StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 10:47:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 18:13:20 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
HelmutStein: koukám stejné nápady :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: úte 10. srp 2010 18:21:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Nebo spis nakej dlooohej cooldown, po kterym by to muselo pristat jinak by se to teda zaclo poskozovat.

Ad cannon rush) Ja ho delal dost casto ve stribru v bete. Nejlepsi na tosse, na zerg ma creep na kterym se neda stavej a terran odleti. Asi jsem teda nedelal klasickej rush, ale spis si nekde nedaleko od mineralu udelat pylon tak, aby na okraji jeho pole cannon uz dostrelil na krystaly, ale predtim u toho pylonu udelat jeden ochranej cannon, kterej ale furt jeste neni videt. Jinak kdyz si vsimnou, ze se tam neco stavi tak to znici tezicema, tak takhle tezici a vetsinou uz i loti dostavaj palbu.

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 7:49:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Ja by som t oriesil hned dvom asposobmi naraz :)
1) dal by som hracom moznost skoncit hru remizou
2) ak nejaky cas nikto nepostavy ziadnu budovu, ziadne jednotky a nikto nedostane ziaden dmg, tak by hra koncila remizou automaticky

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 8:05:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
GoodWill píše:
Ja by som t oriesil hned dvom asposobmi naraz :)
1) dal by som hracom moznost skoncit hru remizou
2) ak nejaky cas nikto nepostavy ziadnu budovu, ziadne jednotky a nikto nedostane ziaden dmg, tak by hra koncila remizou automaticky


+1 :)
stale sa totiz moze stat ze obaja pridu o vsetkych vojakov (canony vsetko vybiju) alebo mozu ostat iba vzdusne jednotky (s iba air atackom)

inak ale uz som videl u par ludi v match history pri niektorych zapasoch ze "tie" ... ale ako najust mi nikdy ten zapas nesiel rozkliknut :? ... maximalne mi vypisalo naku chybu .. mozno to bol len bug, ale celkom zjavne blizardi maju pripravenu aj tuto moznost, len ci je mozne sa k nej aj nejak dopracovat to neviem

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 15:40:22 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Goodwill: Dobrej nápad :)

Měl bych opět pár dotazů :)

1) Když mám více nexů, jak si je označím všechny, abych si je dal všechny pod jedno číslo? protože když použiji dvojklik, tak mi to označí stejné budovy/jednotky jen blízko u sebe a to nexy nejsou...

2) je nějaká klávesa, co mě hodí z5 do základny?

3) Je nějak možná dát útok na celou nepřítelovu formaci? Vysvětlím na příkladu: Teď jsem hrál proti zergovi. Já hlavně zealoty a pár stalkerů on převážně zerlyngy a ty druhé potvory co flušou. když jsme se potkali, tak vyberu armádu a kliknu na jednoho zerlinga, jako útok, ale jako na potvoru se ten zerling přesune na konec toho roje a mí vojáci jdou po něm, takže ten roj obíhají a oni do nich v pohodě kuší. Že mi tohle dělá počítač, chápu, ale že i normální hráči to mi hlava nebere. Nedá se tedy udělat, aby se střetli a šli jeden na jednoho? Snad jsem to vysvětlil dobře :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 15:57:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 28. kvě 2010 11:57:03
Příspěvky: 19
Moor8 píše:
máš pravdu, nezkoušel. Ale už sem toho proba musí poslat, tedy přijde o jeho produkci, pak musí postavit u sebe jeden pylon a forge a a pak další pylon u mě a ještě kanón za 150. Za to já těch 5 mariňáků udělám a nemusím jít po kanonu, stačí sejmout pylon a kanon je bez energie.


no, předsatvuješ si to jak hurvínek válku :-)
dobře provedenej cannon rush se hodně špatně brání - jinak nemusí stavit dva pylony, prostě jen těží a postavi ti někde v rohu pylon, za něj postavi forge a před něj cannon
postupně dostavi druhy, třeti cannon, pojisti druhym pylonem

:-) což se ostatně stalo mě. trochu beznadějná situace, v momentě, kdy jsem si všimnul toho, co mi to tam v ty tmě stavi (ano, hlavni chyba, že mi utekl roh u mé base - ale ze začátku tam těch slepejch míst je docela dost), tak už tam měl věc, se kterou si mejch pár zealotů neporadilo... :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 16:41:43 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Jestli k tobě jede hned, tak mu chvíli těží jen 5 probů, pak postaví u tebe ten pylon, což chvíli trvá, tak mu těží jen 10 probů (pokud na ně nějak našetří) pak může zvýšit počet na 18 probů a z toho udělat ty kanony, ale to stejně trvá dlouho za tu dobu už budu mít hafo mariňáků. A pokud by jel z těch 10 tak to bude trvat stejně dlouho...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 18:41:22 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
To už si s těma teranama dělaj srandu ne? Ty jsou nakombený jak sviň!!!! Ty jejich rozkládací tanky mohou střílet dál, než mé věže? Zase jsme se vykosili navzájem. jemu zbyla o něco větší armáda, ale já si postavil druhou základnu dál od té první, takže jí hend nenašel, tam jsem se zakopal a udělal jsem 7 kanónů a on s 2 tankama mi je rozstřílí, protože on strílet může a ony na něj ne? A kdybych na něj vylezl s armádou, tak mi ji rozstřílí jeho letka. Kdyby byl střelný dosah stejný musí na mě vlítnout a zničím ho. Takhle nelogická blbost by mě nenapadla, to bych místo těch kanónů udělám armádu a zničím ho.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 18:55:39 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Moor8 píše:
To už si s těma teranama dělaj srandu ne? Ty jsou nakombený jak sviň!!!! Ty jejich rozkládací tanky mohou střílet dál, než mé věže? Zase jsme se vykosili navzájem. jemu zbyla o něco větší armáda, ale já si postavil druhou základnu dál od té první, takže jí hend nenašel, tam jsem se zakopal a udělal jsem 7 kanónů a on s 2 tankama mi je rozstřílí, protože on strílet může a ony na něj ne? A kdybych na něj vylezl s armádou, tak mi ji rozstřílí jeho letka. Kdyby byl střelný dosah stejný musí na mě vlítnout a zničím ho. Takhle nelogická blbost by mě nenapadla, to bych místo těch kanónů udělám armádu a zničím ho.

Zakopání se s kanony je prohra s lepším hráčem, speciálně proti T, který má jednotky s největším dostřelem(viking 9, siege tank 13). 7 kanonů je ... mmm... 1050 minerálů, což je hrómada zealotů(fajn, 10 :D), s charge se tanky nechytají :)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss - taktiky, tipy atd.
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 19:26:12 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
deacon píše:
Moor8 píše:
To už si s těma teranama dělaj srandu ne? Ty jsou nakombený jak sviň!!!! Ty jejich rozkládací tanky mohou střílet dál, než mé věže? Zase jsme se vykosili navzájem. jemu zbyla o něco větší armáda, ale já si postavil druhou základnu dál od té první, takže jí hend nenašel, tam jsem se zakopal a udělal jsem 7 kanónů a on s 2 tankama mi je rozstřílí, protože on strílet může a ony na něj ne? A kdybych na něj vylezl s armádou, tak mi ji rozstřílí jeho letka. Kdyby byl střelný dosah stejný musí na mě vlítnout a zničím ho. Takhle nelogická blbost by mě nenapadla, to bych místo těch kanónů udělám armádu a zničím ho.

Zakopání se s kanony je prohra s lepším hráčem, speciálně proti T, který má jednotky s největším dostřelem(viking 9, siege tank 13). 7 kanonů je ... mmm... 1050 minerálů, což je hrómada zealotů(fajn, 10 :D), s charge se tanky nechytají :)


Teď už to taky vím. Jen by mě prostě nenapadlo, že by jednotka měla větší dostřel, než obranná věž. Je to nelogická kravina!!! Ale zase jsem se naučil něco nového :) Zvolil jsem kanony už proto, že se postavili naráz, měl jsem hafo zdrojů. Zbyly mě 2 warp gate a než by mi tam došel s armádou, tak bych toho moc neudělal.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz