StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 6:55:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: stř 13. črc 2011 15:00:42 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Tak tak, nevim co furt tu někdo s 1 based HT má, ale je to dost pitomina. Přesně jak píše Zanedar.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: stř 13. črc 2011 22:01:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Zenedar píše:
HT na jedny bazi nema absolutne zadnej vyznam protoze nemas absolutne sanci nejak zautocit neprojdies ani pres bunkry a marauderi vydrzi s nejakym avoidem asi tri stormy nema to vyznam na to cekat muzes umrit casto do ty doby nez to natechujes a pokud porad usis delat sentry abys udrzel rampu tak to abys ty HT do 20 minuty stihnul a zjistil ze on uz ma 4 baze



souhlas, preci jen ted uz to nefunguje tak ze navarpujes HT hodis stormu a je jedno co s HTckem bude ( nastesti)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: čtv 14. črc 2011 13:52:47 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
No možná máte pravdu .. jsem jen gold hráč, a tady to takhle prostě funguje. Ze všech možných variant mi právě tahle vychází nejlépe. Colose mi vždycky snadno sestřelí vikingové, nebo pokud je jich málo tak snipnou maraudeři. Souhlasim že HT znamená nemožnost útoku, ale zaútočit na Terrana dřív než z high techem mi přijde jako obrovský riziko tak jako tak. Raději preferuju safe hru kterou HT umožňují a v zásadě útočim spíš až když mam i ty Colosse .. už hodněkrát jsem ztratil vyhranou hru tim že jsem neuváženě brzy zaútočil na kemplého Terrana který mě vystřílel a pak přejel. Takže možná proto mi víc vyhovuje fast HT který společně s chargeloty dokáže zastavit bio push a přenést hru do mid-late.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: pát 15. črc 2011 0:12:46 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
MM armada se da na one base se da zabit s klidem i bez high techu sila prichazi az kdyz se k tomu pridaji medivaci a zacne to terran silene roztahavat protoze diky healu jsou mensi skuoiny ucinnejsi nez jedna velka ale toho bych se v goldu nebal stejne jako nejakyho skvelyho hit & run micra takze jediny co je treba udelat je neblbnout zadnym overtechem jen delat poctive jednotky kdyz nechces jit colossi tak hraj klasickou warpgate armadu zealot stalker sentry s imortalem a pokud si nezablokujes FF vlastni zealoty tak si totalne v klidu

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: pát 15. črc 2011 5:27:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Zenedar píše:
MM armada se da na one base se da zabit s klidem i bez high techu sila prichazi az kdyz se k tomu pridaji medivaci a zacne to terran silene roztahavat protoze diky healu jsou mensi skuoiny ucinnejsi nez jedna velka ale toho bych se v goldu nebal stejne jako nejakyho skvelyho hit & run micra takze jediny co je treba udelat je neblbnout zadnym overtechem jen delat poctive jednotky kdyz nechces jit colossi tak hraj klasickou warpgate armadu zealot stalker sentry s imortalem a pokud si nezablokujes FF vlastni zealoty tak si totalne v klidu


jo to se mi stava celkem casto ze toss nahazi FF tak sikovne ze mi sice odstrihne tak 10-15% army ale na zbytek se loti nedostanou a ja je muzu v klidu postrilet bez ztrat :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: pát 15. črc 2011 7:29:12 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Zenedar: Tak s tím co píšeš bych strašně rád souhlasil, bohužel ze zkušenosti nemohu. Odrazit MM s warpgate armádou je nemožný :-( pokud ten Terran neni hloupej a nedá jen a+move .. nastimovaný MM s concussive prostě rozstřílí WG jednotky to musíš dobře vědět. A ty FF já nevim .. nepřijde mi že v tom boji nějak pomohou akorát znemožní mojim zealotům dostat se do melee.. spíš GS když už, ale stejně, za srovnatelnou cenu mě armáda MM vždycky moje zealoty/stalkery rozsekala.. teda až na výjimky kdy T udělal nějakou taktickou chybu jakože útočil když mu půlka armády teprve dobíhala, nebo neudělal scout a nechal se napadnout chargeloty zezadu a tak podobně. Ale jako jov jednom máš pravdu, odrazit se to dá, ale jen dokud MM nedosáhne určitýho kritickýho množství, který se dá v pohodě dosahnout i one base.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: pát 15. črc 2011 7:46:21 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
V zásadě je to tak, že
MM > GW...
GW + Immort> MM...
MM + Medivac > GW + Immort.
Alespoň tak jsem to vždy hrál a tak jsem vždy slyšel komentátory říkat (hlavně Force)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: pát 15. črc 2011 9:07:15 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
da se to hrat na one base uplne v klidu FF jsou prave dulezity kvuli tomu aby MM nemohlo delat hit & run pokud to udelas dobre tak zealoti prodaji to dps co maji a tu armadu porazis a pokud terran jede one base tak hraj taky one base s colossama on nemuze zivit tri racsky a do toho delat medivacy a vikingy a pokud je tech vikingu malo jakoze bejva tak focus fire od stalkeru a sentry malo znamena klidne 8 vikingu protoze tri colossove drzi dlouho a kdyz to focus firujes stalkerama tak uz nejaky umrou nez zabijou prvni colosse takze sice dost mozna o ty colossi prijdes ale MM je davno po smrti pak ti nebrani nic ho jit cointanout nakouknout do mainu jestli to das bud ho jit zabit nebo se stahnout v kazdym pripade nexus uz bys na druhy minimalne stavet

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: pát 15. črc 2011 12:28:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
FF je nejsilnejsi zbran proti MM. Nejde o to rozdelit armadu jako treba u zerga...jde o to uveznit armadu aby mohli zealoti tankovat (jsou light, takze dostavaji pulku dmg od marauderu a maji 1 base armor takze dostavaji o 16% mensi dmg od marinaku...se stitem od sentry jen pulku), MM je silne diky richlosti od stimu a concusive shells...ale s FF tahle vyhoda odpada.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na zakempeneho Terrana
PříspěvekNapsal: pát 15. črc 2011 21:20:54 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Jako já teoreticky vim jak ty FF používat, ale v praxi je problém s tim, že mam těch sentry buď moc málo že mi to nevystačí a nebo moc hodně že potom zase nemam dost dalších jednotek na to to MM rozsekat :-/ Nedaří se mi nějak najít optimální počet těch sentry .. tak proto se snažim posunout hru do mid/late kde potom s Colossi a HT celkem vystačim a sentry nepotřebuju.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz