StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 22:58:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 22:01:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 06. úno 2011 20:12:46
Příspěvky: 42
no když mi mothership maskuje 10-20 jednotek tak to už je docela nálož pro grafiku když mám ultra detaily

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 23:19:43 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jn, já sice SC2 utáhnu na svém notasu na ty nejvyšší, tedy teď jsou tam ještě nějaké extrémní po patchi, ty jsem nezkoušel, ale po dlouhém hraní s hafo jednotkami už má problém a mírně se to hryže. Pro jistotu to mám ale normálně na nějakých středních, i minimální zádrhel může opravdu naštvat když zrovna bitva záleží na vašem micru. :D A vzhledem k tomu že už se mi to sem tam stalo jsem hold obětoval krásu ve prospěch plynulé hratelnosti. S tou MS a 200 armádou, psyonickými bouřemi, colosy, to už je vážně ultimátní záhul na hardware.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 23:42:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 17. říj 2010 21:22:23
Příspěvky: 20
Good job Alkaine,

myslím že vítaná změna postoje na tomto fóru.

SC2 hraji aktuálně v dost malé frekvenci a i úrovni (vidno na podpisu :D ) ale protoss byla pro mě jasná volba. Tudíž se těším na další pokračovaní s taktikamy a vetším rozebráním jádra rasy. Teorii hltám dost ale ta 1-2 hod denně (a né každý den) praxe je zatim dost málo a poslední dobou hraju pokaždý každou hru minimálně 30minut :) tak je to jen pár her...
GLHF :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 23:53:52 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. zář 2010 14:32:54
Příspěvky: 124
krasny prehlad! gj, len ten archon nahodou nejde robit z lubovolnej kombinacie temparov -high/dark? hram terrana tak som si neni teraz uplne isty, ale toto myslim v sc2 je (narozdiel od bw)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 0:03:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 21. říj 2010 22:37:41
Příspěvky: 61
Shibberius píše:
krasny prehlad! gj, len ten archon nahodou nejde robit z lubovolnej kombinacie temparov -high/dark? hram terrana tak som si neni teraz uplne isty, ale toto myslim v sc2 je (narozdiel od bw)


high a dark kombinovat v archona jdou. V BW to bylo ze si mohl bud high s high (a mel si toho normalniho) nebo dark s dark (a mel si takovyho toho nacervenalyho :D )

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 0:23:17 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Kinetik píše:
Shibberius píše:
krasny prehlad! gj, len ten archon nahodou nejde robit z lubovolnej kombinacie temparov -high/dark? hram terrana tak som si neni teraz uplne isty, ale toto myslim v sc2 je (narozdiel od bw)


high a dark kombinovat v archona jdou. V BW to bylo ze si mohl bud high s high (a mel si toho normalniho) nebo dark s dark (a mel si takovyho toho nacervenalyho :D )


Cože? On jde kombinovat HT s DT do archona? LOL, nechápu lidi co hrajou random, já se furt dozvídám něco nového a to sleduji hlavně jen protosse. :D Ovšem přijde mi to divné, nikdy jsem neměl myslím skupinku HT s DT dohromady tak jsem to nevěděl, chápu, ale skupinku DT jsem měl kolikrát a že by tam byla možnost udělat archona, jsem asi fakt slepý, budu muset ozkoušet. Jsi si tím opravdu jistý?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 0:27:31 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ano, je to tak.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 1:00:30 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Přesně o takovéhle věci bych stál kdyby tu třeba někdo rozepsal, templáři obecně jsou hrozně surpová a rozmanitá jednotka sama o sobě. I když nevím jak to udělá Aklain, tuším že mi říkal že HT moc nepoužívá. Každopádně Temp. obecně se používají velmi málo a tak není ani moc šance učit se o nich ze streamů a různých videí. Metoda pokus omyl je v tomto případě dost mimo, vím z vlastních zkušeností když jsem se tak učil házet stormy, prohrál jsem haldy matchů třeba už jen tím že jsem naházel 5 storm na sebe :D, prostě použití těchto jednotek je většinou klíčové ve vývoji hry stojí na nich většinou celá armáda. Tedy pokud by Aklain dal na žádosti tak já bych rád prosil detailnější popis a užití jednotek, ne nějaké že zealot je nablízko a stalker na dálku.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 1:12:48 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ono problém u těch HT a DT je ten, že taková situace, abys to využil, nastane jednou za milion her. Já to o těch možných kombinacích HT+HT, DT+DT a HT+DT vím už od bety a v životě jsem neudělal Archona z ničeho jiného než HT+HT (ačkoli u těch temných to mít smysl může, když ti zůstanou i potom, co už soupeř má detektory).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 2:32:59 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
saltazar píše:
Přesně o takovéhle věci bych stál kdyby tu třeba někdo rozepsal, templáři obecně jsou hrozně surpová a rozmanitá jednotka sama o sobě. I když nevím jak to udělá Aklain, tuším že mi říkal že HT moc nepoužívá. Každopádně Temp. obecně se používají velmi málo a tak není ani moc šance učit se o nich ze streamů a různých videí. Metoda pokus omyl je v tomto případě dost mimo, vím z vlastních zkušeností když jsem se tak učil házet stormy, prohrál jsem haldy matchů třeba už jen tím že jsem naházel 5 storm na sebe :D, prostě použití těchto jednotek je většinou klíčové ve vývoji hry stojí na nich většinou celá armáda. Tedy pokud by Aklain dal na žádosti tak já bych rád prosil detailnější popis a užití jednotek, ne nějaké že zealot je nablízko a stalker na dálku.


pripojuju se take...hodit stormu, tak aby k necemu muze byt docela tezka vec...mne se pravidelne stava, ze ji zakouzlim, jenze zapomenu na to, ze oni ti templari se strasne pomalu vlecou a vetsinou mi zustanou daleko za armadou, takze kdyz se konecne doplazi, protivnik uz je davno pryc, ale zakouzleny storm se stejne sesle treba na kapradi u cesty :)...jasne, ze v tomhle je dulezite si to proste pohlidat, ale par tipu, jak s nimi lepe hrat, by bylo fajn...stejne tak DT, nejak je nehraju, a naprosto netusim, jak je efektivne pouzivat...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz