StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 16:00:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PvT
PříspěvekNapsal: pát 02. bře 2012 18:47:55 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. led 2012 18:42:32
Příspěvky: 24
Takze opet sem pisu, jiz vcera jsem se tesil na promote do diamantu (porazil jsem 2x masters) a dneska WTF? hraju totalni hovno? mozna ani hovno ne. Spis jsem pekne v p*ci z podelanejch terranskejch allinu (myslim ze tu bezmocnost jak ma 3 collose P ale jsou mu totalne k nicemu pac jeden pohyb a tanky to rozstrile - 1-1-1 zna kazdy protoss) nebo Thor rush kdy 2 thory neodrazite 4 immos. Proste si vubec nevim rady s PvT(PvZ docela davam, PvP mě baví v tom, ze je to balanced), ale s posranym PvT si ABSOLUTNE nevim rady. Ano kdyz se dostane do latu a ja mam ball tak jakkejkoliv T muze jit do pice, ale co mam dohajzlu delat proti posranymu 1-1-1(JO PISU TO VE VZTEKU ! :D)
Je tu alespon nekdo jako ja, kdo ale nasel nejakou strategii ktera ma alespon sanci na odrazeni ?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: pát 02. bře 2012 19:13:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
BaRtHeN píše:
Takze opet sem pisu, jiz vcera jsem se tesil na promote do diamantu (porazil jsem 2x masters) a dneska WTF? hraju totalni hovno? mozna ani hovno ne. Spis jsem pekne v p*ci z podelanejch terranskejch allinu (myslim ze tu bezmocnost jak ma 3 collose P ale jsou mu totalne k nicemu pac jeden pohyb a tanky to rozstrile - 1-1-1 zna kazdy protoss) nebo Thor rush kdy 2 thory neodrazite 4 immos. Proste si vubec nevim rady s PvT(PvZ docela davam, PvP mě baví v tom, ze je to balanced), ale s posranym PvT si ABSOLUTNE nevim rady. Ano kdyz se dostane do latu a ja mam ball tak jakkejkoliv T muze jit do pice, ale co mam dohajzlu delat proti posranymu 1-1-1(JO PISU TO VE VZTEKU ! :D)
Je tu alespon nekdo jako ja, kdo ale nasel nejakou strategii ktera ma alespon sanci na odrazeni ?

Sleduj Harpnera ten umi dobre proti 1-1-1 dokonce zkousi soupere svoji hrou primet aby sel 1-1-1. Jinak obranu proti 1-1-1 i thor rushi resil ve skole hrou i kdyz myslim ze proti 1-1-1 sel late robo tak to neni uplne dokonala ukazka ale na Thorzaina to stacilo.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: sob 03. bře 2012 12:04:43 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. led 2012 18:42:32
Příspěvky: 24
DPoice to se neda, j azacinam bejt tak nasranej zkurvenosti PvT. Tvle i kdybych mel 2miliony APM a micro jak svine tak ten zasranej 1-1-1 nedefnu dopice. ja zacinam mit u ty hry takovej rage, pac i kdyz nadherne toho T flanknu mam 3 immo ktery focusujou tanky tak terran da A move a muze se mi smat jaka sem lamka ze nedefnu 1-1-1. To je tak lamska taktika i kdyz to scoutnu a proste proti tomu se dopcie neda nic delat. A ani si nevzpominam hru kdybych na PvT vyhral, pac KAZDEJ jede Thor Rush/1-1-1. JEBAT VSECHNY 1-1-1 TERRANY!

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: sob 03. bře 2012 12:49:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Muzes mi pls prozradit ktery 1/1/1 proti tobe hraji?? cloak banshee? medivak drop? banshee+tank+marine? viking marine tank? nebo jinak?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: sob 03. bře 2012 12:59:48 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
BaRtHeN píše:
DPoice to se neda, j azacinam bejt tak nasranej zkurvenosti PvT. Tvle i kdybych mel 2miliony APM a micro jak svine tak ten zasranej 1-1-1 nedefnu dopice. ja zacinam mit u ty hry takovej rage, pac i kdyz nadherne toho T flanknu mam 3 immo ktery focusujou tanky tak terran da A move a muze se mi smat jaka sem lamka ze nedefnu 1-1-1. To je tak lamska taktika i kdyz to scoutnu a proste proti tomu se dopcie neda nic delat. A ani si nevzpominam hru kdybych na PvT vyhral, pac KAZDEJ jede Thor Rush/1-1-1. JEBAT VSECHNY 1-1-1 TERRANY!


Ak scoutnesc 1/1/1 tak hod expu, kym ten push dojde tak uz budes na 2 bazach a ubranis to

popripade urob gas steal aby si mu zbrzdil tech


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: sob 03. bře 2012 13:28:52 
Offline
 Profil

Registrován: ned 10. dub 2011 10:53:27
Příspěvky: 24
som plat T a 1-1-1 som uz fakt davno nevyhral proti P...resp. je to tak 1 ku 4 vyhry prehry...proste fast expa, alebo ak mi P ide naproti mojej army a co najviac oddaluje moj prichod k jeho baze a co najviac profituje z 2basu...6-7 gatov...a GG


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: sob 03. bře 2012 16:13:27 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Já jezdím v PvT 1gate expand skoro každou hru a proti 1-1-1 sem neprohrál ani nepamatuju. Když sem začínal hrát 1gate exp, tak sem měl zezačátku problémy akorát s nějakými 2rax pushi, ale i to sem se časem naučil bránit.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: ned 04. bře 2012 9:26:12 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Když ti něco nejde tak zkus změnit trochu svůj herní styl. Jestli kempíš doma a buduješ armádu a pak s ním jdeš na férovku, v tom případě se nediv že dostaneš.

Osobně se mi třeba vyplácí strategie jako phoenix opening, v tomto případě totlně eliminuje banshi, ravena a v následném střetu pozvedáš tanky a jdeš s marinou na férovku proti zealotům a stalkerům.

Další dobrá volba je využít toho, že terran při těchto openingách kempí doma, tam ho drží poměrně úzká rampa. Jedeš klasiku 3gate robo a už s prvním stalkerem a zealotem jdeš prudit, on má jen marinu. pak prostě se držíš pod rampou, expanduješ a dále je to o hráčích, doporučuju hodně využívat sentry, tím pádem že nejede medivacs tak má jen tu rampu.

Dá se to i zkombinovat 3gate, stargate a takhle držet rampu, což dělám já. :) Samozřejmě to není instant win, je to zatraceně o micru, ale eliminuješ tím tu terranskou výhodu allinu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: ned 04. bře 2012 19:50:03 
Offline
 Profil

Registrován: úte 18. led 2011 17:26:20
Příspěvky: 52
Na Terranovo 1-1-1 jedu rychle Htčka a charge loty, potom přidávám Collose a snažím se to mít vždycky pod guardin shieldem - to je asi základ.
Tahle taktika mi větsinou vychází.

Thory jsem dlouho nepotkal, v 90% Terran jede Marine-Marauder-Medivac.

_________________
Obrázek

Jarb.322


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT
PříspěvekNapsal: ned 04. bře 2012 20:27:18 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. led 2012 18:42:32
Příspěvky: 24
MMM mi prave problem nedela :) uz jsem to vyresil - prsote poslu scouta na 9 po pylonu a snazim se stealnout gas :) to ho vetsinou donuti na nejakej 2 rax a ten defuju relativne lehce :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz