StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 30. čer 2024 19:34:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:23:28 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Chelios píše:
Eště k těm HT

Proč se nejezdí stormy na protose?
-Protože protoský jednotky maj hodně hp a štíty

Roach
-hodně hp
-regenerace



v sc2 je jasne proc se nejezdi na protosse.. v bw se jezdil...




a 2 vec k tem co porad pisou ze v bw byl silnejsi..... jde videt ze to pisou lidi co BW nehrali.. tam storm trval 2x dyl.. takze za sekundu ubiral ohodne mensi dmg....

Inflicts 112 damage to all units within a target area over seven seconds. The storm does not harm structures or units within bunkers. Psionic storm ignores armor and armor types.
coz na ve vysledku dela 16 dmg za sekundu.. coz je jeste min nez tady v sc2 ;) takze kdyz se to mohlo jezdiy na dragony s celkovym HP 180 coz je vic nez roach a bylo to funkcni tak nechapu proc by to mel byt takovej problem tady,,, ocividne to nedela problem akorat me..... jak jsem psal uz nahore.. asi je to tim ze ja BW hral a vy ne, takze to ovladam a prijde mi to dobre.....
omlouvam se a doporucuji teda delat na roache colose nebo void raye :) timto bych konverzaci o HT rad ukoncil :D

edit: jeste k tomu stormu pro urypance.... ano.. casto se menil a 1x to bylo 120 dmg.. pak 125 dokonce... porad to nemeni nic na tom ze trval 2x dyl

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Naposledy upravil Aklain dne úte 15. úno 2011 11:28:20, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:28:10 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
a zase jsi mi to nadal, sakra! :D

ale k věci ... jak jsem psal, včera jsem to zkoušel a nešlo mi to, samozřejmě je tu pravděpodobnost, že to neumím používat.
tak tě chci poprosit, můžeš hodit nějaký replay, kde by jsem si to mohl řádně a v klidu prostudovat.
díky

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:29:51 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Gappo... vzhledem k tomu ze v master sem se s massem roachu nesetkal snad mesic tak nevim jak ti vyhovet... :/
ale zkusim to na druhem acc no.. ze si to ty a tak strasne me podporujes a neshazujes tvrzeni ktere mam ozkousene ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:31:13 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Jasně, ty jsi jedinej, kdo tady hrál BW :lol: Teď tu o Karkulce :lol: Nejvtipnější na tom je, jak to BW tady všem předhazuješ, jako kdyby tu nebylo dost lidí (včetně mě), kteří ten BW hráli roky taky, ale přitom z tebe lezou perly, u kterých člověk přemýšlí, zda jsi tu hru tenkrát doopravdy hrál nebo jen kecáš :D

Ano, v BW byl Storm silnější (nejde jen o dps, ale i o jeho poloměr, velikost a rychlost jednotek atd.), bylo to přímý útočný damage kouzlo, zatímco v SC2 je to spíš support kouzlo, přímým counterem je jen proti marině a hydrám (+ workerům).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:37:07 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
vidim ze stejne jako gappo mas problem s pochopenim nekterych slov....

"asi jsem tu jedinej co hral BW" neznamena ze si tu hraju na drsnaka a ze jsem to hral jedinej ;)
2 vec zajimave ze te vubec neznam z bw... ale asi si zas delal jen ty sve teorie zatim co ja se pohyboval zhruba uprostred sceny a sem tam sem dal neaky ten pekny kill ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:37:26 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Aklain píše:
Gappo... vzhledem k tomu ze v master sem se s massem roachu nesetkal snad mesic tak nevim jak ti vyhovet... :/
ale zkusim to na druhem acc no.. ze si to ty a tak strasne me podporujes a neshazujes tvrzeni ktere mam ozkousene ;)


hehe, no ja nemam potřebu schazovat něco co napíšeš ohledně taktik atd. Jsem bronz a casual hráč, proto si rád vezmu rady k srdci. Na začátku jsem i psal, že jsem rád, že jsi místo pičovaní a mudrcování, začal psát něco přínosného.

Po té co se rozhořela debata HT vs. rouch .. jsem si to sel proste vyzkoušet, po otestování jsem došel k závěru, že se HT na rouche nevyplatí. Proto bych rád viděl, jak to děláš, že ti to vychází a následně se z toho poučil.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:46:34 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Aklain píše:
vidim ze stejne jako gappo mas problem s pochopenim nekterych slov....

"asi jsem tu jedinej co hral BW" neznamena ze si tu hraju na drsnaka a ze jsem to hral jedinej ;)
2 vec zajimave ze te vubec neznam z bw... ale asi si zas delal jen ty sve teorie zatim co ja se pohyboval zhruba uprostred sceny a sem tam sem dal neaky ten pekny kill ;)


:lol: :lol:

Pokud tě to doopravdy zajímá (o čemž pochybuju), tak já na žádné top úrovni nebyl v BW nikdy, hrál jsem to sice s přestávkami hned od vydání původního SC, ale na battle.net jsem se potom pár let nedostal, měl jsem zpoždění a ve chvíli, kdy jsem té hře začal celkem rozumět, vyšel W3 a já přešel na něj, nicméně o tobě jsem až do doby, než jsi tady na tomhle fóru začal trollit, neslyšel nikdy, takže... Nějaký ten prostředek scény a sem tam pěkný kill nikoho neohromí, sorry.

Btw ještě k tomuhle:

Aklain píše:
prvni vec s tema OP terranama.... jak sis mohl vsimnout drive sem tuhle stranku navstevoval ciste jen za ucelem flamovat a bavit se tim jak mi ostatni nadavaji a vse ;) proto 1x OP terran a podruhe vy co pisete ze terran je op ste blbecci? :)


Zajímavý, na mě to působí trochu jinak. Viz http://pralev-sc2.blog.cz/1010/terran-imbalance-cast-pata-muj-patch, 10. komentář byl od tebe, z 11. října minulého roku, kde jsi psal "jeden z mala cloveku kterej opravdu vydi ty brutalni nevyhodu v SC 2 a uplne se shoduji s tim na co ja denne nadavam kdyz prohravam :)".

Tak mi to nějak vysvětli, pokud můžeš. Chodil jsi jen flamovat a navážet se do ostatních? Nebo ti nejdřív Terran přišel OP a všem, kdo tvrdili opak, jsi agresivně nadával, a pak ti Terran přestal připadat OP, tak jsi začal najednou stejným způsobem urážet lidi z druhého tábora?

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:52:36 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Pralev: :D tak to je mazec :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 11:57:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Obrázek

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak hrat Protosse-2
PříspěvekNapsal: úte 15. úno 2011 12:21:54 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Pralev.. vysvetleni je zcela jednoduche..... hral sem to jako bw... coz sc2 rozhodne nejde.... hral sem styl kterej se za protosse hrat nemuze... delal sem to co se na terrany delat nemuze.... poucil sem se.. pochopil jak to hrat.... a hned ti ten terran OP neprijde kdyz nedelas to co nesmis ;)

obcas me i ted pekne dokaze nasrat... ale vsechno to je mojema chybama.. ne ze by terran byl OP ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 273 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz