StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 21:16:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 9:56:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
saltazar píše:
Yarin píše:
urcite spis stalkery nez zealoty, nezapominat na weapon upgrade a co nejrychleji blink, s trochou micra a pri boji v dobrej pozici mu muzes zlikvidovat 2x vetsi armadu. Kdyz bude mit early hydry jeste pred colosem tak guardian shield + chargelot + blink stalker a +2weapon upgrade tak se to s trochou taky jeste necha rozmlatit


Jo ty charge loty si vycucáš s prstu. :D Když děláš blink. Blbý je to třeba na xelnaze, tam mě jeden master vzal zepředu hydrama a z boku na mě vlítnul speed lingama, proběhnul mi i do báze, no ani náhodou jsem nestíhal. :D


tak on ten charge neni zas tak drahej a nikdy nevis kdy se muze hodit, ale je teda pravda ze charge zacinam zkoumat az na 3ti kdyz uz zacinam harasovat s dtckama, takova banda chargelotu nawarpovana z hranolu udela u zerga v mainu docela divy kdyz chudak brani v kazdej bazy 3 dtcka :)

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 10:44:54 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
Lojza_Jetel píše:
Zenedar píše:
otevrit forge a cannon? hodne vyhozenejch penez pro nic

toz to je otazka. Z meho pohledu je tohle pomerne bezpecny otevreni, forge obecne nepovazuju za vyhozeny penize, navic tohle je relativne solidni zabezpeceni bez investice gass ktery se investuje podle buildu bud do upgradu, sentry nebo ja to nejdriv cpu do stargate a phoenixu, kdyz je vhodna situace, tak treba DT, nicmene sentry+coloss jsou osvedcene, mam rad pekne serazene hydry do lajny pro paprsky colossu.
zaroven ti to umozni relativne slusne ubranit expu na kriticky cas pouze se zealoty.

nepru se o to, ze to je buh-vi-jak-ultimatni otevreni, clovek vzdycky musi presne vedet, co bude delat dal, ne ze se schova za cannony, da si svacinu a pak se rozhodne, co dal.


jinymi slovy doufas ze zerg je absolutni jouda kterej nezna zakladni timing kdy si protoss chodi pro expanzi protoze pokud to protoss neudela tak by si vzdycky mel chodit dalsi queenu a nejmin jednu sporu do kazdy tezby a ty jeste si investujes do forge coz znamena ze se tim zpomalis takze fenixema utocis jeste pozdejs tohle neni solidni zabezpeceni tohle je autoloss proti zergovi kterej neni totalni jouda

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 11:50:43 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 15:36:06
Příspěvky: 44
Pockej,ja jsem uz casto videl pro hrace,ktery zacinaji Forge a FE+pak stargate agresi... ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 11:52:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
forge expa ano jenze on dela forge bez expy

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 12:03:07 
Offline
 Profil

Registrován: pát 12. srp 2011 11:09:50
Příspěvky: 17
Zenedar píše:


jinymi slovy doufas ze zerg je absolutni jouda kterej nezna zakladni timing kdy si protoss chodi pro expanzi protoze pokud to protoss neudela tak by si vzdycky mel chodit dalsi queenu a nejmin jednu sporu do kazdy tezby a ty jeste si investujes do forge coz znamena ze se tim zpomalis takze fenixema utocis jeste pozdejs tohle neni solidni zabezpeceni tohle je autoloss proti zergovi kterej neni totalni jouda


naah... zalezi snad na tom, kdy scountnu zerga a co dela. kdyz na nej prijdu brzo, vidim pool nebo expanduje? scoutuju ve spatnym smeru, postavim misto forge gate a az najdu jeho bazi rozhodnu se co dal. Nicmene phoenixove mi prijdou prima a bavi me to s nema, urcite nejsou autowin, ale taky ne autoloss. 2-3 queeny srazim temer vzdycky, nejakyho toho lorda taky a temer vzdy se mi tak podarilo dostat se dopredu.

je mozny se vydlabat na forge a postavit 2gate a lota, urcite to je lepsi investice do budoucnosti pokud v brzke dobe nehrozi roachove.

s froge zacatkem expanduju ve chvili, kdy vyletam prudit s phoenixama, coz je fakt mozna zbytecne pozde, jestli mate replay s tim co popisuje Mosquito, prosim postnete, potreboval bych skouknout timing. dik


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 12:09:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
porad nechapu proc tam mas 2gate nebo forge to potrebujes pouze pokud nascoutujes nejakej 7pool jinak tim skodis akorat sam sobe tri queeny zabijies jen proto ze on bud nema spory a nebo u nich nestoji

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 12:23:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 12. srp 2011 11:09:50
Příspěvky: 17
aj, protoze jsem lama a potrebuju se soustredit na opruzovani s phoenixama aby to melo nejaky meritelny efekt, takze main musim zajistit nejakym castecnym self defense.

b) jasne, pokud hned ze startu postavi spore, je to v (_._) ale to mi vesmes neudela, pokud stargate nescoutne


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 12:30:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Lojza_Jetel píše:
aj, protoze jsem lama a potrebuju se soustredit na opruzovani s phoenixama aby to melo nejaky meritelny efekt, takze main musim zajistit nejakym castecnym self defense.

b) jasne, pokud hned ze startu postavi spore, je to v (_._) ale to mi vesmes neudela, pokud stargate nescoutne


a) pokud jsi lama tak nehraj 1g sg protoze na to ocividne nemas multitask
b) kdyz zerg vidi malo sentry + lehce pozdejsi expu tak ho napadne, ze to budou DT'cka a nebo phoenixove, takze tu sporu udela

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 12:38:45 
Offline
 Profil

Registrován: pát 12. srp 2011 11:09:50
Příspěvky: 17
Yarin píše:

a) pokud jsi lama tak nehraj 1g sg protoze na to ocividne nemas multitask
b) kdyz zerg vidi malo sentry + lehce pozdejsi expu tak ho napadne, ze to budou DT'cka a nebo phoenixove, takze tu sporu udela


a) diky za radu, muj singletask s timhle zatim funguje dobre
b) kdyz udela, tak udela, riziko podnikani a je treba se podle toho zaridit.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Safe PvZ opener?
PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 12:40:40 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Lojza_Jetel píše:
Yarin píše:

a) pokud jsi lama tak nehraj 1g sg protoze na to ocividne nemas multitask
b) kdyz zerg vidi malo sentry + lehce pozdejsi expu tak ho napadne, ze to budou DT'cka a nebo phoenixove, takze tu sporu udela


a) diky za radu, muj singletask s timhle zatim funguje dobre
b) kdyz udela, tak udela, riziko podnikani a je treba se podle toho zaridit.


To závisí pouze na tom, jestli je zerg blbej. Pokud není ofenzivní a nemá spory tak je to freewin pro tebe. Většinou. Stává se to i v dia, v momentě kdy zerga takhle převezeš se mi stává že hned leavne.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz