StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 13:15:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: úte 25. říj 2011 21:44:51 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
MinOs píše:
Counter push rozhodne nie je chujovina. Nikto nevraví, že musíš ísť 1a na jeho main. Máš výhodu, trochu ho zatlač do obrany a zatiaľ zaisti expu, prípadne snipeni jeho expu, získaj kontrolu nad mapou, obsaď stred a xel nagy. Závisí to od toľkých faktorov, že baviť sa o niečom takto všeobecne, aj keď je to fajn, keďže sme sa už dostali trochu na úroveň oproti predošlým stránkam, v podstate nemá zmysel.

Ale to už IMO není counter push, to je jenom, že na něj psychologicky zatlačíš. Nicméně suohlasím, tohle takhle řešit nemá naprosto význam. Ale stejně si myslím, že obecně counter pushe neumí ani solidní platiňák správně posoudit(a to už se bavíme o cca 80 % hráčů, kteří by to neměli dělat, resp. neumí dělat). Většinou právě získanou výhodu tím ztrácí. Zase je problém neupadnout do "ha, tohle zmrkvil, teď to v klidu vyhraju" modu. V tomhle se mi líbí postupné získávání výhody, řekněme odrazit první push, následně získat map control, pomalu abusovat mírnou převahu a pak většinou protivník chytne amok a vrhá do útoku veškeré zdroje a pokud hráč toto přežije, tak vyhrál... většinou s poznámku "šak ty celou hru eném bráníš, luckere mizerná, FU OMFG NUP" atp. ;).

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: stř 26. říj 2011 11:11:05 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
jo, proto se moje hlášky na konci hry omezily na GG, BG, BM, cya

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: stř 26. říj 2011 17:33:07 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
seš BM.... já píšu jen gg (a když sem nasranej tak "lol gg") :)

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2011 17:58:15 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
nejvyšší apm mám při kombu: F10+n :lol:

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: stř 02. lis 2011 21:20:05 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. kvě 2011 16:20:07
Příspěvky: 44
Nechce se mi to všechno číst, takže: myslím si, že ghost academy by měla stát 200/200 a EMP odebírá 100 štítů, ale tak, že je postupně ubírá, tak zhruba 10 štítů/vteřinu, takže terran by musel EMP házet před bitvou.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: čtv 03. lis 2011 6:35:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
tak mi rekni jak se s ghostem dostanes k tosovske army pred bitvou kdyz ji nad hlavou v 90% krozi debilni neviditelnej ghost, a holt i kdyz se ti to povede tak se toss stahne a pocka az se mu dobijou stity a pak to prevalcuje

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: čtv 03. lis 2011 6:48:35 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Matěj->proč rovnou terranům nedáš místo EMP stormu. Ty asi nemáš páru co to je EMP. Mrkni se třeba nevím, třeba na Matrix, tam používají EMP. Všude je to instant funkce.

Swen->když budeš čekat až se ti dobijí štíty, tak se terranovi dobyje ghost, ale to neřeš. :D A pleteš si ghosta s observerem.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: čtv 03. lis 2011 7:53:02 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Swen píše:
tak mi rekni jak se s ghostem dostanes k tosovske army pred bitvou kdyz ji nad hlavou v 90% krozi debilni neviditelnej ghost, a holt i kdyz se ti to povede tak se toss stahne a pocka az se mu dobijou stity a pak to prevalcuje

Uvědomuješ si, že Terrani mají na toto naprosto cool odpověď ve formě scan + viking? Že tohle se countruje Protossovi prostě blbě, protože dostřel vikingů? Že feedback se blbě zaměřuje doprostřed ballu, protože ghost je mrňavoučkej chcípáček(navíc prakticky nikdy není jenom 1)?
A to dobití štítů si taky představuješ jak Hurvínek válku. On si vlastně Terran hodí EMP a sníží HP Protoss ballu, pak čumí jak trubka na drát, než se Protossovi dobijí štíty, následně zapomene, že má ghosta a dostane přes držku... yup, to je jasná věc, že je to hrané takto :o)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: čtv 03. lis 2011 13:16:27 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
deacon: Proč mam takovej pocit, že kdybych tohle napsal já, tak se tu na mě všichni sesypete s tim že jsem trouba co tomu nerozumí a brečí .. přitom to cos napsal, je od A do Z pravda a realita.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: čtv 03. lis 2011 13:25:03 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. kvě 2011 16:20:07
Příspěvky: 44
Vím, že v matrixu atd bylo EMP instant, ale to rovnou můžeš říct, jaktože EMP nevyřadí mech jednotky:) a rozdíl by byl, že z EMP by se nedalo utýct, a ještě k tomu v matrixu bylo EMP vytvářeno lodí jako vlna, takže allright, ghost musí naběhnout doprostřed tosský army, aby EMP mělo účinek, beautiful, souhlasím:)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz