StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 9:10:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 9:41:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
Cest.
Hraju bronze tak to berte tak trochu s rezervou :) ale nenapadá mě nic čím bych mohl counterovat ghosty kteři mi ničí štíty kvůli kterým sem prohral tuhle hru
http://www.mediafire.com/?t9431d39jtf4fug
Chtel sem se zeptat na vase rady co bych mohl udělat lépe nebo jinak, jen mě napadlo že sem možná ještě mohl switchnout na void raye ale to mě v té hře nenapadlo. Ještě k tomu měl ten terran odehráno kolem 500 výher a já s mojima 50 za tosse nebo kolik mám to zas tak úplně ještě neovládám

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:00:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
Nekoukal jsem na to, ale counter na ghosty je feedback, bo to zasadne premasit, ale nemyslim ze by ses v bronz lize moc setkaval s ghostama


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:03:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
Hraju bronze a setkal jsem se docela dost :), ale ten terran byl ze silveru no

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:23:17 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
1)špatný BO. Druhý pylon stav již na 15 supply, nejpozději 16. zealota stav také dřív, aby si mohl hned po dokončení CC dát stalkera a warp technology.
2)na forge + expand se vykašli, pro bronz hráče zbytečně těžký BO, raději hraj 3gate + robo, je to nejlepší a vlastně univerzální combo proti terranovi.
3)proti terranovi vždy začínej upgreadama armoru, ty sis udělal za těch 20 minut útok a štíty, což byl pěkný fail, protože ty štíty ti hned stejně sundal EMP. :D
4)tvá skladba jednotek byla proti protivníkovým mass marauder ghost medivac marine to nejhorší co si mohl jed. Immortalové jsou silní právě díky tvrzeným štítům, které vydrží silné rány od marauderů, ovšem když je vyhodí EMP tak u nich je to vážně ihned smrt
5)proti terranské pěchotě má protoss counter v podobě plošného damage, takže colos or HT+storm or archon, archoni jsou po posledních patchích docela dobří.
6)jsi bronz a tvoje micro je příšerné, víš proč si hlavně prohrál? Protože si microval, to bylo něco příšerného. Kdyby si obtáhl v tvé bázi svou armádu, dal A-move na protivníkovu bázi a před bitvou naházel pouze gurdian shieldy max, tak jsi tu hru vyhrál. Ale ne, ty se tam s těma vojáčkama procházíš pod palbou soupeřovi armády a nestřílíš, totálně sis tu hru pohnojil svým hroznám micrem. Ne nadarmo se říká že se do platiny dostaneš pouze přes A-move, u tebe to platí dvojnásob, ty kdyby si nemicroval tak jsi super gold hráč. :D

Takže hlavní rada pro tebe, naštuduj si lépe BO a nehraj si na profíka, byl jsi totiž ve všem lepší jak soupeř a utloukl by jsi ho čepicema kdyby si nemicroval. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:32:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
Jo to je všechno asi pravda no :) ale minule sem tyhle terany porážel s charge zealotama jenze tenhle má odehráno přes 500 her a to nemám šanci proti takovým lidem když sc hraju asi měsíc. Ještě trochu hloupý dotaz, co je to a-move ? :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:36:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
Attack move, a btw, vsechno co psal saltazar je pravda :D Myslim ze by ti tam mohly stacit treba tri colosi, pochybuju ze silver terran bude mit dost dobre mikro na splity atd.. Feedback radsi nezkousej, jestli mas tak spatne micro jak rika saltazar :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:39:32 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 17:26:54
Příspěvky: 26
A-move je attack move. To znamená že tvoje jednotky jdou a když uvidí neprátelské jednotky tak na ně zaútočí, misto aby jako při normálním move pouze šli dál a nechaly se zabít. Při přesunu armády nepoužívej nic jiného. Jestli nevis jak se dělá, tak je to jedmoduch zmacknes A a normálně klikneš na pohyb.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Mishario dne ned 12. čer 2011 10:45:42, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:43:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
jo to sem si myslel že to je attack move ale to je zas co ? :) Ja normalně hraju proti mass marine Colosy akorad sem byl v domění ze kdyz maureder je armored jednotka tak jim colosove nebudou nic dělat. Jo a to mikro zas úplně tragické není :) jen v té hře ti to může tak připadat protože ten teran měl prostě lepší armádu, ale challenge mám hotové všechny na gold takže úplně postižený zas nejsem :)

jo, něco takového sem si myslel že to je, dík za vysvětlení

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:44:35 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Maverick píše:
Jo to je všechno asi pravda no :) ale minule sem tyhle terany porážel s charge zealotama jenze tenhle má odehráno přes 500 her a to nemám šanci proti takovým lidem když sc hraju asi měsíc. Ještě trochu hloupý dotaz, co je to a-move ? :)



nejhloupejsi argument..
za dob w3 sem znal lidi co meli odehranych 3000 - 6000 her a porazel je i prumernej noob co mel odehranych 100 her...
nebo se podivej i na me " ano zas musim machrovat at ma moznost nekdo rypat :D " mam " jen " 440 her a lidi s 2000+ hrama pro me kolikrat nejsou problem...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Naposledy upravil Aklain dne ned 12. čer 2011 10:46:14, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ghosti vs moje štíty
PříspěvekNapsal: ned 12. čer 2011 10:44:58 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Maverick píše:
Jo to je všechno asi pravda no :) ale minule sem tyhle terany porážel s charge zealotama jenze tenhle má odehráno přes 500 her a to nemám šanci proti takovým lidem když sc hraju asi měsíc. Ještě trochu hloupý dotaz, co je to a-move ? :)


Aha, tak už víme proč si prohrál 100%. :D A-move je hotkey defaultně nastavený na tlačítko A. :D Obtáhneš armádu, zmáčkneš A a někam klikneš levým tlačíkem myši. Tvá armáda tam půjde a při setkání s nepřátelskou formou čehosi automaticky zaútočí. V podstatě při každém pohybu armádou s ní ppohybuj jen tak, tedy pokud neustupuješ. Když ustupuješ tak jen v případě že máš šanci utéct, s immortalem proti nastimmované pěchotě neutečeš. :D Naházej za sebe třeba forcefieldy.

On má přes 500 her, ale ty si byl o hodně lepší, jak říkám hraješ jak goldák co se týče makra, ale na micro se vykašli.

Terran měl lepší armádu, ale ty si toho měl tolik že by si ho za normálních podmínek přejel. Ovšem ty sis roztáhl jednotky kolem expa a on ti vpadl do zad no, pak si neměl šanci.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz