StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:31:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: stř 13. črc 2011 20:47:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 27. lis 2010 20:53:21
Příspěvky: 30
jsem rád že aspon někdo si to zahraje hnedka mě to víc motivuje.
Postupně budu dávat informace jak pokračuju ve vývoji.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: úte 02. srp 2011 20:52:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 27. lis 2010 20:53:21
Příspěvky: 30
Zdravím. Chtěl bych oznámit že jsme s vývojem velmi pokročil a to do fáze ALPHA to znamená že to možná je i hratelné :D :D

No nuže. Jak k vetřelcům tak i k marinákum přibili nové schopnosti. Upravil jsem zbraně atd atd.I mapa dostala nový vzhled.Přidal jsem pár textu aby to trochu vypadalo :) .
Nic méně furt je to nevybalancované a nedodělané ale tedka bych potřeboval názor ostatní lidí co is o tom myslí co změnit atd protože v téhle fázi se to dá měnit až bude mod ve fázi beta mělo by se jen balancovat a dělat jen nepatrné upravy.

Takže bych vás chtěl požádat jestli byste mi nevěnovali trochu svýho volnýho času a nezahráli si a neřekli mi svuj názor...
Hledám 3-8 lidí na dni a čase se dohodnem později


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: úte 02. srp 2011 22:44:05 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Se mnou můžeš počítat. Napiš buď sem do zpráv a nebo na Bnetu Saltazar.164

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: úte 02. srp 2011 22:51:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 22. lis 2010 18:35:02
Příspěvky: 46
klidne si me pripis Rad si Zahraju Rayzen 233

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 19:28:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 27. lis 2010 20:53:21
Příspěvky: 30
Jsem zpět... :D. Po pár pokusech na chanlu SC2cz se našlo pár lidí a testovali se mnou. Narazili jsme na drobné i velké chyby které by měli být snad opravené takže hurááááá jsme blíž k betě :D .
Všem zučastněním děkuju za pomoc.
No a i nadále se snažím každý večer nalákat lidi aby se mnou testovali. Pišu na chanel SC2cz. Ješte pár testovaní a mužem se posunout dál k balancování a dodělávkám .

Jedna maličkost co mě napadla aby se to trochu oživilo...

Týká se to především schopnosti obou ras.
Mariňák by mohl postavit robota který by samozřejmě pomáhal mariňákum vyhrát.

Alien by molh klást vajíčka. z těch by se vylíhlo mládě které by bylo uplně slábe ale alien by mohl investovat své minerali aby z mláděte udělat plnohodnotného vetřelce

No jsou to jen návrhy které mě napadli. tak se vyjádřete


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: ned 11. zář 2011 20:15:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 27. lis 2010 20:53:21
Příspěvky: 30
Zdarvím znova. Ne nepřestal jsem! stále pokračuji na vývoji ale už méně :(
Duvodu je několik povinosti škola ligy kamaradí atd atd :)
ale i přes to jsem si našel chvilku a pokročil dále
takže na základě testovaní s lidma na Bnetu (THX hoši) mapa dostala mnoho změn ve všech oblastech!
1) terén byl opět přepracovám. Skláda se z místnosti a chodeb ve kterých jsou pitle s pískem takže je za co se schovat :) Samozřejmě chyb některé věci třeba trosky harampádí atd
Co bych chtěl přidat tak jsou dveře na každé místnosti jenž by se otvírali kdykoliv
2) Triggery nebo-li systém Dostal nový kabát niný by měl vybýrat vetřelce z aktivních hráču( ve hře). Oprava spamování vetřelce a a viditelnost. Oprava chyb že marinák měl 2 a více zbraní. Na mapě niní se objevují lekarnčky ale pozor uže je vzít poue marinák. Upraveyn dialogi nyní by se měli zobrazovat sparně. Přidán hudební doprovod
Co se tíče Postav samotných bylo taky změněno mnoho. Vetřelc není již tak rychli. Snižl se mu damge takže by neměl tak rychle zabíjet ale vše je třeba znova testovat...
Marinak dostal taky mnoho změn nyní staví barikady. Přidal se upgrade na regeneraci energie.Upgrade na zvýšení ryhclosti a ryhclost byla zvýšena!

To je asi vše!

No pokud by jste měli otázky připomínkyn ebo něco tak pište budu jenom rád!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: čtv 20. říj 2011 17:27:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 27. lis 2010 20:53:21
Příspěvky: 30
Zdravim. Nevím jestli to někoho zajimá jestli stále pokračuju ale trochu jsem se zasekl :( jediný důvod je že nejsou lidi se kterýma bych si mohl zahrát na chanlu SC2cz už skoro nikdo neodpovída a pokud ano jen jeden což je velmi málo na to abych mohl vyřešit bugy.
Přesto jsem něco zas udělal
Byly přidány videa tedy dle toho jaká strana zvýtězí dle toho se zobrazí kratké video. Dále byly upraveny dialogi jejich umistení a chyby atd.
Pohral jsem si dmg ale stále to není ono no hld pokud nejsou lidi tak tento projekt nebude nikdy dokončen :(


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: čtv 20. říj 2011 18:34:51 
Offline
 Profil

Registrován: ned 10. črc 2011 15:24:16
Příspěvky: 42
Urcite urcite urcite chci otestovat!!!!! Vypadá to HooooooooooDNE dobře rad bych i spolupracoval v editoru nejsem zrovna šikovnej delam takovou mini mapu jenom for fun ani nevim jak udelat jak aby hned po prichodu do hry tam nedalo you won xD
Dominik
974

EDIT 19:42 : Ted sem v SC2 na chanellu SC2cz tak pod cekam :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: čtv 20. říj 2011 19:13:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. říj 2010 11:01:41
Příspěvky: 170
Taky bych si zahral a napadlo me udelat treba i nejak nahodne rozmisteny obchod pro marinaky a i pro vetrecle - kde by jsi mohli koupit nejake lepsi vybaveni.(za velkou cenu ) nebo treba nejakou obranou vec - postavi to treba vezicku ktera bude strilet po dobu nejakych minut/sekund neco jako ravenuv turet.

pak co se mi nelibi je , ze alien vidi marinaky. udelal bych to spis systemem , kde by je nevidel uplne cele , ale ze by na mape videl jen napr cervene danou oblast ve ktere se pohybuje nejaky marinak - napr Ja budu hrat aliena a ty budes hrat marinaka a budes mit zelenou barvu , takze ja uvidim zelenej flek na minimape ze se v ty oblasti pohybujes ty. a ten kdo bude treba modrej marinak bude mit zase modrej flek atd.

nevim jestli to jde udelat , v editoru sem nikdy nedelal . jsou to jen napady ů.

take bych pridal i xel nagu , kterou bys musel dobyt pres neco. nebo najit nejaky item na zemi aby se ti xel naga otevrela.

10 minut je pomerne malo podle me . ale jesli jde nastavit delsi tak v pohode :)..

VoiD.828 - uloz si me rad zahraju.

a odepis mi prosim na napady jestli se libi nebo tak

_________________
VoiD.828

VoiDsc2cast - stream s komentářem. streamuju Ladder , Custom games , showmatche , clan wars. Se spolukomentátorem Eirilem! :)
a k tomu vám budu hrát to nejlepší z DnB co si umíte představit :) - http://www.justin.tv/voidsc2cast


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: alien infestation
PříspěvekNapsal: pát 21. říj 2011 14:54:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 27. lis 2010 20:53:21
Příspěvky: 30
Super tím lepe děkuju za odpovědii určitě budete nápomocni. Když tak bývám na sc ve večerních hodinách (18:00). Bud si vás najdu nebo mi písněte Diessel . 103 nebo se připojte na chanel StarAlien


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz