StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 7:40:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 18:08:33 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Já viděl v jednom repu tlo jak dal tosse nukem, takže nuke je to strašně silný. Stejná logika jako u mass marine. Ono to fakt nefunguje. Pokud ano, chyba je u tebe.

Do ceny jednotky nemůžeš počítat budovu, tím sem tito snažil naznačit.

Dropy se dají bránit plno způsoby blink stalkery, warpem zealotů, fenixy. To že nesleduješ obse jestli nakládá terran drop je tvoje chyba.

Ale ano, seš ve své lize pouze kvůli tomu že hraješ tosse, jinak bys byl v masteru.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 18:37:54 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Weezing: Blink stalkerama se bránit dropu ? Myslim, že každej Terran bude radostí bez sebe když mu naservíruju hromádku stalkerů před jeho nastimovaný maraudery který navíc ze vzduchu léčej medivaky :))) A sestřelit to ještě ve vzduchu je sci-fi, protože čas mezi tim kdy si dropu všimneš a kdy přistane ti vystačí max na 1 blink ..takže bys musel mít ty stalkery víceměně přímo na tom místě odkud ten drop jede .. a to my bez sensor toweru těžko můžeme předvídat :)

To jentak na okraj .. ti blink stalkeři mi fakt nepřijdou jako šťastný řešení dropu, to samý warp zealotů ..kolik GW mam mít ? 10 ?? Proti dropu 2 medivaků si ani 6 lotů neprdne .. nejspíš nezabijou ani jednu jednotku .. no a nakonec fénix, starej dobrej kámoš fénix je hodnej, ale i jeden jediný mariňáček ho může v klidu zabít .. a drop kde by se ani jeden nevyskytoval se často nevyskytuje :)


Naposledy upravil Stealman dne úte 30. srp 2011 18:40:23, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 18:39:45 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. úno 2011 18:59:53
Příspěvky: 27
Citace:
"Jenom stavění mariny nefunguje, vyleze kolos, je to v háji"
Špatně, tohle jel v jednom replayi TLO a funguje to dost drsně, dokud protivník nemá storm nebo těch collossů fakt moc(případně umí fakt dobře používat terén, tolik gasu na sentry zase nemá). A to do 15. minuty prostě nemá - jako jo, storm/lot kombo by to mohlo zastavit, ale to jsem nepotkal a pak mne terrani omrzeli, děsně nudná rasa. Zkuste si to někde najít, funguje to krutopřísně, navíc s tím přebytkem gasu je mrtě medivaců a upgrade free rampage, celkem bžunda build.

Ty si opravdu vtipálek aby jsi umicroval marinu proti collosovi musíš mít naprosto božské micro(jako TLO). Za terrana si opravdu dlouho nehrál protože mass marine prostě nefunguje. Chargelot/sentry to rozjede jak nic.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 18:42:17 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. úno 2011 18:59:53
Příspěvky: 27
Stealman píše:
Weezing: Blink stalkerama se bránit dropu ? Myslim, že každej Terran bude radostí bez sebe když mu naservíruju hromádku stalkerů před jeho nastimovaný maraudery který navíc ze vzduchu léčej medivaky :))) A sestřelit to ještě ve vzduchu je sci-fi, protože čas mezi tim kdy si dropu všimneš a kdy přistane ti vystačí max na 1 blink ..takže bys musel mít ty stalkery víceměně přímo na tom místě odkud ten drop jede .. a to my bez sensor toweru těžko můžeme předvídat :)

To jentak na okraj .. ti blink stalkeři mi fakt nepřijdou jako šťastný řešení dropu, to samý warp zealotů ..kolik GW mam mít ? 10 ?? Proti dropu 2 medivaků si ani 6 lotů neprdne .. nejspíš nezabijou ani jednu jednotku ..

Tak prostě udělěj counter attack. Pokud to není drop v 20 minutě tak 16 mariňáků a 2 medivaky jsou významná část armády. Takže pokud slušně makruješ měl bys ho rozjet.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 18:48:36 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Stealman píše:
Weezing: Blink stalkerama se bránit dropu ? Myslim, že každej Terran bude radostí bez sebe když mu naservíruju hromádku stalkerů před jeho nastimovaný maraudery který navíc ze vzduchu léčej medivaky :))) A sestřelit to ještě ve vzduchu je sci-fi, protože čas mezi tim kdy si dropu všimneš a kdy přistane ti vystačí max na 1 blink ..takže bys musel mít ty stalkery víceměně přímo na tom místě odkud ten drop jede .. a to my bez sensor toweru těžko můžeme předvídat :)

To jentak na okraj .. ti blink stalkeři mi fakt nepřijdou jako šťastný řešení dropu, to samý warp zealotů ..kolik GW mam mít ? 10 ?? Proti dropu 2 medivaků si ani 6 lotů neprdne .. nejspíš nezabijou ani jednu jednotku .. no a nakonec fénix, starej dobrej kámoš fénix je hodnej, ale i jeden jediný mariňáček ho může v klidu zabít .. a drop kde by se ani jeden nevyskytoval se často nevyskytuje :)


jako toss mas dost dokonalej mapcontrol pomoci prob pylonu a observru a kdyz si nevsimnes rudy tecky na minimape tak proste tvoje chyba

EDIT:Skus tydle tvoje nazory postnout na TL schvalne do kolika minut to bude lockli a kdyz tam budes whinovat jako tady tak i do kolika minut budes zabanovanej ^_^

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 19:05:09 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Nj, to je teda blbý že to všichni pro dělaj. Např dnes genius v gsl. Ale ty o tom určitě víš mnohem víc v té své bronze divizi. LOL
Podle tebe je asi nejlepší obrana dropu ho nebánit nebo co. Stalkery máš mít mainu preventivně a jak uvidíš na minimapě medivac, blink pod něj a konec. Stačí 5 stalkerů. Pokud śtačil vyložit a je toho hodně, stalkery pryč a dowarpni zealoty znič ho. V late game už bys měl mít pylony po celý mapy a obse a vidět je na minimapě. Takto se to hraje, koukni na repy jak ty op dropy brání hráči co mají skill a uvidíš že je to tak. Ono je ale jednodušší whinovat co?
PS: další metoda je ht, které hodí feedback, seberou mu manu, nemůže léčit, někdy ho i zabije. Potom warp a je to.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 19:15:53 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Stealman píše:
On i ten komentátor sám řekl, že poslední dobou to vypadá že T je nejsilnější rasa nejen na české SC scéně. Ale zamindrákovaní core Terrani, nebo ti co na ně ve vidině snadných vítězství switchnuli to samozřejmě nepřipustí to je přirozené.


Pokud je to mířené na mě, tak jsi (opět) úplně mimo. Já jsem na Terrany switchnul, protože jsem nezvládal dlouhodobě hrát Randoma, tak jsem si řekl, že budu hrát jen jednu rasu. Terran vyšel jako vítěz proto, že mě aktuálně nejvíc bavil, ne protože jsou za něj snadné winy. Ostatně příští sezónu mám v úmyslu hrát Zerga a tu další Protossa.

K dropům - samozřejmě se jako dropující Terran nejvíc bojím Blink Stalkerů. Překvapivě. Ono totiž drop musí nejprve přiletět a ty Maraudery vysadit, nenawarpuju si tam Maraudery a Medivac nepřiletí jen healovat ;)

Ale tahle diskuse se už dávno zvrhla v troll vs. rest of the world. Teda pardon, Galileio Galilei vs. rest of the world.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: stř 31. srp 2011 10:21:41 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Pralev: Ale jen se nedělej .. hrával si za Tosse a moc dobře jsi viděl díky svým analýzám že proti T je ve značné nevýhodě a byl jsi tím tady znám. V dalších patchích Tosse dál jen nerfovali, tak jsi prostě switchnul na Terrana protože je to za něj nejsnazší, nestyď se za to je tady takových víc. A teď jakožto Terran přirozeně lobuješ za to že je to ok jak to je, protože hraješ za nejsilnější rasu :) Logické a prosté.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: stř 31. srp 2011 11:06:14 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Stealman píše:
Pralev: Ale jen se nedělej .. hrával si za Tosse a moc dobře jsi viděl díky svým analýzám že proti T je ve značné nevýhodě a byl jsi tím tady znám. V dalších patchích Tosse dál jen nerfovali, tak jsi prostě switchnul na Terrana protože je to za něj nejsnazší, nestyď se za to je tady takových víc. A teď jakožto Terran přirozeně lobuješ za to že je to ok jak to je, protože hraješ za nejsilnější rasu :) Logické a prosté.


Doted si mohl bejt bud opravdu hloupej nebo troll ted ses prozradil =).

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: stř 31. srp 2011 11:10:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
hele neurazej trolly :twisted:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz