StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:05:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: pát 14. říj 2011 10:34:16 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 11. lis 2010 15:18:28
Příspěvky: 199
Bydliště: Praha
Cheese hry jsou většinou nudný...ale musíš si uvědomit, že přes ně vede cesta k macro hrám. :D Když dokážeš ubránit jeden malej cheese 2 marauderů a nesesypeš se po něm, tak pak máš velkou šanci, že bez blbostí se dostaneš do macro hry.

Já hrál od vydání SC2 Protosse. Myslim, že hrát to do teď tak frekventovaně jako jsem hrál před pár měsíci kdy jsem byl v top diamondu tak už sem možná low master. Ale dal jsem si pár měsíců přestávku a když sem teď přišel na b.net a zjistil že už dávno jede jiná sezona tak sem si řek ok...odleavuju do nižších lig a switchnu na něco co mi tak nejde. A zerg mi připadá nudnej a snadnej až do diamantu, tak sem zvolil terrana a je to zdaleka nejhůř ovladatelná rasa pro mě, macro po 12 minutě totálně mršim, tvorba SCV mi z nějakýho důvodu taky dělá problém, expovat nezvládám včas, scoutovat je problém, nevim kdy na mě co přijde.....

Prostě řikat na B.netu na tak nizkym levelu že je něco imba je největší hloupost co můžeš vypustit z huby. Uvědom si že tam je to vždycky v tobě ta chyba. A terran sice vypadá snadně, ale je ještě těžší. Všichni tvrděj jak ovládat protosse je těžký...ale mě terran přijde mnohem těžší.

_________________
Obrázek

Fanatic.547


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: pát 14. říj 2011 10:41:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Stealman píše:
satik: On je nějaký nový Transport Tycoon a nebo máš na mysli tu původní klasiku ? :)


Open Transport Tycoon Deluxe, je to predelavka co jede ve win a ma nejaky vychytavky navic,
http://www.openttd.org

uz jsem zacal massit vlaky, jeste je trochu pomikruju, aby jezdily co nejefektivnejc a pujdu pushnout konkurenci :D

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Konec Tosse + replay
PříspěvekNapsal: pát 14. říj 2011 10:57:51 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
imba záležitosti odhalí skutečně až profíci, který jakoukoliv skulinou proženou celý vlak. V masteru a nižších ligách o tom rozhodujou celkem "standardní" věci a nedokonalosti ve hře hráčů.

Proč tenhle topic vzniknul úplně chápu. Po těch stovkách her jsem nědávno zjistil, že nejdůležitější je hrát to jako zábavu a být nad věcí. Nenechat se naštvat protože na ledderu to nemá cenu. Tam o nic nejde.
Z toho pak plyne i ten depresivní přístup, že už na loading screenu "vím" že jsem prohrál. Já osobně tohle pociťuju v případě TvT. Už při načítání prostě narychlo nevím jaký z BO zvolit. Ve hře pak na to mám asi minutu se rozmyslet. TvT je rozhodně nejpokročilejší MU, který teď v SC je.

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz