StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 20:55:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 384 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 10:01:32 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Já nejedu nikdy žádný ze "známých" buildů .. stavim prostě to co mi v danou chvíli přijde vhodný, takže taky jakž takž vyhrávam, neřikam že ne, ale vždycky je to za cenu hodně velkýho snažení a když pak shlédnu replay tak si řikam jak přímočaře a jednodušše hrál ten Terran a přesto mi zatopil jak prase. Pak stačí aby přišel nějakej, kterej u toho trochu přemýšlí a no chance :-/ Porazit se dají to rozhodně, ale mají prostě jednodušší hru nemužu si pomoci :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 10:55:26 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Velebnosti, chce se mi zvracet. :lol:
Brečíte tady jak 2letí kluci kterým vzali lízátko. Naprosto všichni, co hrajete bronze až gold ligu se zamyslete. Všichni do jednoho sekáte ve hře tolik chyb, že by vás dokázala za zerga porazit i moje babička. Poslední dobou mám tu možnost hrát 2vs2 v silver lize proti bronze, silver, gold hráčům a vím co vy tam mastíte za šílenosti. Nedávno jsme hráli z mým parťákem co ho trochu učím 2Tvs2T . Jeden T ho zničil proxy raxema. Hold nepohlídal si svou základnu. Já mu jí scoutovat nebudu. Zbylo mu 1SCV takže jsem byl sám proti 2T. Ten rush jsem odrazil, udělal jsem portiútok a dokázal jsem je krásně zatlačit až do jejich báze. Poslal jsem svému parťákovi 400(nebo je měl natěžené, teď něvím) minerálu, on začínal stavět nové CC a měl jenom 1SCV, celé jsem to ubránil(no ubránil, spíš jsem je držel hezky v jejich základně) sám proti dvou T a nakonec jsme je sundali. Prostě lamy. A ten jeden byl dokonce gold hráč.
Koupili jste si SC2 aby jste nadávali jak je imbalanced nebo proto aby jste si zahráli??? Tak přestaňte tady fňukat a běžte se zdokonalovat. Až budete v platinum nebo dia lize, pak budu vaše argumenty brát a rád si o tom podiskutuju(praleva nepočítám, ten je zarytý protiterranista který už nikdy v životě jiný nebude i kdyby terranu odebrali maraudony a ghosty :lol: )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 10:58:29 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Merlin píše:
2Tvs2T


Ted mi trosku unika pointa tohohle prispevku.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 11:16:39 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Geene píše:
Merlin píše:
2Tvs2T


Ted mi trosku unika pointa tohohle prispevku.


Pointa: jsem leet diamond skillz0r, bronze a silver hráči jsou nuly, se kterými se nebudu bavit, tady se předvedu příkladem hry, kde jsem je totálně vyownoval. A i když hře vůbec nerozumím a ani neznám název své hlavní jednotky, je to jedno, protože jsem přece leet diamond skillzor.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 11:28:29 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
ondik píše:
Pointa: jsem leet diamond skillz0r, bronze a silver hráči jsou nuly, se kterými se nebudu bavit, tady se předvedu příkladem hry, kde jsem je totálně vyownoval. A i když hře vůbec nerozumím a ani neznám název své hlavní jednotky, je to jedno, protože jsem přece leet diamond skillzor.


To je prostě Merlin :) Já už si do budoucna k jeho příspěvkům asi budu brát popcorn.

Merlin píše:
Až budete v platinum nebo dia lize, pak budu vaše argumenty brát a rád si o tom podiskutuju(praleva nepočítám, ten je zarytý protiterranista který už nikdy v životě jiný nebude i kdyby terranu odebrali maraudony a ghosty :lol: )


Až budeš mít nahráno alespoň 50 her za Protossa nebo Zerga (úplně ideálně 50 her proti Terranovi), rád si s tebou taky znovu podiskutuju. Nepochybuju totiž ani na vteřinu o tom, že tvé názory by se otočily tak rychle jak korouhev ve větru.

Jinak já zarytý anti-terran nejsem, vzhledem k tomu, že mi to jako Randomovi ty Terrany dává taky, tak prohrávat za ně samozřejmě nechci :) Ale vyhrávat s prstem v zadku taky ne, to pak není vůbec zábava.

Edit: Maraudon je instance ve WoW, ne? :lol: :lol:

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Naposledy upravil Pralev dne pát 24. zář 2010 11:31:14, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 11:29:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Pointa je v tom, že vím jak tam hrajete a že tady brečíte jak je něco OP a přitom to že prohráváte je jenom kvůli tomu, že sekáte hromadu chyb které vám nedochází. Ten příklad 2tvs2t jsem tam dal jenom proti, aby tady nepřišel nějaký chytrolín a neřekl, že " ty přece hraješ diamon, jak můžeš vědět jak to choví v bronze lize. Ale jak tak koukám, tak vy si vždycky najdete něco čím toho člověka napadnete aby vypadal jako idiot. Klidně se s váma budu bavit. Rád vám poradím s nějakým problémem. Jen mi příjde jako totální nesmysl se na svou osobní neschopnost vymlouvat tím, že je něco OP.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 11:31:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
rozdeleni hracu do lig je dvousecna sekera... Zlatej WC3... Tam nikdo neprisel a nerekl ja jsem lvl 40 imba skiller a dokud nebudete mit aspon lvl 30 tak na vas s**u...

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 11:34:14 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Pralev...

ale já tady teď vůbec neřeším OP jednotky, jejich přednosti atd.Místo toho popcornu si raději vem brýle abys viděl, co vlastně píšu.

A věř mi nebo ne, kdysi jsem hrál Random a min 40 her za každou rasu odehráno mám.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 11:37:09 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Yarin píše:
rozdeleni hracu do lig je dvousecna sekera... Zlatej WC3... Tam nikdo neprisel a nerekl ja jsem lvl 40 imba skiller a dokud nebudete mit aspon lvl 30 tak na vas s**u...


To už je teda silně off-topic, ale musím dodat, že kdysi velmi dávno ještě v RoC byl ve W3 ladder udělanej úplně jinak, než je teď. A tenkrát to bylo nastavené opravdu tak, že noob se přes lvl 10 nedostal, lama se přes lvl 15 nedostala (ani kdyby se rozkrájela), čeští top hráči měli okolo lvl 20, světoví hráči okolo lvl 25. A prostě když jsi dal někoho o 5 lvl výš, vypovídací hodnotu to mělo. Pak ten systém bohužel úplně překopali (kvůli whinujícím noobíkům, kteří na ofic fórech brečeli, že si top hráči zakládají nové nicky a drtí je).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 11:39:23 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Merlin: Píše tady totéž i sposuta lidí, kteří hrají diamond/platinu , tak nevím co tady hučíš. To že jsi porazil sám nějaké dvě lamky je od tebe sice hezké, ale tak nějak nevím koho to zde zajímá :) A pokud ze sebe děláš takového frajera, tak pak nevím proč se tu tím tedy vlastně chlubíš :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 384 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz