StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 7:14:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 23:37:49 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Párkrát jsme se setkal s taktikou u prota, že mi přijel s probkou a postal mi u mě extraktor. Co to má za smysl? Výrobu plynu mi v tak brzké fézi hry nezbrzdí, nic neuvidí, začátek jede každej stejně, zjistí, že vyrábím probky (jak nezvyklé :D ), že udělám bránu a sprvním zealotem jde do háje, jen přijde o 75 až 150 minerálů, což je na začátek pro něj dost významná ztráta.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 8:51:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Ani nie. Ako zerg sa boji toho ze pojdes fast tech na colos alebo phoenix pripadne void ray. To je jeho smrt ;)
Ak ti zdrzi druhy plyn, ziska cas. To ze tebe ten druhy nechyba je jedno, on vie ze sa uz nemusi bat.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 14:53:01 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Moor8 píše:
Párkrát jsme se setkal s taktikou u prota, že mi přijel s probkou a postal mi u mě extraktor. Co to má za smysl? Výrobu plynu mi v tak brzké fézi hry nezbrzdí, nic neuvidí, začátek jede každej stejně, zjistí, že vyrábím probky (jak nezvyklé :D ), že udělám bránu a sprvním zealotem jde do háje, jen přijde o 75 až 150 minerálů, což je na začátek pro něj dost významná ztráta.


Jestliže PvP trvá dýl než 5 minut, vyhraje ten, kdo bude mít větší počet collosů. A protože jsou více nároční na plyn než na minerály, gas steal tě dostane do nevýhody.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 17:01:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
nemyslím si, že yb mě to nějak zdrželo, postavím gas na druhém vřídlu a než to bude hotové, (postavit a 3 probky) tak zničím to jeho se zealoty a pak postavím tam, stejně, jako bych to dělal i bez toho.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 17:29:52 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
V tom případě stavíš druhý gas pozdě ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 0:48:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 0:38:12
Příspěvky: 40
Bydliště: Aiur
Je docela hustý jak to za ty protosse může být komplikovaný. Prve, když jsem rezignoval na zergy a začal hrát na P, tak jsem to za ně neuměl vůbec, žádný zkratky, jenom jsem sypal zealot/stalker, netechoval jsem, nescoutoval, expandoval jsem pozdě, nevyráběl support units jako templáře a sentry.
Po padesáti hrách najednou Canon rushuju, hraju Void/stalker/zealot, proti zergovi stalker/colloss, včera jsem poprvé posvačil vlnu marine/marrauder stormem, Jo to byl pocit. Hlídám si base, expanduju hned po první vlně, takže z resource první base postavim starporty a z resource druhý jedu voidy,

To jsem zvědav co budu dělat za padesát dalších zápasů. To už možná budu i techovat a hrát sentry )))

Mám dotaz:
a) Proti který jednotce je nejlepší hrát immortala? Ten jedinej mi nějak uniká. Vím že je dobrej proti siege, ale je dražší a pomalejší ho vyrobit.
b) Carrieři se nevyplatěj, co?

Jinak jsem přišel na to, že když někde opodál postavim pylon, tak o něj můžu nabít voida na max. takže vjedu do základny zezadu a už masakruju. Jenom to chce tak 4pylony a 4 voidy. Pak než se přesune s mariňákakma tak chcípá. A hustý je sledovat v chumlu čtyři voidy jak trackujou stihačky protivníkova carrieru

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com

Já se prostě z tý bronzový NEDOSTANU grrr


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 6:40:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
S tím plynem mi to taky dělá skoro každý. Jeden dokonce poslal hned první probu a postavil hned dva, takže jsem neměl šanci těžit plyn vůbec. Toš jsem si řekl jak chceš. Sám sis určil jak prohraješ.... Mass marine.. A byl v pr.....


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 7:37:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
EyelessCZ píše:
Mám dotaz:
a) Proti který jednotce je nejlepší hrát immortala? Ten jedinej mi nějak uniká. Vím že je dobrej proti siege, ale je dražší a pomalejší ho vyrobit.
b) Carrieři se nevyplatěj, co?



Immortal je dobrý vůči každé armored jednotce. Zároveň každá jednotka, která dává více jak 10 dmg bude proti němu v nevýhodě. Jeho silnější štít se zapíná právě při přijmutí vyššího poškození než 10 a redukuje ho na max těch 10. Tedy doufám, že nekecám, tohle jsem se dozvěděl z jednoho komentovaného zápasu. Dyžtak mě někdo opravte.

Carrieři ... proti PC jsou dobří, protože počítač se zaměřuje hlavně na ty malé stíhačky a Carriery ignoruje. Proti hráči jsou naprd, pokud na ně má counter. Každopádně vzhledem k jejich ceně se nevyplatí, leda jen for fun ve hře, kde máš jednoznačně navrch.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 16:09:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 14:28:32
Příspěvky: 8
Jumbik píše:
Zároveň každá jednotka, která dává více jak 10 dmg bude proti němu v nevýhodě. Jeho silnější štít se zapíná právě při přijmutí vyššího poškození než 10 a redukuje ho na max těch 10. Tedy doufám, že nekecám, tohle jsem se dozvěděl z jednoho komentovaného zápasu. Dyžtak mě někdo opravte.


není třeba tě opravovat, přesně takhle to je

_________________
Protoss 4 EVER.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: pon 30. srp 2010 16:23:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Mushu píše:
Jumbik píše:
Zároveň každá jednotka, která dává více jak 10 dmg bude proti němu v nevýhodě. Jeho silnější štít se zapíná právě při přijmutí vyššího poškození než 10 a redukuje ho na max těch 10. Tedy doufám, že nekecám, tohle jsem se dozvěděl z jednoho komentovaného zápasu. Dyžtak mě někdo opravte.

není třeba tě opravovat, přesně takhle to je

Je to vlastne vlastnost jeho stitu, nebo immortala jako takovyho? Facha to proste i po napr. EMP?

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz