StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 11:11:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 18:26:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 16. pro 2010 21:35:08
Příspěvky: 111
Dominik píše:
Všichni tady píšou jak to neumí hrát když sám řekl že není top hráč a že je v goldu ale koukám jak se mu muže vysmívat bronzák :) Všichni když nekdo neco napíše hned se každej chytne ty to delas blbe a musis to delat takhle to já sem ten nejlepší atd atd atd..... Jsme lidi a ti delají chyby nikdo není dokonalý tak toho nechte už..

Fet? Cetl sis vubec ten jeho post? Nebo ses z tech, co pisou rychleji nez mysli? Frajer(jako spousta dalsich pred nim)si tu vyliva srdicko, jak sou tossove slaba a tezka rasa a jako bonus k tomu hodi rep, z kteryho kazdej vidi, ze naprosto netusi.. No jsme my to ale parchanti!QQ

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 18:38:17 
Offline
 Profil

Registrován: ned 10. črc 2011 15:24:16
Příspěvky: 42
Nezapomen bud Klidnej a ano četl sem si post celej a on si tu nevylejva srdce proste všichni do nej hned jebou jakej je noob že swichem to nespraví tak budte aspon trochu normální ne nechovejte se jako kdybyste byli lidi co nikdy neudelaj ani neudelali chybu

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 18:46:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 16. pro 2010 21:35:08
Příspěvky: 111
Nezapomen, existuje takova vec jmenem interpuknce.

Jsem naprosto klidnej, sasku jako ty jsem uz videl az prilis nato, abyste me jeste dokazali rozcilit^^ To, co ti stale nedochazi, je, ze kdyz "my" udelame chybu, taxi ji prizname a nesvadime ji pak na vselijakych forech na osklive slabe Protossy=p

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 19:07:01 
Offline
 Profil

Registrován: pon 07. bře 2011 22:39:41
Příspěvky: 24
jenže dominiku, ty ho obhajuješ jako kdyby udělal v určité fázi hry technickou chybu, např po warpu by si nepřidal jednotky do skupiny a těch 20 foodu ho stálo hru. on má špatně celý přístup ke hře

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 20:04:46 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
Tak ja mam v PvT najlepsie vysledky ako top gold, a nepride mi to inbalance, sice po kazdej hre nadavam ze aky je T lahky ked prehram, ale vo chvili ked pozrem replay tak zistim ze som to cele domrvil ja. To chce len viac hier a pojde to, switchnut rasu nepomoze, ked neni skill tak neni skill a je jedno za koho hras


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 21:04:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
jezdim v pvp 2gate agresi s 3lotama a 2stalkrama. Pred otevrenim 4g,cil ekonomika soupere. v Pvp mam wlr 64%, FE jezdim jen do zerga, do terran me to prijde dost ris. Tam jdu expu az kdyz vydim obsem, ze on ji dela taky...

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 21:47:07 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Vzkaz pro "switch" človíčka:
- pokud chceš hrát macro hry na ladderu, jsi blázen(stejně jako já :o))
- pokud chceš hrát macro hry a štve tě, že tě porazí rush/fast taktika a PROTO switchuješ, tak se na macro hry jenom hloupě vymlouváš(a IMO chceš hlavně vyhrávat)
- jestliže chceš hrát svoje taktiky, tak budeš prohrávat a to hodně, deal with it.

Není nic hezčího, než si urovnat vlastní myšlenky a co vlastně chci. Platí to o životě, platí to o SC2. Choose your destiny :o).

BTW pokud chceš hrát macro hry, musíš se k nim dostat. Pokud chceš mít hodně výher, nesmíš se k nim dostat. True sad story of the ladder :o). Většina hráčů které potkáš se naučí perfektně nějaký agresivní opening a díky němu si udržují cca 60 % w/r ratio, což jim na egomasturbaci a pomalý růst stačí. Jakmile jim tento opening odrazíš, vyhrál jsi...

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: čtv 13. říj 2011 23:51:10 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Deacon: Máš pravdu .. nakonec hraju dál za tosse a budu si hrát dál to sovje, pro zábavu. Když mě někdo rushne dam gg a jedu další hru. Tak nějak jsem si řekl, že když někoho baví rushovat, tak mu ten win klidně dam. Já si prostě víc užívam makro hry.

Pro všechny ty pro který jsem totální noob co to vůbec neovládá, tak tu hru ze který jsem posílal replay jsem hrál ve 2 hodiny ráno, nemocnej a po 10ti hodinách programování, to je taky trochu ten důvod proč jsem to zahrál blbě. Když jsem se SC2 začínal v době kdy byla max. liga diamant tak jsem byl v top platině (většina soupeřů byla diamond) takže si nemyslim, že jsem nějakej looser co vůbec neví jak se to hraje. Ano tenkrát jsem hrál klasiku, 4GW, Void Rushe (než udělali všechny ty nerfy VR) .. pak mě ten styl přestal bavit a začal sem hrát víc na makro a spadl jsem do gold. Toť vše .. z jednoho replaye usuzovat že "vůbec nevim jak se to hraje" mi přijde přinejmenším pokrytecký.

A vzhledem k tomu co jsem napsal jsem si i já uvědomil, že z jedný hry nebudu dělat vědu, prostě rush hry budu pouštět, makro si užívat. Tak těm pár málo z vás co jste tu psali slušně a snažili se poradit děkuju moc, pokusim se víc hrát FFka a všem těm dětem co si tu jen honili ego a nic konstruktivního nenapsali ,,I,

EDIT: S tím openingem máš pravdu.. mnoho lidí hraje "jako přes kopírák" byl to nejspíš i ten případ co jsem posílal replay, ale takové hry mi přijdou dost nudné.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: pát 14. říj 2011 8:26:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Kdyz uz jsme u toho switchovani, tak taky switchuju, na transport tycoona, mozna se k sc zase vratim, jestli to po datadisku trochu vybalancujou...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: pát 14. říj 2011 9:36:06 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
satik: On je nějaký nový Transport Tycoon a nebo máš na mysli tu původní klasiku ? :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz