StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 20:57:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 9:05:10 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Noall píše:
pripojuju se take...hodit stormu, tak aby k necemu muze byt docela tezka vec...mne se pravidelne stava, ze ji zakouzlim, jenze zapomenu na to, ze oni ti templari se strasne pomalu vlecou a vetsinou mi zustanou daleko za armadou, takze kdyz se konecne doplazi, protivnik uz je davno pryc, ale zakouzleny storm se stejne sesle treba na kapradi u cesty :)...jasne, ze v tomhle je dulezite si to proste pohlidat, ale par tipu, jak s nimi lepe hrat, by bylo fajn...stejne tak DT, nejak je nehraju, a naprosto netusim, jak je efektivne pouzivat...


Asi je trochu hloupé dělat si "reklamu" zrovna v tomhle topicu, ale snad to jeho tvůrce přejde, když je to absolutně k věci - http://pralev-sc2.blog.cz/1011/ghosti-vs-templari-souboj-casteru.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 9:40:08 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Pralev píše:
Noall píše:
pripojuju se take...hodit stormu, tak aby k necemu muze byt docela tezka vec...mne se pravidelne stava, ze ji zakouzlim, jenze zapomenu na to, ze oni ti templari se strasne pomalu vlecou a vetsinou mi zustanou daleko za armadou, takze kdyz se konecne doplazi, protivnik uz je davno pryc, ale zakouzleny storm se stejne sesle treba na kapradi u cesty :)...jasne, ze v tomhle je dulezite si to proste pohlidat, ale par tipu, jak s nimi lepe hrat, by bylo fajn...stejne tak DT, nejak je nehraju, a naprosto netusim, jak je efektivne pouzivat...


Asi je trochu hloupé dělat si "reklamu" zrovna v tomhle topicu, ale snad to jeho tvůrce přejde, když je to absolutně k věci - http://pralev-sc2.blog.cz/1011/ghosti-vs-templari-souboj-casteru.


Na ten tvůj článek jsem dočista zapomněl. :) Ale neměl si ho sem asi dávat, někdo je tu na ně alergický. :D :D :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 10:17:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 03. lis 2007 15:50:15
Příspěvky: 119
"kazda jednotka je ultimatne silna oproti ostatnim"
hej hlavne stalker... ten je ultymatny proti vsetkemu :D

_________________
have no fear, path is written


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: ned 13. úno 2011 1:02:52 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
uhLYk píše:
"kazda jednotka je ultimatne silna oproti ostatnim"
hej hlavne stalker... ten je ultymatny proti vsetkemu :D


myslel sem na 1v1 proti neake jednotce,,,
tzn. posli 1 linga na stalkera.. 1 roache na stalkera.. mu ani neuberou.... ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: ned 13. úno 2011 1:09:12 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
No rouche,marauder vs stalker? Chtěl bych vidět. :) No rouche možná ještě jo, ale maraudera si myslím že by si nedal. Samozřejmě beru bez upgreadů. Sice jsem snad nikdy nebojoval proti této jednotce alespoň bez stimpacku, ale i tak.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: ned 13. úno 2011 1:10:22 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
tak stalker ma vetsi range nez roach.. tzn kdyz umis dobre micro tak ti roach ani neposkodi stit ;)

a ano... najdou se jednotky ktere stalkera daji.. ale tim ze kazda jednotka je ultimatne silna proti druhe sem chtel rict ze jsou minimalne 2 nebo 3 jednotky ktere davi s prehledem....
kdyz to beres tak ze je pokazde neco co je silnejsi tak nenajdes v celem sc jednotku kterou bys mohl napsat ze ji neaka neporazi :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-1
PříspěvekNapsal: ned 13. úno 2011 2:04:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
To se ani říct nedá, musíš brát navíc v potaz cenu a supply. To že nějaká jednotka není do vzduchu tak ji automaticky dají až na vikinga, phoenixe,coruptora aby mě tu někdo nechytal za slovo všechny vzdušné je samozřejmost. Samozřejmě vím jak si to myslel a beru to, ale tu větičku si vážně formuloval špatně a neměl by ses o ni hádat.
Ovšem aby si rýpnul dál a vysvětlil to proč a jak tak ty tady povídáš o tom jak na 1v1 jednotek umicruješ se stalkerem i přímé countery jako je rouche a marauder, ale když vezmeš třeba zealota tak tam je to opačně, toho zase skoro všichni umicrují že si také ani neškrtne a to i třeba marauder na kterého je přímý counter a je to přesný opak toho co si tvrdil. :)
Tedy sem netahej nějaké 1v1 jednotek souboje, v přímém střetu samotná jednotka proti kombinované armádě nemá šanci a prosím netahejte mi sem nějaké mass muta, ti když nemají podporu speedlingů tak také nemají šanci, tedy také musíte mít kombinaci.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz