StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 20. dub 2024 5:13:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 384 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 18:51:21 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
1) Nevím, kde jsi přišel na to, že jsem Protoss. Jsem Random. Upřímně kdybych si musel vybrat jen jednu rasu, byl by to Zerg (sice mi jde nejhůř a mám s ním nejvíc proher, ale přijde mi nejzajímavější). Za Terrany mám brutálně nejvíc výher, vlastně od plné verze si vybavuju snad jen jednu hru, co jsem za Terrana prohrál. K zaujatosti nemám důvod, kdyby mi šlo v tomhle ohledu o sebe, tak jednoduše přestanu hrát Randoma, přejdu čistě na Terrana a poskočím v ladderu o několik desítek příček výš.

2) Názory lidí hrajících Terrany samozřejmě méněcenné nejsou. Ale když Terran prohlásí, že hra je balanced jen na základě argumentu, že bronzový Protoss prohrál svou vlastní vinou a ne vlivem imbalance, je to prostě k smíchu.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 18:54:09 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
77white píše:
Rekl clovek, co se z bronze dostal do diamond po cca 30-40 hrach ;)
Vybalancovanost pochopis, az budes hrat diamond a uvidis, ze MMM fakt nestaci prumerneho 4gate protosse...


Lol.

V bronze jsem nikdy nebyl. Ve full verzi jsem po Placement byl v Platině, po několike desítkách hrách mě to hodilo do Diamondu.

V betě jsem byl Gold, ze kterého jsem se dostal do Platiny (v té době Diamond ještě nebyl), ve druhé fázi bety jsem se dostal do Platiny a z ní do Diamondu.

Vzhledem k tomu, že jsem hrál docela intenzivně betu, je nějaký argument o mých odehraných hrách ve full verzi úplně mimo mísu.

Hraju Diamond a je fakt, že MMM na 4 gate tosse nejezdím, jezdím MMG, později (obvykle v čase první expy) přidávám Medivacy. Ve full verzi jsem TvP ještě neprohrál.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 19:02:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 0:38:12
Příspěvky: 40
Bydliště: Aiur
77white píše:
Pralev píše:
77white píše:
Hra je vybalancovana skvele.


Řekl Terran. Amen.


Rekl clovek, co se z bronze dostal do diamond po cca 30-40 hrach ;)
Vybalancovanost pochopis, az budes hrat diamond a uvidis, ze MMM fakt nestaci prumerneho 4gate protosse...


To je možný, ale co tě stojí mmm a co stojí 4gate, která je uboze málo. Leží nám to v žaludku leží, stejně jako miliarda dalších topiků jinde i tenhle se tim zabejvá, proč třeba lidi nezakládaj topiky typu "Jsem chudáček terran a protoss mně rozjíždí". Nebo: "Seberte zergovi broodlorda, protože mi sundá věže a tanky"

Já bych osobně založil topic "Od patche sem vyhrál jedinou hru a to proti noobovi, kterej právě začal." a hraju přitom stejně. Vim moc dobře že nejsem buhvíjakej hráč, ale doted to šlo 50 na 50. te%d to nejde a čim to asi je, když hraju stejně jak předtim.

Odpověd na otázku proč lezu na rampu je jednoduchá, většinou jsem jí rozbil. Ted mi nepomohla ani senry. Kdybych to chápal, nepsal bych sem.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com

Já se prostě z tý bronzový NEDOSTANU grrr


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 19:21:16 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
EyelessCZ píše:

To je možný, ale co tě stojí mmm a co stojí 4gate, která je uboze málo. Leží nám to v žaludku leží, stejně jako miliarda dalších topiků jinde i tenhle se tim zabejvá, proč třeba lidi nezakládaj topiky typu "Jsem chudáček terran a protoss mně rozjíždí". Nebo: "Seberte zergovi broodlorda, protože mi sundá věže a tanky"

Já bych osobně založil topic "Od patche sem vyhrál jedinou hru a to proti noobovi, kterej právě začal." a hraju přitom stejně. Vim moc dobře že nejsem buhvíjakej hráč, ale doted to šlo 50 na 50. te%d to nejde a čim to asi je, když hraju stejně jak předtim.

Odpověd na otázku proč lezu na rampu je jednoduchá, většinou jsem jí rozbil. Ted mi nepomohla ani senry. Kdybych to chápal, nepsal bych sem.


4warpgate te stoji jednu celou produkci zakladny. Solidni 4rax vicemene taky (mluvim o uziveni nepretrzite produkce tezicu a armady). Sentry ti nepomaha na to, aby ses na rampu dostal, ale na to, abys ji ubranil pred terranovym MM rushem:)

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 19:24:06 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
Pralev píše:

Lol.

V bronze jsem nikdy nebyl. Ve full verzi jsem po Placement byl v Platině, po několike desítkách hrách mě to hodilo do Diamondu.

V betě jsem byl Gold, ze kterého jsem se dostal do Platiny (v té době Diamond ještě nebyl), ve druhé fázi bety jsem se dostal do Platiny a z ní do Diamondu.

Vzhledem k tomu, že jsem hrál docela intenzivně betu, je nějaký argument o mých odehraných hrách ve full verzi úplně mimo mísu.

Hraju Diamond a je fakt, že MMM na 4 gate tosse nejezdím, jezdím MMG, později (obvykle v čase první expy) přidávám Medivacy. Ve full verzi jsem TvP ještě neprohrál.


Ja mluvil o me, betu sem nehral a po placementu jsem skoncil v bronze. Nedovolil bych si urazet timhle stylem, na to sem moc starej, omlouvam se jestli si to tak pochopil :)

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 19:28:24 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Jo tak :) Pak se omlouvám taky. Vzhledem k té druhé větě o tom MMM mi to znělo předtím namířené jasně na mě :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 19:29:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
ja bych to shrnul

hra nebude vybalancovana minimalne dokud nebude kompletni. v kazdej ''epizode'' pridaj do multi nejakou tu jednotku, takze dokud nebudou venku vsechny casti tak balance nebude, dalsi vec je ze hru nevybalancujete pro vsechny, nekdo ma skillu vic, nekdo min. Casem terrana nerfnou a bude OP zase jina rasa, a takhle to bude porad. BW taky nebyl vybalancovanej hned, trvalo to myslim 3 roky...

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 20:55:49 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
je mozny ze to nestaci ale jak se ten protoss musi snazit microvat zatim co terran zmackne stimpack atack move a jde na kafe vyjimecne kituje coz je vrchol teranskyho micra

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 8:56:16 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Zenedar: O tom to přesně je bohužel .. vyhrát může i P nad T, to nikdo nepopírá, ale musí tu hru prostě mnohem líp zahrát, musí scoutovat, microvat, předvídat aby měl vůbec šanci. Zatimco T nemusí dělat nic takovýho ale prostě si namasí kouličku a jde .. to vídam prostě pořád a to i u dobrých hráčů T, nescoutují vubec jen občas hodí scan na prostředek mojí báze (kde ale taktcicky důležitý věci nemam) a jinym scoutingem se neobtěžuje, protože ví že nemusí :) Armádu má díky medivacům (který maj mimochodem až nereálně velkou kapacitu co do počtu marauderů který uvezou) dost mobilní a brutálně silnou.. to že ti nejlepší z nejlepšéch občas přidají ghosta s EMP aby to bylo uplně tutový taky nevyžaduje zrovna žádný božský skill :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 9:58:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
ono to PvT az takova tragedie neni, pokud nejedete 4gate, ale techujete - kolosove/storm...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 384 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz