StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 09. kvě 2024 2:13:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:57:14 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Stealman píše:
Ano má na výběr mecha nebo bio .. konečně jsi to uznal. Toss na výber nemá, jak jsi sám napsal, páteř jeho armády je daná, jsem rád že končíme ve znamení shody.


todle radsi ani komentovat nebudu

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 14:58:28 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
To chápu, musel bys mi dát za pravdu a nebo popřít to, co jsi sám napsal v předešlém postu :)))) A to chápu, že je pro slabší povahy velice obtížné :)))


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:06:48 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
velice zajimave cteni akorat ze to opet znamena klasicky theorycraft ohledne toho jak se tu ohanis NSL tak tu hru bych nebral jako tolik soudnou vzhledem k tomu ze tam tem hracum neslo tolik o win proto predy hral funky strategie ktere predvedl. K tomu bych jeste rad dodal ze Predy je o tridu vejs nez Devil proto to taky mozna fungovalo a spis ho to prekvapilo kdyz ti udelam void raye a necekas to umres taky kdyz ti udelam dtcka a necekas je umres taky a replaye ti spis kazdej nehleda protoze mu to za to nestoji nez aby jednoho theorycraftrea kterej si mysli ze terran sedi naprdeli a nic nemusi delat je hodne smesna vzhledem k tomu ze protosska 200/200 s obnovou za 5 vterin diky warpgate je silnejsi nez terranska skus jen tak nejakymu lepsimu terranovi napsat jestli to ma lehci nez protossove co hrajou proti nemu podivej se tedko na CSL co hral Lopata vs Rykitan na xel naze rykitan utoci micruje lopata udela archona posle to pres A a vyhraje

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:10:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Stealman píše:
No jak vidím tak replay nikdo nehodíte .. proč asi ? Protože nejsou .. vím, pokud náhodou nějaký Toss vyhraje v nějakém finálovém nebo semifinálovém matchi proti Terranovi, tak je to jedině nějakou klasikou samozřejmě, vše ostatní funguje jen v hlavách Terranů neschopných připustit, že jejich rasa toho ke hraní nabízí nejvíc.

Tak se tu mějte jak chcete, zas si dam na pár dnů / týdnů pauzu :p

Argumenty žádné, ale nadávat a teoretizovat vám jde krásně děcka, tak pa:)

Omlouvam se těm z vás, kteří se snažili diskutovat na úrovni dospělých lidí.


Ty dospelaku, muzes mi tu prosim napsat jediny argument ktery mas necim podlozeny a neni to jen tvoje teorie?? Pokud neodpovis je jasne ze zadny takovy neni...pokud odpovis dam si tu praci a najdu ti Bo5 kde toss vyhral nad terranem tremi ruznymi strategiemi.

edit. jen jeste dodam mensi srovnani: http://www.sc2replayed.com/statistics/strategies/1v1

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:16:50 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Stealman píše:
To chápu, musel bys mi dát za pravdu a nebo popřít to, co jsi sám napsal v předešlém postu :)))) A to chápu, že je pro slabší povahy velice obtížné :)))


Ty sprominutim DEMNTE mas 1000000 milion strategii a army kompozici ktery muzes hrat a kdyby si nekoukal na nasi zakopanou ceskou tzv. spicku kde neco uhraje max rikitan a predy ale podival se na MLG GSl.... bys cumel co protosove vymejslej

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:19:33 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Zenedar: Aha takže podle tebe to PredYmu vyšlo proto že je Devil noob ? Aha :-D Tak jo to beru, takže ty Terranovo strategie tedy fungují jen na nooby jako je Devil, tím se tu všem omlouvám, myslel jsem že do finále NSL se dostanou jen kvalitní hráči. A nevím o co jiného než o výhru jde lidem na turnaji :)

Proč ti dělá takový problém uznat že 3 naprosto rozdílné (ne all in) strategie kterými profi toss porazí profi terrana prostě nejsou, když ty replaye jasně ukázaly že T je k dispozici má.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:20:42 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Chelios: Cha cha :))) A kolik z té podle tebe "zaprděné špičky" jsi ty kdy porazil prosímtě ? :))) To už je vrchol vy Terrani mi přijdete jako komunisti :))) Prostě máte svojí pravdu a klidně se povýšíte i nad finalisty NSL jen abyste nemuseli uznat že vaše pravda pravdou není :))) To je komedie :))))

EDIT: A s těmi urážkami se nemusíš obtěžovat, ty naštvou jen psychicky labilní jedince jako jsi asi i ty, mne nechávají naprosto chladným a přehlížím je asi tak jako hovínko na trávníku, víme ?

On i ten komentátor sám řekl, že poslední dobou to vypadá že T je nejsilnější rasa nejen na české SC scéně. Ale zamindrákovaní core Terrani, nebo ti co na ně ve vidině snadných vítězství switchnuli to samozřejmě nepřipustí to je přirozené.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:32:57 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Připadá mi jako naprostá demence tady obecně plkat o tom, jaká má (TA MOJE) rasa nevýhody a jaké má jiné rasa výhody. Proč? Protože to je NAŠTĚSTÍ naprosto neporovnatelné, což činí SC tak zajímavým. Protoss může scoutovat a není vidět..terran může scoutovat kdekoliv chce, kdykoliv chce..zerg..nemůže scoutovat. Ale má nejrychlejší harass jednotky..může remaxovat do aleluja..toss má deathball..terranovi stačí stim and win.. a pořád dokola a pořád dokola, chápete, že je taková diskuse úplně k ničemu? Smysl má řešit konkrétní situace ve hře, terran jede 111, co má toss dělat. Toss jede 15 nex, jaká je ideální reakce terrana. Terran jede 11/11 rax, jak se má zerg ubránit. Tohle má být předmětem diskuse.

stealman: neříkám, že s tebou souhlasím nebo nesouhlasím, ale dokazovat něco na příkladu Predyho a Devila je nesmysl. Stejně tak by jakýkoliv lepší Korejec Predyho přejel 5 různými taktikami za protosse a nebylo by to vypovídající, protože je prostě výkonnostně někde jinde.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:37:44 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
ondik: Jenže to co řikam já PredY vs Devil to SE STALO, to co říkáš ty o tom Korejci co by ho přejel SE NESTALO :) To je ten zásadní rozdíl. Jinak máš pravdu .. diskuse je to zbytečná a nic neřeší, s tim souhlasim.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: úte 30. srp 2011 15:40:46 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. úno 2011 18:59:53
Příspěvky: 27
Stealman píše:
ondik: Jenže to co řikam já PredY vs Devil to SE STALO, to co říkáš ty o tom Korejci co by ho přejel SE NESTALO :) To je ten zásadní rozdíl. Jinak máš pravdu .. diskuse je to zbytečná a nic neřeší, s tim souhlasim.

Proč s ní teda začínáš?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz