StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 17:51:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: stř 15. čer 2011 8:51:30 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. čer 2011 10:19:06
Příspěvky: 14
No stoky, máš celkom pravdu, dávam ho tam tak 7 z 10 prípadov... :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: stř 15. čer 2011 9:15:22 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
pylon se tam vyplaci davat temer jen kdyz zerg chce otevrit hatchery first pokud bere gas a pak pool tak stejne na tu hatchery nema a udela ji az na 21 kdy uz delas speed pro lingy staci tam pak postavit na hold pozici probu a kdyz bezi lingove tak s ni utect

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Naposledy upravil Zenedar dne stř 15. čer 2011 11:45:18, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: stř 15. čer 2011 10:13:54 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. čer 2011 10:19:06
Příspěvky: 14
Díky za ďalší tip :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: čtv 16. čer 2011 8:55:07 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 16. čer 2011 8:08:21
Příspěvky: 7
No nečetl jsem vše co sem lidi psali...Ale...Hraji zatím jen stříbrnou ligu...Ale všiml jsem si u tebe...proti zergovi se hraje uplně jinak než proti terranovi nebo tossovi...řeknu ti...ten pylon před jeho meinem-je to zbytečných 100 minerálů...koukám na tvůj nexus-máš tam vždy 3 proby-je to taky zbytečné...měj tam maximálně 2...tech 50 minerálů (3.probe)...je to zbytečnné, ty minerály ti můžou chybět...u zerga...musíš mít vždy kontrolu co staví...jinak jsi v pr*eli...koukám žádný scout...kdybys věděl že bude dělat muty...tak neděláš tolik Immortalů a zealotů...v 16 minutě máš 2000 minerálů...taky zbytečný...když nevíš co s nima...dělej gaty...y se nikdy neztratí...v bitvě když místo 4 stalkerů nawarpuješ 15 stalkerů tak je to přeci jenom účinější...nebo běž zabrat další expu...o dvě minuty později už máš 4000 minerálů...nic neděláš...musíš microvat...musíš mít v banku vždy co nejmíň minerálů i gasu...A ještě jednu věc ti dopuručuji...nikdy neměj na všech getawaí 1 pylo...přijetí s pár mitama zničí ti ho a ty už nic za těch 25 vteřin plus cesta proba nic neuděláš...dávej si na to pozor...když už děláš phoenixe...tak dělej i upgready...oni nejsou příliš silní...7 vteřín zabíjí overlorda 6 phoenixů...A ještě jednou...Do zerga musíš jet pořád...i když nic moc nemáš....musíš mít samího scouta...atd...to jsou základy které jsem zpozoroval já ...silver...ale určitě se najdou lidi kteří ti poradí lépe než-li já...:)...ale stejně si z toho vem příklad...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: čtv 16. čer 2011 9:18:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
To s tymi probami je chyba. Urcite nie je spravne prestat stavat proby ak mas 2 na jeden mineral patch. Tretia proba sice nezvysi income tak vyrazne ako druha, ale je dolezite ju tam mat uz len preto, ze po expandovani mozes novu expu rovno saturovat "prebytocnymi" probami z mainu.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: čtv 16. čer 2011 11:57:50 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 16. čer 2011 8:08:21
Příspěvky: 7
GoodWill píše:
To s tymi probami je chyba. Urcite nie je spravne prestat stavat proby ak mas 2 na jeden mineral patch. Tretia proba sice nezvysi income tak vyrazne ako druha, ale je dolezite ju tam mat uz len preto, ze po expandovani mozes novu expu rovno saturovat "prebytocnymi" probami z mainu.




Nevím jestli to bylo na mě ale pochopil jsem tě...ka každým minerálu by měli být 3 probové...tudíž 24 probů na minerálech +6 probů na gasu...tudíž 30 probů na jedné expě...a to jsou 3 sloty +6 na dalším stránce...


Jinak nevím jestli to bylo na mě...ale já tím myslel že když má na čekačku proby v nexusu takže 3 probové jsou na začátku zbyteční...a že by se těch 50 minerálů dalo využít lépe...8 )

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: čtv 16. čer 2011 12:04:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Ano, bolo to na teba, sorry ;) Zle som pochopil co pises. Samozrejme mas pravdu, naklikat 3-5 prob na vyrobu do nexu naraz je chyba.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: čtv 16. čer 2011 15:48:41 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 16. čer 2011 8:08:21
Příspěvky: 7
JEště jsem si vzpoměl...když jedeš na druhou expu...tak se dobrý vzít polovinu probů z té první a poslat je tam...urychlí se ti trocu income....:)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: čtv 16. čer 2011 19:50:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Tak sem mel konecne trochu casu kouknut bliz na ten replay...no ty rady co ti tu lidi davaj jsou ok. Vsechno je to pravda...ale imho ti k vyhre chybi jednoducha vec. Plan. Ceho si chtel dosahnout? Pokud by ses chtel ubranit mutum, tak s tvym kontem proste namasuju 30 kanonu a je to ok. Pokud by si ho chtel rozbit tak ho pujdes rozbit...vzhledem k tomu ze na tebe zkusil 6 pool, tak do 10-15 minuty te v makru brutalne neprejede (spis naopak pokud budes hrat aspon tak jak si hral). Me to prislo jako kdyz si na neco cekal...a ono to prislo, prileteli BL...kdyby si do 30. minuty kdykoliv zautocil tak si vyhral...

Tak si jen zopovez sam pro sebe jaky si mel plan...co si zamyslel udelat. (posledni dobou se tim zabyva dost Day9)
Plan muze byt napr. Pujdu canon rush a pak void ray. Pujdu 4 gate. Pujdu fast expu a pak 6 gate. Pokud plan selze, ok prohrajes a nebo budes muset zacit improvizovat, ale plan by mel mit v sobe moznost porazit soupere...pokud casto nevychazi tak ho na dalsi hru upravis a nebo vymenis, ale mej ho. Takze se za plan nepovazuje, "sbrzdim mu FE a sam ji pujdu"...tim soupere nezdolas.

Ja sice hraju za terrany, ale muj plan proti zergovy driv vypadal. Pujdu 2rax push, a pak 2/2 hellion thor (vedel sem ze budu utocit minimalne dvakrat). pokud to vyslo vyhra, pokud to nevyslo tak bud prohra a nebo lategame improvizace. Pak plan vypadal. Napred agrese 2rax, z toho "cheese" 6 banshee, a z toho marine tank push.

Tenhle zerg proti tobe mel taky plan...pujde 6pool a pokud to nebude kill tak mutalisky...vic planu nemel proto to s mutama vydrzel 30 minut.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ako na tie sk*** mutalisky???
PříspěvekNapsal: sob 18. čer 2011 22:38:20 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. kvě 2011 16:20:07
Příspěvky: 44
Proti muta+corruptor používám stalkery na coruptory a phoenixe na muty, často se stane že bronzový zerg pošle skupinu někam a rychlejší mutové se odpoutají od coruptorů. V jedné hře jsem například potkal lamu zerga co jsem mu sundal 2 muty on vzal samotné corruptory a pronásledoval mě já jsem vzal stalkery a bylo to. A tak dále. Mimochdem souhlasím plán je důležitý.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz