StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 12:01:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 16:03:48 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. zář 2011 17:33:29
Příspěvky: 15
Ozzy_89 píše:
To Zanedar: Takže na Ghosta (T1 - T1,5) potřebuju Kolosa (T3) ? :-) Rada nad zlato... Jak můžeš vůbec nazývat Ghost Tech :D Vždyť je to je n jedna budova za směšných 150/50 a to je vše. Nebudeme počítat kolik stojí tech kolosa nebo HT že ne? ;-) Prostě mě to v top platině zatim tak netrápí ale jestli půjdu ve třetí sezóně do diamantu tak počítám že už bude. EMP je od autorů kiks jak hovado.


Tier je v starcrafte len abstraktný pojem, ktorý si z nejakého dôvodu komunita obľúbila, úplne ignorujúc fakt, že (možno s výnimkou zerga) je v praxi absolútne neaplikovateľný na rasy starcraftu. Rozhodne sa ním nedá argumentovať v nejakej debate ohľadom balancu. Tiež je krásne ako argumentuješ úplne ignorujúc súvislosti a kontext. Príklad: Ak bude mať terran vonku ghosta skôr ako dokážeš natechovať na colossa, nebude ho mať čím podporiť a nemal by byť problém to odraziť. Samozrejme vyplakávať po fórach v tom nijak nepomôže.
Ak chceš hovoriť o MMMG, to už nie je early game a v tom prípade máš mať observera, máš vedieť, že terran má ghostov, kde a aj koľko a máš sa o nich postarať. Nie nabehnúť na neho s celou tvojou armádou pekne pokope.
A neboj, do diamantu sa nedostaneš, takže ťa to vlastne ani vôbec trápiť nemusí ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 16:11:32 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Potřeboval bych radu ikdyž je to 3v3 což sem takhle moc nepatří ale když bojuji třeba proti zergovy v duelu on Mutalisky a prudí jde to nejak za protose zastavit ???

MUTALISK vs TERRAN
Mam marinu k tomu turrety a jsem vysmátý potom tma necham thora a expanduji a mutaliskové si ani neprdnou.

MUTALISK vs PROTOSS (s tímto jsem měl problém i v 1v1)
Mam stalkery pořád musím s něma litat jak blazen drží me v zakladně canony jsou k ničemu takže nemohua ni expandovat i s archonama nemohu rozdělit army protože pořad přelitává a drtí mě když rozdělím army tak archon má slabej dostřel a rozdělaná armáda stalkeru je k ničemu to mě rozmasi mutové jak nic ......

Nevím za terrana tam mam tech a rouchové hydry jsou do kapek. Ale u protossa to je masakr bojovat s rouchy a hydry postavím colose ti geniálně se smahnou hydry ale snad rouchum kolos neublizuje do nich palim buh vy jak dlouho.

Hlavně že ani stalker ani zealot není counter na Hydry ani rouche ale terran rozmasi hydry jenom marinou. Se těším na datadisk snad bude mít protoss více spell jednotke vhodnou na mimozemskou rasu.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 16:28:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
Ozzy_89 píše:
yuna2424 píše:
Ozzy na tebe snad nema cenu reagovat porad dokola jen imba, imba, op, imba, imba, op a zase porad dokola. My vime ze jsi skill a prohravas protoze je terran tak op a ty ho nemuzes zastavit protoze toss je tak slabouckej a nic nema. To jsi nam rekl uz asi v milionu prispevku na forech, diskuzich a irc tak az vymyslis neco noveho tak zas napis ale do te doby se bez laskave zahrabat. Pokud chces pokracovat v diskuzi tak se dostan do top masteru pak tvuj nazor mozna nekdo zacne brat vazne.


řekl silver terran kterej i s imba terranem prohrává :D sere tě to vid? Ale nebudu držet hubu když to je prostě špatně.

Vazne? Kdyby byl terran imba tak slabsi hraci jako ja by byly ve stejne lize jak ty. Ze prohravam a kdo ne ty mas samozrejme jenom same winy. Jestli me to stve ne to ze jsem silver me nestve protoze tam nebudu vecne a narozdil od hledam chyby ve sve hre a ne v smyslene imbalanci. Pokud me neco stve tak ze takovy noskill jak ty je v plat protoze tam evidentne nemas vubec co pohledavat protoze z postu co davas jsem na forum je znat ze nemas ani zdani o mechanice hry. Jo a veta "Prostě mě to v top platině zatim tak netrápí ale jestli půjdu ve třetí sezóně do diamantu tak počítám že už bude". Vazne ty a v dia co tam budes delat stezovat si na imbalanci? No jak te zname hrat tam asi nebudes jenom brecet jak je vsechno op.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 17:08:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 16. pro 2010 21:35:08
Příspěvky: 111
Libi se mi Ozzyho pohled na vec: Co proti Ghostum? Zkus Colossi.. - OMG OMG to je prece drazsi nez Ghost. Tak zkus feedback.. - OMG OMG on si je ale pohlida!! OMG OMG IMBA OP FUUUUUU!!! Ten klucik umi pobavit(;

Timpa píše:
Potřeboval bych radu ikdyž je to 3v3 což sem takhle moc nepatří ale když bojuji třeba proti zergovy v duelu on Mutalisky a prudí jde to nejak za protose zastavit ???


Uz nekdy slysels o Phoenixech?(;

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 17:18:07 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Ale už jsme to vyřešil problém :)

Odinstaloval jsem Starcraft 2 (hned se člověku ulevilo) a jdu pařit World of Warcraft :D a mezi tim budu krasně čekat na Dibalo III limitovanou Edici :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 17:29:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
Timpa píše:
Ale už jsme to vyřešil problém :)

Odinstaloval jsem Starcraft 2 (hned se člověku ulevilo) a jdu pařit World of Warcraft :D a mezi tim budu krasně čekat na Dibalo III limitovanou Edici :)

Hm zajimave reseni hf

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 17:34:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. zář 2011 17:33:29
Příspěvky: 15
Timpa píše:
Potřeboval bych radu ikdyž je to 3v3 což sem takhle moc nepatří ale když bojuji třeba proti zergovy v duelu on Mutalisky a prudí jde to nejak za protose zastavit ???
MUTALISK vs TERRAN
Mam marinu k tomu turrety a jsem vysmátý potom tma necham thora a expanduji a mutaliskové si ani neprdnou...
Hlavně že ani stalker ani zealot není counter na Hydry ani rouche ale terran rozmasi hydry jenom marinou. Se těším na datadisk snad bude mít protoss více spell jednotke vhodnou na mimozemskou rasu.
.

Phoenix je dobrý proti mutovi zo začiatku, ale ak necháš zerga na pokoji a dáš mu šancu dostať sa na kritický počet, neškrtneš si. A ani s terranom. Turrety sú zničené skôr, ako stihneš stiahnuť scv na opravu a aj keby to stihneš, akurát dostanú aoe. Na thora dáš magic box a kým naháňaš s mariňákmi mutov hore dolu, zerg zabere celú mapu a gg. "Counter" proti prevalcovaniu mutaliskami je nedovoliť zergovi, aby mal tú možnosť.

A strašne sa mi páči, ako si z toho, že nevieš hrať PvZ zas raz dospel k záveru, že terran je imba :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 17:51:23 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Ja jsem netvrdil že terran je Imba nemam tohle tvrzení rad jenom jsem říkal že nemam skill na protosse a více mě vyhovuje jednotky Terrana co se týče těchto situaci.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 18:03:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Ozzy_89 píše:
elkar píše:
vám asi pošlu vcerejsi replay jak nevyscoutovany stormy mi rozmrdaj armadu marodérů :lol:


jen tak pro zajímavost počet detektorů u ras:

Protoss 2: Observer a Cannon
Zerg 3: Overseer, Spore Crawler a Fungal
Terran 4: Raven, Turret, Scan, EMP

Zrovna to i odpovídá vyváženosti ras a o tom jak jsou rasy nejsilnější Terran>Zerg>Protoss :-)


njn zapomels porovnat jeste ceny raven stoji 100/200 obs a overseer pakatel scan stoji cca 300 mineralu a je jen docasnej, navic obs je perma neviditelnej overseeru si muzes namorfovat plnou prdel kdyz vidis DT/Ghost/ banshe nez vyrobis ravena tak to trva vecnost.....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HT - Storm
PříspěvekNapsal: pon 24. říj 2011 18:04:45 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
MinOs píše:
Phoenix je dobrý proti mutovi zo začiatku, ale ak necháš zerga na pokoji a dáš mu šancu dostať sa na kritický počet, neškrtneš si. A ani s terranom. Turrety sú zničené skôr, ako stihneš stiahnuť scv na opravu a aj keby to stihneš, akurát dostanú aoe. Na thora dáš magic box a kým naháňaš s mariňákmi mutov hore dolu, zerg zabere celú mapu a gg. "Counter" proti prevalcovaniu mutaliskami je nedovoliť zergovi, aby mal tú možnosť.

...

Jenže o tom to je - nenechat zerga sehnat hromadu mutalisků. Tlačit a tlačit, ať vzduchem nebo zemí. On pak musí jít do roachů a utrácí gas, který by jinak rval do mutalisků :-). Phoenix to moc neřeší pro každého, přece jenom tam to chce slušnou aplikaci macro části hry. Přece jenom teď jsem hrál proti T, který mě rushnul a mezitím co microval s maraudery, tak se mu nahromadilo 800 minerálů, takže z počátečního pressu nic neměl :-).

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz