StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 16:00:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 4:24:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Nebudu resit BO, mozna ma mouchy ale to si vyres sam (mrkni na liquipedii), co ale me bylo do oci:

1.) zadny scout celou hru, nemas ani poneti co jede zerg...jestli se tu mluvilo o stesti, tak si ho mel ze zerg jel 20 minut 2 base a pouze roache. (prakticky kdykoliv se mohl rozhodnout ze udela 20+ mutalisku a proste te zabije apod., a az ve 20. minute si scoutnul prirozenou treti, nedej boze aby zerg jel ninja expu)

2.) zadne upgrady.

3.) rozhodovani. nepotrebujes utocit, kdyz mas ekonomickou vyhodu (znicil si zergovi expu). pokud chces byt v tehle dobe agresivni tak ti staci zergovi zamezit treti (ale to by si musel vedet ze nejakou ma). V klidu si expandovat a udelat 200/200 ball.

4.) bylo to tu receno, tve mikro neni oslnujici, ale neni to tvuj nejvetsi problem (to zacni resit az tak v platine).

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 12:43:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Stoky píše:
4.) bylo to tu receno, tve mikro neni oslnujici, ale neni to tvuj nejvetsi problem (to zacni resit az tak v platine).


Nevim, jestli to plati i za protosse, ale ja hral za zerga celkem v klidu az do diamond jen s attackmovem (resp. obcas v nejakych mensich bitkach, a muta / ling harrasu jsem mikroval, ale ve vetsich jen A-move a makrovat :) )
(pozustatek z SC:BW, kde zerg mohl oznacit jen 12 jednotek najednou, takze byl rad, ze se mu na 6 hotkeyu aspon vesla cast armady a nejak to tam zvladl naposilat)

Takze celkem souhlasim, mikro ve vetsich bitvach zacni resit, az budes aspon v platine.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 12:57:48 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
BaRtHeN píše:
http://www.uloz.to/12529052/arid-plateau-36-sc2replay
tak tady mate replay. Ja top stribro on gold. Na hry jsem se nedival. Ve hre jsem to nakonec defnul. Reknete mi co vse delam spatne pls :) nebojim se jakekoliv kritiky, ale hlavne si uvedomte, ze to nehraju dlouhou a mam zatim asi 200 vyher celkem za svoji SC2 karieru...



ja mam asi 400 a sem od zacatku sc2 vzdy v te nejvyssi mozne lize .. nepocitam GM, prvni duvod protoze od brezna nehraju aktivne,... druhej,.. tam nejsou normalni lidi :D takze bych to s tvym talentem na sc2 nevidel az tak dobre jak si myslis...

jeste se teda schvalne podivam na rep ale z toho co ctu by to byla asi ztrata casu :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 19:00:04 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. led 2012 18:42:32
Příspěvky: 24
vsem dik za kritiku, presne to jsem potreboval - zlepsit se. Ano byla to ode me spatna hra naproti ostatnim, ale stacilo to. Mejte jeste se mnou chvili strpeni mam pro vas dalsich par postupne uploadnutych replayi. Dalsi je PvP matchup dnes zahranej a zkusil jsem si vzit k srdci par rad a zlepsit se.

http://www.ulozto.cz/12546314/the-shattered-temple-84-sc2replay

opet predem dik za kritiku a reakce :)

Aklain: mas 500league+450custom a vsecky achi na brutal a challenges takze myslim, ze mas opravdu trochu mnohem vic nahrano :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 19:16:21 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
tak 500... neni zas takovej rozdil.. customky ma pritelkyne na nexus wars a na star jeweled.. achievementy sem delal kdyz sem byl active....

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 20:18:52 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
BaRtHeN: Já mám nahráno ještě míň jak ty (myslím, že 141 výher) a za nějakýho talenta se nepovažuju... A taky sem začínal v Bronzu.

Jako přijít sem na fórum s dotazem a pak tady házet moudra, že seš talent apod. No nevím nevím. Kor když si v Silvru. Takhle si akorát plno lidí tady na fóru o tobě bude myslet, že si namyšlený děcko.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. led 2012 0:27:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
BaRtHeN píše:
vsem dik za kritiku, presne to jsem potreboval - zlepsit se. Ano byla to ode me spatna hra naproti ostatnim, ale stacilo to. Mejte jeste se mnou chvili strpeni mam pro vas dalsich par postupne uploadnutych replayi. Dalsi je PvP matchup dnes zahranej a zkusil jsem si vzit k srdci par rad a zlepsit se.

http://www.ulozto.cz/12546314/the-shattered-temple-84-sc2replay

opet predem dik za kritiku a reakce :)

Aklain: mas 500league+450custom a vsecky achi na brutal a challenges takze myslim, ze mas opravdu trochu mnohem vic nahrano :)

Ok tak k repu:
Missclick na zacatku a ani jsi se nepokusil o split. Pylon mas o 1 supply drive. Zbytecne brzo skautujes enemyho bazy ztracis mining time a ani jsi se nepodival po proxy. Gateway taky o 1 supply drive. Ztrata cca 1,5 proby uz v 2:00. Assimilator taky o 1 supply brzo. Potom supply block. Odjel si s probou ze souperovi baze prilis brzo. Pozde zadavas wg. Nezadavas stalkera. Pozdni 2. gas. Zbytecne prides o proba. Ve 4.40 uz mas o 4 proby mene. Nevyuzivas chrono na wg. Mas prisernou frontu v gate. Nepridavas produkcni budovy. Pridat a zrusit pylon -25 mineralu. 5:45 uz jsi mohl warpovat ze 3 gatu mas 1 postaveny gate a 2 zacinas stavet. Mas pripravenou 1 gatu na warp a misto nawarpovani jsi postavi robo. Nemas konstantni produkci prob. Pozde warpujes. 7 minute je to 35 vs 44 supply v prospech soupere.
Supply block. Postradas scout a mapcontrol. Znova supply. Jdes naslepo do pushe neznas velikost ani kompozici armady jeji upg nevis jestli ma expu nebo techuje. Neutracis energy na nexusu. Pozde warpujes. Utocis naslepo vidis jen dva stalkery. Zase newarpujes pridavas expu kdyz mas pripraveny gaty. Porad o souperi nic nevis. Nevis o proxy pylonu na zlate. Nescautujes obsem a mas ho v pozici ze kdyby sel push tak ho nevidis. Zase newarpujes. Pridavas gaty a tech na ktery nemas ekonomiku. Pozde otviras pridane gaty. Jsi pozadu v army i upgradech a stale nescoutujes. Stale spatna produkce prob a supply blocky. Ve stejnem duchu pokracujes do konce. Pak jdes do posledniho utoku opet naslepo. Rady jsi si k srdci jak pises nevzal dokonce jsi to snad zahral jeste hure nez predtim. Zadne zlepseni. Prostor pro zlepseni 99%. Dalsi repy pls uz neuploaduj nejdriv zahraj tak 100/200 her na vsechny repy se podivej a najdi chyby. Kdyz i potom nebudes vedet tak o5 pozadej o pomoc.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: ned 15. led 2012 1:33:33 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Hehe...to by mě zajimalo co jsem já, když jsem v podsatě od začátku SC2 v diamondu (s výjimkou 3. sezony kdy jsem odleavoval do bronzu a nestihnul jsem se vyšplhat zpátky před season lockem :D) a to jsem nikdy předtim žádný jiný RTS nehrál a SC:BW sem hrál jen myší. :)

Buď supertalent a nebo jen člověk, co u tý hry přemejšlí a snaží se zlepšovat tam, kde mu lepší hráči řeknou, že má. A jdu s tou druhou variantou. ;)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Macro za Protosse
PříspěvekNapsal: pát 16. lis 2012 12:40:31 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. led 2012 18:42:32
Příspěvky: 24
tohle jak bych to rekl ''made my day'' :D podivat se po 10ti mesicich na nejakej rep kdyz jsem byl v silveru a pak si precist rady od vas :D smeju se tu ani nevite jak - jaka je to nostalgie kdy SC2 byla jen na odreagovani. HOdne se toho zmenilo :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz