. Todle tvrzeni je na urovni toho ze jsem se rozhodl ze nebudu jezdit 6pool protoze me to nebavi :D


Ok jen jsem to asi spatne pochopil...Ja se treba osobne vyhybam siege tankum :D s nima je vetsina her nuda. Radsi se polehnu na thory a nebo BC :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 16:58:24 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Kazdyho bavi neco jinyho :D

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 16:59:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
Ozzy píše:
Chelios píše:
Ozzy jakto ze uz nepostujes nemam se cemu smat :D meles tu totalni sracky procti si topic odzacatku budes se divit co obcas pises :D



Co se navážíš jen do mě? O Terran OP mluví víc lidí než já tak mě nech na pokoji a běž si dál hrát zlatou proti bronzu abys ses cejtil že to umíš!


Jsi opravdu trapny s tim machrovanim tvoji platiny.... Sorry, ale to ze mas platinu nerika vubec nic o tom jak moc umis SC2... Platinum nemam problem dostat taky, staci tyden dovolena(za dva dny hrani jsem z bronzu dostal gold)... Vsadim se s tebou o co chces, ze nejmene v evrope bude 10k hracu v bronzu kteri si te daji jak nic.... Az budes v diamantu a budes se moci merit s CZ top hraci jako je HeadHunter,predy,lopata atd. tak tu muzes machrovat, ale zatim jsi prumerny hrac, ktery zaklada topici, ktere stejne nic nevyresi, snad jen tvuj komplex z Terrana na ktereho neumis hrat ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 17:00:18 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Mě nejde o to tady vysvětlovat countery, nebo bůh ví co. Chci poukázat na to, že většina P si stěžuje, že T proti nim jedou jenom MMM pořád do kola, jenže co těm terranům zbává. V životě jsem neviděl T, který by proti P vytáhnul thora nebo mass tanky. Terran by se tím odepsal k záhubě. Ještě po tom, co nerfli tanky tak to platí dvojnásob.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 17:14:31 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Ja jsem hral thory a tanky proti P docela bezne :D a vyhraval jsem :) akorad u thoru se musi dat bacha aby nedostali feedbackem

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 17:47:00 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Chelios:
V bronze, silver, gold to šlo, ale v plat, diamant je to pro T sebevražda. Viděl jsem bitvu 200/200 T army mass thor, tank VS pár Immortalů. Chudát terran neměl G takže o všechno přišel během pár sekund. Zbyly mu akorát oči pro pláč :-D :-D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 11. říj 2010 17:53:05 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Jak sem rikal, kdyz sem este hral Terrany o prazdninach byl sme skoro v dimotu :D a mas pravdu stim ze imortalove roznesou mech =) na ty imortali tam mas marinaky :D kteri je snipnou temer okamzite.
To je jako bys tvrdil ze proti zergovi nema cenu hrat marinaky protoze ma banelingy :D

PS: jak si rikal ze chudak terran nemel Ghosty tak ale to je jen jeho chyba :D takze nazaklade vysledku ty bitvi nejde objektivne rozhodnou zda je mech proti protossovi hratelnej nebo ne

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz