StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 15. čer 2024 21:52:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 13:16:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Stealman píše:
Stoky: Ty tady ze mě děláš buhív jakou lamu .. ale já tu nebrečim nad tim že neumim porazit T .. ale nad tim, že zatimco nad Z/P mam ve svý lize 70% úspěšnost, tak nad Terranem 0. Takže podle mě neni chyba jen ve mě. Ale je mi to jedno už jsem SC2 odinstaloval jakožto strategii nehodnou mého času, je holt ještě nová a nevybalancovaná. Takže timto už to řešit nebudu, všem koho sem otrávil se omlouvam.

Cimz si presne potvrdil, ze ses akorat ten typ co hleda chyby vsude jinde, jen ne u sebe. Nejlepsi, ze po odinstalu SC se tenhle typ lidi jde uklidnit k naky strilecce, kde pro zmenu whinujou na aimboty a wallhacky :D

Hodil si sem nakej svuj rep? Ne, pochybuju ze si se na nej vubec sam podíval.. Bych chtel videt, jak si mel lepsi macro, BO, APM, min supply bloku a vubec si hral lepe, jak rikas. Hodne stesti v dalsi hre a hl v RL... :)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 13:26:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Stealman píše:
...zatimco nad Z/P mam ve svý lize 70% úspěšnost, tak nad Terranem 0. Takže podle mě neni chyba jen ve mě.


Lol? Já sám jsem jeden z těch, co ten imbalance ve hře silně vnímají a několikrát jsem prohrál proti horším Terranům a vyhrál jako Terran nad lepším Z/P, ale 70% úspěšnost PvZ a 0% úspěšnost PvT? Beru v potaz, že pravděpodobně ta čísla silně přeháníš, ale stejně... Až tak ta hra není nevybalancovaná ani omylem, takže chyba je rozhodně v tobě.

Stealman píše:
Ale je mi to jedno už jsem SC2 odinstaloval jakožto strategii nehodnou mého času, je holt ještě nová a nevybalancovaná...


Pokud nechceš hrát něco jako AoE (kde se jednotlivé národy takřka neliší), tak SC2 je jednou z nejvybalancovanějších her vůbec. Mám z tebe trochu dojem, že jsi měl nějaký lose streak proti Terranům (několik proher v řadě za sebou) a příliš jsi se tím nechal vydeptat a zaslepit :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 13:37:56 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
Ahoj, nechci tu nijak přilévat olej do ohně, ale..

hraju lamskou ligu takže se mi dost stává že s tím teranem prohrávám(i podle mého s ohodně slabším) a mám problem konkrétně se strategii

Teran se zazdí doma, klasika marináky do bunkru, pak ty maraudery... v tomhle případě se snažím expandovat do 2 goldů(pokud tam jsou) jenže on mě během pár minut začne drtit banshee všude možne( no snažím se tam tedy nasázet pár tech děl okolo každé expy( teď už je na terana dělám všude.. bohužel jemu tohle dá dalši čas na dostavbu armády MMM a já už jsem "unavenej" z toho jak mě prudí.. tak by mě zajímalo co na takovehle zakopance jezdit, nebo kdy je ideální na ne dojít, jinak jasně že si přidá pár tanku do mainu..

hraju za protosse..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 13:49:16 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Jonas píše:
Ahoj, nechci tu nijak přilévat olej do ohně, ale..

hraju lamskou ligu takže se mi dost stává že s tím teranem prohrávám(i podle mého s ohodně slabším) a mám problem konkrétně se strategii

Teran se zazdí doma, klasika marináky do bunkru, pak ty maraudery... v tomhle případě se snažím expandovat do 2 goldů(pokud tam jsou) jenže on mě během pár minut začne drtit banshee všude možne( no snažím se tam tedy nasázet pár tech děl okolo každé expy( teď už je na terana dělám všude.. bohužel jemu tohle dá dalši čas na dostavbu armády MMM a já už jsem "unavenej" z toho jak mě prudí.. tak by mě zajímalo co na takovehle zakopance jezdit, nebo kdy je ideální na ne dojít, jinak jasně že si přidá pár tanku do mainu..

hraju za protosse..

Expanduj na nat.exp. Vyrob observera, pár stalkerů, tím to pokryješ(pokud to není zase nějaká imba mapa s mega vzdušným prostorem za základnou, jak blizz rád má :D), ubráníš a pak už to je jenom o tom, zvolit větev techu a jít za ní(předpokládám colloss, když už robo stojí) ;)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 13:56:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 05. říj 2010 23:19:20
Příspěvky: 56
Já nějak nechápu proč se pořád navážíte do AoE ? Co proti tomu máte? Je to jedna z prvních pořádných strategií. Je hezky vymyšlená i zpracovaná a opravdu tam je každá rasa stejná. No a co ? Prostě do toho tam jdeš s tim že to víš a máš jistotu že ta hra je 100%ně vybalancovaná :-) Prostě to je trošku jiný typ strategie ale není špatný.

Jinak možná že to je blizzardí účel. Dát různé rasy. Pak je jistota že budou vznikat fóra a diskuze kde se budou všichni hašteřit že právě jejich rasa je ta nejlepší a že tam je špatně to a to. Tim se ta hra i více zpopularizuje.

Ještě šílenější myšlenka je, že mě napadlo proč jsou rasy 3. Je to jako kámen nůžky papír.

Nůžky - terran
Papír - Protoss
Kámen - Zerg

Z toho si můžete odvodit která rasa je na jakou rasu ta nejlepší! Tohle pravdilo zároveň zaručuje, že hra i ve 2v2 bude vždycky jiná a že nelze hru abych tak řekl ustabilnit. Chybí tady čtvrtá rasa která by hru jakoby "vyřešila" a starcraft by vás přestal postupně časem bavit. Takhle je ale jistota že že tu hru lze hrát do nekonečna což blizzard chce. Nevi m jestli jsou to správně popsal ale ta myšlenka má smysl :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 14:28:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 04. pro 2010 1:28:20
Příspěvky: 54
pošli replay. Každopádně za tosee se podle mě nedá nějak šíleně expit. Jed klasickej 3g robo postav obse, udělej expu, měj stalkery u těžby a hlídej si kdy vyleze ven. Pokdud staví furt banshee tak se vyplatěj cannony u těžby a furt stav armádu protože pokud jede hodně banshee tak toho moc mít nebude.
BTW: AoE2 před datáčem možná balancovaný byly ale po datáči rozhodně ne. ;) ale furt to je dobrá hra

_________________
Obrázek
ID: #371
Kdo chcete, ozvěte se, zahraju si s kymkoliv


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 14:39:37 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jaj, když někdo chcete poradit hoďte sem replay!!! Takhle vám každý poradí milion taktik, ale nemáme šanci ani poznat jestli ji ten dotyčný dokáže použít.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 15:04:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 04. pro 2010 1:28:20
Příspěvky: 54
saltazar píše:
Jaj, když někdo chcete poradit hoďte sem replay!!! Takhle vám každý poradí milion taktik, ale nemáme šanci ani poznat jestli ji ten dotyčný dokáže použít.

:idea: :arrow: :!:
Přesně tak, k čemu je radit builodrger když ten člověk ani nestíhá stavět proby (nemyslim nikoho konkrétního jen příklad).
Podle mě je mnohem důležitější zvládat takový aspekty hry jako macro, mapcontrol a vědět co se čim counteruje než jet do puntíku nějakej super BO. Pro většinu z nás stejně neni rozdíl jestli postavíte pool na 11 nebo 12...

_________________
Obrázek
ID: #371
Kdo chcete, ozvěte se, zahraju si s kymkoliv


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 17. pro 2010 0:34:05 
Offline
 Profil

Registrován: úte 31. srp 2010 23:16:37
Příspěvky: 2
LiquidJinro vs oGsJinro set 3 void ray rush

http://www.fileserve.com/file/QS7pBF7

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 13:44:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 19:17:44
Příspěvky: 102
1) Starcraft rozhodně není kámen-nůžky-papír.

Bruky: Asi si myslel Liquid´Jinro vs OgsMC. Jinak další voidraye - včera se hrál první den EG Master's Cup and Incontrol v prvním BO5 taky jel Void Rays na steppes of war.. (tam ten cliff a kameny vážně vybízí) Kdyby to někoho zajímalo.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz