StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:45:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 15:45:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Selendis píše:
Necromancer píše:
deacon píše:
Necro, jak může banshee rush ohrozit robo(tzn. rychlý observer a scout) opening? Stargate tech ano, tam cloaked banshee nadělá bordel, ale u roba? I když pravda je, že replay jsem neviděl :o)


koukni na replay a pak hodnoť a raď. jerryNBK (s prominutím) dělá chyby, které i v bronzu vedou jen k prohře. Doporučím Exitusův Stream http://cs.twitch.tv/exltus/videos . V těch prvních videích vysvětluje ty základy, co tobě chybí Jerry.
Radit tu prakticky pokročilé BO nemá cenu. Kontrolovat při scoutu, zda oponentovi chybí pylon, nebo ne, to nemá cenu. Je to bronz.
Tvrdit, jak je to o macru je taky blbost. Koukněte se na ty replaye, když už je sem postnul. On sice krásně saturuje main i expanzi, ale pokud mu nawarpované jednotky budou stát v půlce mainu, když mu armáda, kterou by v pohodě i přes a-move dal převálcuje expanzi a zničí půlku mainu, pak je sice hezké radit, ale celkově zbytečné.



Necro, bronz, silver, gold je len a len o macre. Hrac s lepsim macrom vyhra a koniec.



hmm to by me zajimalo proc projizdim TvP i kdyz mam lesi macro ...... i sebemensi chybicka = GG .....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 16:57:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Selendis píše:
Necro, bronz, silver, gold je len a len o macre. Hrac s lepsim macrom vyhra a koniec.


tak až budeš někdy v bronz, silver, nebo gold lize, tak mi povídej o tom, jak stačí jen lepší macro :D 80% lidí, co v těch ligách jsou, by s tebou nesouhlasilo.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 17:07:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
2Necro: Nechapu, ze tu mas vzdycky plnou hubu kecu (uz se to fakt neda rict jinak) a drzis se neustale v bronzu/silver (nic proti lidem v low lize, ale nesnazte se radit ostatnim) a navic vzdycky kdyz neco "poradis" tak ti to tady nekolik lidi platina+ smete.

2Swen: A kdo ti rekl ze mas lepsi makro? Tohle je fakt nejvtipnejsi hlaska ze vsech...ja osobne ted uz sice nehraju, ale kdyz sem ty skoro dva roky hral (na urovni plat/dia), tak sem mel porad hrozny makro ve vsech ohledech...btw. v 9 z 10 pripadu hrac o dve ligy vys (gold-bronz, plat-silver) dokaze porazit horsiho hrace jen makrem (treba marine only, roach only, stalker only apod. pres A-move)...mam to z vlastni zkusenosti!!!

2Jerry: Replaye jsem nevidel, ale deacon pise obcas dobre rady (i kdyz sme se tu v minulosti na par detailech neshodli :D).

ad. scouting: zastavam nazor ze kazda akce ma mit svuj dobry duvod. Pokud scoutujes kvuli cheezu tak to je dobry duvod, pokud scoutujes protoze to delaji ostatni tak je to spatny duvod, pokud scoutujes jen kvuli pozici tak je to early spatny duvod pokud se nechystas early uderit (je preci nesmysl znat souperovu pozici v 2. minute, kdyz 4gate prijde stejne az v 7.). Takze scouting neni k nicemu ale early scout ktery nedokazes spravne precist je k nicemu (coz neni kritika tvoje, ale clovek co nema odehrano proste nekouka po poctu pylonu, mnozstvi vytezeneho gasu a podobnych vecech...)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 17:18:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
no kdyz se kouknu na rtep tak to poznam to ze nejsem plat + jeste neznamena ze hre nerozumim a early scout v 2 minute zalezi jestly to je po pylonu nebo pred pylonem. v techle super erly timinzich se faqkt neorienuju pred pylonem je to blbost kor na techle velkych mapach po pylonu to je OK pac dost casto se mi stava ze kdyz skoutuju po suply tak uz objevim u tosse jak stavi expu tam pak zalezi na stesti

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 18:47:25 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Necromancer píše:
Selendis píše:
Necro, bronz, silver, gold je len a len o macre. Hrac s lepsim macrom vyhra a koniec.


tak až budeš někdy v bronz, silver, nebo gold lize, tak mi povídej o tom, jak stačí jen lepší macro :D 80% lidí, co v těch ligách jsou, by s tebou nesouhlasilo.



kedze som vtom bronze tak 3x za sezonu co sa tam preleavujem aby som co najskor nazbieral achievmenty v case ktory chcem hre venovat tak viem ze to je len o makre za akukolvek rasu v akomkolvek MU.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 18:48:49 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Swen píše:
no kdyz se kouknu na rtep tak to poznam to ze nejsem plat + jeste neznamena ze hre nerozumim a early scout v 2 minute zalezi jestly to je po pylonu nebo pred pylonem. v techle super erly timinzich se faqkt neorienuju pred pylonem je to blbost kor na techle velkych mapach po pylonu to je OK pac dost casto se mi stava ze kdyz skoutuju po suply tak uz objevim u tosse jak stavi expu tam pak zalezi na stesti


som 100% presvedceny otom, ze ak mas lepsie makro tak vyhras


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 19:19:21 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
Selendis píše:
Swen píše:
no kdyz se kouknu na rtep tak to poznam to ze nejsem plat + jeste neznamena ze hre nerozumim a early scout v 2 minute zalezi jestly to je po pylonu nebo pred pylonem. v techle super erly timinzich se faqkt neorienuju pred pylonem je to blbost kor na techle velkych mapach po pylonu to je OK pac dost casto se mi stava ze kdyz skoutuju po suply tak uz objevim u tosse jak stavi expu tam pak zalezi na stesti


som 100% presvedceny otom, ze ak mas lepsie makro tak vyhras

suhlas, navyse sa lahko moze stat ze hru nezhodnotis uplne objektivne..pocity ako "mal som lepsie makro" su casto len subjektivne a vobec nie pravdive

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 21:17:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
tak tak Selendis je dia a Eladen je master oba tossove takze vedi o cem mluvi :D

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 22:28:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Stoky píše:
2Necro: Nechapu, ze tu mas vzdycky plnou hubu kecu


dobrá, tak mi teď řekněte, kolik z vás se podívalo na ty replaye, co sem jerryNBK postnul. Já sice mám plnou hubu keců, ale dám si aspoň tu trochu času, abych se na jeho hry podíval a zhodnotil mu je. Jistě, můj skill není nejlepší. A co?
Deacon sem, sic bez zhlédnutí replaye, aspoň hodil pár taktik. Pralev přidal pár rad proti cheesům. Jinak se tu všichni hádáte, jak je důležité macro a jak dokonale té hře rozumíte. Tohle se dá nazvat leda offtopic spamem.

A celkově Stoky? polib mi prdel. Chápu, že díky internetové komunikaci si můžeš užívat určitou formu anonymity, ale ve světě mimo obrazovku bys mi tohle do očí neřekl. Můžeš si myslet, jaký jsi frajer, ale to je tak všechno co ti zbyde. Venku jsi proti mě jen troska.

Howth

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: par dotazu hrace v BRONZE
PříspěvekNapsal: pát 14. pro 2012 22:57:03 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
Necromancer píše:
Stoky píše:
2Necro: Nechapu, ze tu mas vzdycky plnou hubu kecu


dobrá, tak mi teď řekněte, kolik z vás se podívalo na ty replaye, co sem jerryNBK postnul. Já sice mám plnou hubu keců, ale dám si aspoň tu trochu času, abych se na jeho hry podíval a zhodnotil mu je. Jistě, můj skill není nejlepší. A co?
Deacon sem, sic bez zhlédnutí replaye, aspoň hodil pár taktik. Pralev přidal pár rad proti cheesům. Jinak se tu všichni hádáte, jak je důležité macro a jak dokonale té hře rozumíte. Tohle se dá nazvat leda offtopic spamem.

A celkově Stoky? polib mi prdel. Chápu, že díky internetové komunikaci si můžeš užívat určitou formu anonymity, ale ve světě mimo obrazovku bys mi tohle do očí neřekl. Můžeš si myslet, jaký jsi frajer, ale to je tak všechno co ti zbyde. Venku jsi proti mě jen troska.

Howth

why so serious?
Problem bude asi ten, za kazdy rozbor replayu hraca bronz-gold, obsahuje NAJMA narazky na makro, a vacsinou sa to proste stale opakuje to iste dookola. (Iste, cheese buildy su specificky pripad, a podla mna sa oplati naucit sa to branit-teda urcite aj nieco ine ako makro, makro je sice najdolezitejsia sucast hry, bez debaty, ale ked prehras na blby cheese alebo DT, banshe ... tak je ti to prd platne :D).
Napriklad aj tupritomny drakan si urcite pamata na rozbory jeho hier, kedy som bol nuteny dookola rapotat "proby, supply blok, neskoro gatewaye, neskoro warpujes " atd, vsakze draku :D To plati aj pre swena, ked som kedysi pozeral na jeden jeho replay, kde Vznesena Swen netusila ako mohla prehrat s jednym tossom, ukazalo sa ze ho toss proste premakroval, napriek swenovmu presvedceniu :D
aby som ukazal o com hovorim, dam si tu pracu rozobrat tie dve hry, a schvalne sleduj co budem povazovat za najvacsie problemy.

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz