StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 10:20:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Protoss
PříspěvekNapsal: pon 28. lis 2011 23:41:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Viděl jsem Protoss jednotky nové a po přemýšlení stejně nevěřím že to bude tak super.
Zavzpomínejte si na Liberty jak představovali protosse co všechno zvládla mother ship, schopnosti fenixe, teleport cannonu a podobně a podstatě tam není nic.

když vezmu Nexu (Chrono, štít, canon, teleport) nevím jestli něco nevypadlo ale představa že člověk při canon rushy si muže hodit canon nebo střílecí abilitku na pylon je super a k tomu stavět canon nebo hodit na canon stit. Při velké macro hře si na každou expanzi teleportovat army z ostatních nexusu nahodit stity a použít caonon abalitu na budovy a pylony se mě zda trochu moc drsny :)

Tempest - jeho splash vždyť tam 4 tempesti zabili kolem 40-50 mutalisku -> i když bude mít bonus na light jednotky pořád to dáva splash jak blázen takže Coruptoři a vikingové pujdou k zemí. To je jak Thor ve větším množství thoru padají vikinogvé, coruptoři i nahromaděné voidy.

Orakulum (tak nějak se to píše snad :) ) - představa že budu moci soupeři pořád házet něco jako force field na minerály je pekelně ďábelská. Už vidím jak se krásně těží třeba zerg.

Replikátor + (všechny max upgrade co ani soupeř nebude mít vynalezeny) lol - už visím ja na Terrana běží armáda zealotu + stalkerů a replikovaných mediček :D Jedeš na mě marinu + sige tanky v pohodě replikuji si tvoje tanky a braním main force fieldy a sige tanky :D.

- nevím nevěřím blizzardu že to těžce nebufne a v podstatě to zase ořeže člověka navnadí a potom nic. Kdo si pamatuje původní ukázky na Starcraft 2 když o bylo před betou tak ví co ve starcraftu 2 všechno mělo být pekelného a jak to ořezaly ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: pon 28. lis 2011 23:59:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
ano, Mothership byla velkým zklamáním :( to že nakonec dostaneme Arbitera na vrcholu techu a v 90% nevyužitého, to jistě nečekal nikdo. Dost mě štve že neprošla ta duální větev u BC. I za cenu složitého Techu, mít ultimátní zbraň na pěchotu by nebylo na škodu. Stejně jako přehřátí Phoenixe. Jak často bychom to za Tosse dnes užili :D
warp budov - to by posunulo A-move na bázi na úplně jinou úroveň. Toss by se přemisťoval přes půlku mapy a byl by moc mobilní. Ještě že to neprošlo.


U Tempestu z HotS bych to tak žhavě neviděl. Ten splash bude dle mého za energii, tudíž na jeden tempest tak 2x splash a poté nějaký sekundární laserový útok. Ať se vyrovná ztráta Carrieru. Mimochodem, Mutaliskové se při splash mohou uhnout a útočit ze stran. jen blbec je nechá na jedné hroudě pomřít.

Oraculum - ten FF na minerálu budeš moci zničit, takže zas tak silné to nebude. Spíš taková podpůrná jednotka, jako Terranský Raven.

Replikant - ano, tady skončí klasické PVP Blink stalker + immortal :D ale také záleží na ceně repliky a jak bude časově omezena.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: úte 29. lis 2011 0:05:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 20. zář 2010 16:53:38
Příspěvky: 22
O co jde s tím Replikantem? Jak to bude fungovat?

_________________
Blondyr
"Smutným hodiny se dlouhé zdají - na fórech je proplýtvají."

Obrázek
Blondyr#999


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: úte 29. lis 2011 12:12:12 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
uvedomujete si ze replikant stoji 200/200? jako replikovat si teransky siege tanky to je luxusni mame stejnou jednotku ale on za ni da 150/125 a ja 200/200 to nebude uplne nejlepsi a co jsem zatim slysel tak nepude replikovat masivni jednotky cimz odpadaji temer vsechny jednotky ktery by melo cenu replikovat

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: úte 29. lis 2011 12:24:41 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
ono zalezi taky kolik to bude zrat suply a jak rychle se to bude vyrabet ono takovej dobre umistenej tanks ma cenu zlate vzhledem k tomu ze toss ma na vision obse, nebo zreplikovat par tech novejch teranskej mechu a dat mu s nima pres drzku taky nemusi bejt spatny halvni tam bude prekvapeni pac souper nebude vedet co muze cekat. Nemluve o tom ze vyrobis jednoho voida a pokud se bude replikant delat rychleji tak si je pak jen zreplikujes etc jen to bude chtit asi nechutny micro :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: úte 29. lis 2011 16:13:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Zenedar píše:
uvedomujete si ze replikant stoji 200/200? jako replikovat si teransky siege tanky to je luxusni mame stejnou jednotku ale on za ni da 150/125 a ja 200/200 to nebude uplne nejlepsi a co jsem zatim slysel tak nepude replikovat masivni jednotky cimz odpadaji temer vsechny jednotky ktery by melo cenu replikovat



kolik těchto zvěstí jsme slyšeli před WoL?
takhle se dá odhadovat leda kombo Phoenix + Replikant -> Gravity Beam na siege, replikanty tanky zkopírovat a zničit pěchotu....ta cena 200/200? ještě nebyla ani beta. Kdo ví, zda se replikant vůbec HoTS dožije :D

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: pon 02. led 2012 20:30:59 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
Necromancer píše:
Ten splash bude dle mého za energii, tudíž na jeden tempest tak 2x splash a poté nějaký sekundární laserový útok


To by byla hodně velká blbost:D byl by naprosto k ničemu

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: pon 02. led 2012 21:23:46 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
dobrá, pokud by měl jen spalsh dmg, jak moc by se lišil od nynější koncepce Carrieru s Interceptory?

Dle mého stejně nakonec Tempest do datadisku neprojde. Stejně jako Shadow hunter :D

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: pon 02. led 2012 21:54:50 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Podle mě je koncept Tempesta úplně špatnej. Tier 3 jednotka, která je dobrá jenom proti Mutaliskům. WTF??? To ať radši nechají Carriery. Já osobně nevidím v Mutas žádnej problém. Nevím, proč by kvůli nim měla být nová jednotka. Oracle se mi taky moc nelíbí...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protoss
PříspěvekNapsal: úte 03. led 2012 15:05:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 12. čer 2011 9:32:22
Příspěvky: 43
Bydliště: Nový Jičín
TruE píše:
Podle mě je koncept Tempesta úplně špatnej. Tier 3 jednotka, která je dobrá jenom proti Mutaliskům. WTF??? To ať radši nechají Carriery. Já osobně nevidím v Mutas žádnej problém. Nevím, proč by kvůli nim měla být nová jednotka. Oracle se mi taky moc nelíbí...

Tak v tom pripade asi malo hrajes protoze problem s mutama tam fakt je. A vsiml jsem si ze i lepsi hraci s tim maji docela velky problem jako napr Mana nebo Whitera od kterych sleduju stream a to uz myslim ze neco znamena

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz