StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 21. kvě 2024 7:55:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 12:50:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Lojza_Jetel píše:
Vzdyt ten 4Gate nemusi dotahnout do "allin konce"


Ja jsem jenom platinova lamicka ale ty mne prijdes nejakej divnej... 4gate byl je a bude allin. Co proboha myslis tim nemusi to dotahnout do allin konce? To jako udela 4gate build a pak si rekne hmmm... tak jsem si udelal peknej 4gate a co kdybych ted zacal delat proby? Trochu hloupost ne?

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 12:54:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Yarin píše:
Lojza_Jetel píše:
Vzdyt ten 4Gate nemusi dotahnout do "allin konce"


Ja jsem jenom platinova lamicka ale ty mne prijdes nejakej divnej... 4gate byl je a bude allin. Co proboha myslis tim nemusi to dotahnout do allin konce? To jako udela 4gate build a pak si rekne hmmm... tak jsem si udelal peknej 4gate a co kdybych ted zacal delat proby? Trochu hloupost ne?



Chceš povedať že pokial sa 4gate nepodarí automaticky je to loose ? To možno plati v Dia/Mast...

Pokial chces ist hore, trufam si povedať, že 4gate mu dosť pomôže až do platiny.

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 13:03:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Budzogan píše:
Yarin píše:
Lojza_Jetel píše:
Vzdyt ten 4Gate nemusi dotahnout do "allin konce"


Ja jsem jenom platinova lamicka ale ty mne prijdes nejakej divnej... 4gate byl je a bude allin. Co proboha myslis tim nemusi to dotahnout do allin konce? To jako udela 4gate build a pak si rekne hmmm... tak jsem si udelal peknej 4gate a co kdybych ted zacal delat proby? Trochu hloupost ne?



Chceš povedať že pokial sa 4gate nepodarí automaticky je to loose ? To možno plati v Dia/Mast...

Pokial chces ist hore, trufam si povedať, že 4gate mu dosť pomôže až do platiny.


4gate je allin = nepovede se prohral jsi, je jedna vyjimka a to, ze 4gate jedou oba ucastnici PvP a jeden to odrazi. jinak jet 4gate mimo PvP je obavam se kardinalni zhovadilost (jeste se da jet proti 1rax FE ale to musis prijit driv nez stoji bunkry takze je to hafo riskantni). Pochybuju, ze by nekoho dostal 4gate do platiny, do goldu mozna ale to je tak vse. A i kdyby ano co by takovej clovek potom delal dal? Vzdyt by znal jen 4gate... To je jako nekomu poradit jezdi 6pool dostanes se do goldu

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 13:12:26 
Offline
 Profil

Registrován: sob 23. črc 2011 12:09:50
Příspěvky: 10
4gate tě v pohodě dostane do masteru. Proti "lepším" hráčům to chce třeba zafejkovat CB nebo druhej gas, ale pořád je to účinný.

Fieldtested ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 13:18:16 
Offline
 Profil

Registrován: pát 12. srp 2011 11:09:50
Příspěvky: 17
Yarin->Budzogan tak jsem to myslel, porad se drzim v kontextu "pralesni ligy" jak tady rikate. 4Gate v prvnich 3 ligach naseka naproste vetsine souperu takovy skody, ze kdyz vidim, ze to mozna nemusim uhrat, stahnu se a si muzu dovolit "zase delat proby" a porad mam slusnou sanci vyhrat.
ale nechci tady donekonecna obhajovat to co jsem napsal jako prvni post. Berte to nebo to klidne zkritizujte. stojim si za tim, ze pro novase je to nejlepsi zpusob jak dostat hru "do krve" a vydrapat se vejs

Vsichni vime, ze SC2 nema univerzalni taktiku, co teda chces radit novackovi? "delej tezice a utracej"? jak? za co? neni nejlepsi mu poradit konkretni build, se kterym ma sanci na maximalni pocet vyher? Pak si vezme dalsi build, kterej ma podobnej zaklad (3 gate robo, 3 gate blink stalkers atd) Yarine jestli jsem se dotkl tvych nadpozemskych teaching skills, omlouvam se :ugeek:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 13:43:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Lojza_Jetel píše:
Yarin->Budzogan tak jsem to myslel, porad se drzim v kontextu "pralesni ligy" jak tady rikate. 4Gate v prvnich 3 ligach naseka naproste vetsine souperu takovy skody, ze kdyz vidim, ze to mozna nemusim uhrat, stahnu se a si muzu dovolit "zase delat proby" a porad mam slusnou sanci vyhrat.
ale nechci tady donekonecna obhajovat to co jsem napsal jako prvni post. Berte to nebo to klidne zkritizujte. stojim si za tim, ze pro novase je to nejlepsi zpusob jak dostat hru "do krve" a vydrapat se vejs

Vsichni vime, ze SC2 nema univerzalni taktiku, co teda chces radit novackovi? "delej tezice a utracej"? jak? za co? neni nejlepsi mu poradit konkretni build, se kterym ma sanci na maximalni pocet vyher? Pak si vezme dalsi build, kterej ma podobnej zaklad (3 gate robo, 3 gate blink stalkers atd) Yarine jestli jsem se dotkl tvych nadpozemskych teaching skills, omlouvam se :ugeek:



vidis muj podpis? vidis tam platinu? vis co to znamena? Znamena to, ze jsem noob. Jiste chapu ze platina muze pro nekoho z nizsich lig vypadat jako ub3r leet extreme master liga to the max ale faktem je, ze neni. Sam jsem clenem te ''pralesni ligy'' ja se to ovsem nestydim priznat, to je prvni krok ke zlepseni. Nicmene ano poradil bych utracet a delat harvestery.Jak utracet? Stavet vyrobni budovy? Za co utracet? To uz je vedlejsi, pokud budes utracet lip nez souper (bavime se o bronzu) tak proste vyhrajes, to bys musel udelat nejakej ub3r fail. Ja napr 4gate v minulosti nejezdil, rozhodne to neni jednina cesta jak se ucit hru.

Neboj mne se nedotknes, protoze nemas kde, nikoho nepouciju nikomu neradim, sam potrebuju radit. Ja nemit Zasze kterej semnou projizdi zakladni BO a obcas coachuje tak bych byl v celkem solidnim loji ponevadz se betanet rozhodl ze jsem na platinu moc dobrej takze hraju proti top diamant kde se totalne nechytam bo hrajou uplne jinak.

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 14:11:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
To je zase flame:

1. Dominik sem nedal replay k rozboru a radam, sam to priznal...tak nevim pro kritizujes cleny fora ze se mu vysmali. Kdyby rekl potrebuju poradit tak si ho nikdo, ani Aklain, do huby brat nebude.

2. 4gate je pro zacatecnika spise motivacni zalezitost, aby se dostal vys...podobne jako cheesy hra. Verim ze s tim da dostat do Masteru, ale to clovek musi mit na master a co nema v makru ma v mikru. Hraju na urovni platiny a musim rict ze kdyz jsem spadl do goldu, tak 90% tossu jelo 4 gate a ja sem jich 90% ubranil a vyhral. Staci mit nad uzkou rampou buker a kolem 7:30 byt pripraven poslat par SCV na opravovani.

3. Co poradit zacinajicimu hraci? Je to jako kdybys cloveka ucil jezdit v aute a rekl mu: "Tak ty budes jezdit do prace. Tak se naucime kdo ma prednost na krizovatkach do prace." Ale ten clovek nebude vedet jak ridit, protoze bude jen vedet ze prvni krizovatku ma dat prednost, druhou ne, a treti jen autum zprava...spravny zpusob je naucit se predpisy, proc se ta prednost dava. I kdyz treba nebude znat na vesnici znacku dej prednost jizde tramvaji, tak po prvnim stretu ve meste si ji zapamatuje...a tim se zlepsi ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 14:27:01 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Lojza_Jetel píše:
jasne, pokud chce poradit, je dobry hodit replay, jenze kdyz sem hodi replay novacek bronzacek, je jasny, ze to bude plny chyb a pak se docka presne toho, co jsem tu popsal. citoval jsem ne necilene,jen ze tak to tu chodi.

to Chelios: mas pravdu, nenapsal jsem dobre to, co jsem tim myslel.
cela moje idea byla, ze zmaknuti 4 gate buildu je zaklad protose (muj nazor) ja osobne si myslim, ze by nemel zkouset delat blbiny (DT, Voidy atp), dokud toto nezvladne. Vzdyt ten 4Gate nemusi dotahnout do "allin konce"

respektive jeste jinak - radil bych jet jeden build tak dlouho, dokud vsechny kroky nejedou naprosto automaticky, kdyz se podivam na replay, mam konstantni vyrobu probu a utraceni za jednotky. Pak teprve zkouset dalsi. A 4G mi prijde nejlepsi startovni a dostatecne univerzalni pro beginnery.

pletu se?

2 Swen - uff...pokud v bronzu/stribre pojede terran FE, toss ho pres 4G dostane na 90% pripadu a myslim i ve zlate ma toss slusny sance (mozna ne terrana srazit uplne, ale vytvorit pro sebe vyhodu)



Je to strasne lehky na zahrati a docela uciny kdyz to clovek umi zahrat mistrovsky je to tezky na defnuti ale nic se tim nenaucis mnohem lepsi je jet 3 gate expo do makro hry psotupne budes ziskavat cit pro hru a zlepsovat se

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 14:43:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Chelios píše:
Je to strasne lehky na zahrati a docela uciny kdyz to clovek umi zahrat mistrovsky je to tezky na defnuti ale nic se tim nenaucis mnohem lepsi je jet 3 gate expo do makro hry psotupne budes ziskavat cit pro hru a zlepsovat se[/quote]

a uplne nejlepsi je 1gate stargate. Zerg to neceka, naucis se multitask a kdyz to neposeres tak je to freewin bo on pojede hydry a ty colose

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - Pořád stejně..?
PříspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 15:05:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
co bych poradil zacinajicimu hraci? mrkni na teamliquid nebo se nekoho zeptej kde jsou ruzny komentovany videa aby se proti kazdy rase naucil solidni opening ktery vede do macro hry tam se ten clovek nauci delas vic produkcnich budov tam zjisti ze existujou i upgrady ze existuje i druhej a treti nexus atd je dost mozny ze bude ze zacatku dostavat na prdel ale safe build je od toho ze se neumira pokud to zahrajes spravne s tvoji radou se ten clovek nauci 4gatu bude umet porazit i lepsi macro hrace nez je on ale pak se dostanu do bodu ze jakmile se dostane nad svoje moznosti a bude nucenej zahrat neco jinyho tak bude v hodne solidnim problemu protoze ten clovek nema citeni kdy by mel vzit expanzi kolik toho utahne na kazdy bazi nebo treba dokonce udelat i jinou jednotku nez zealota a stalkera to je pak panecku sranda na toho cloveka koukat jak povida ze je v diamantu ale hru umi do 6 minuty nez dodela warp

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 255 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz