StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 16:59:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: ned 28. lis 2010 16:57:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
Exitusk píše:
Mám dotaz keď vyjde datadisk a ja sa rozhodnem že si ho nekúpim tým pádom si kampaň za zergy nezahrám ale ako to bude s battlenetom ? Zahrám si s ludmi čo majú iba základný WoL ? SC1 som nehral takže neviem ako to funguje.


blizzardi to ešte oficiálne neprezradili (ak sa mýlim ma niekto opravte),ale bude to takmer určite presne tak ako hovoríš,ľudia s WoL budú hrať proti ľuďom s WoL a tí čo majú datadisk budú hrať proti ostatným čo majú datadisk

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: ned 28. lis 2010 17:19:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Exitusk píše:
Mám dotaz keď vyjde datadisk a ja sa rozhodnem že si ho nekúpim tým pádom si kampaň za zergy nezahrám ale ako to bude s battlenetom ? Zahrám si s ludmi čo majú iba základný WoL ? SC1 som nehral takže neviem ako to funguje.


Funguje to tak, že Blizz udělá vše proto, aby "donutil" hráče si "datadisk" koupil. Kdo si ho koupí, bude mít novou kampan, nove ingame vymozenosti, archievmenty, jednotky, mapy, podporu atd. Kdo si to nekoupi, tak si můze znova treba zahrat kampan WoL .. nebo hrat s tema nekolika tisicovkama hraců, co u WoL zůstanou (naproste minimum), blizz dale pro WoL nebude delat podporu, zadne nove mapy, units, patche .. nic. WoL a HotS budou mit jakoby oddělené bnet (kazdy hraje jakoby jinou hru). Takze nekoupit si HotS znamena prestat Sc2 hrat.

U tehdle her to lhot nechodí jako u Company of heroes, kde spolu hraji ti, co maji jen zakladni hru zaroven s hraci, kteri maji i oboje datadisky (pak ma samozrejme ten s datacema vyhodu - jednotky, "rasu" atd)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 16:49:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. lis 2010 15:58:58
Příspěvky: 30
Hmmm..:| Já myslel že to bude nějak propojený s WoL.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 17:25:59 
Offline
 Profil

Registrován: úte 16. lis 2010 0:49:17
Příspěvky: 37
Nekoupíš si datáč, nehraješ už SC2, jenom jakousi odloučenou nepodporovanou verzi té hry, co tě tak bavila :D. Ale jako mě to přijde fér. Ty prachy se musí vrátit :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 17:29:39 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 13. kvě 2010 15:58:19
Příspěvky: 42
DeadUndead píše:
Nekoupíš si datáč, nehraješ už SC2, jenom jakousi odloučenou nepodporovanou verzi té hry, co tě tak bavila :D. Ale jako mě to přijde fér. Ty prachy se musí vrátit :)


podla mna to bude prepojene ze hrac s WoL moze hrat hru s hracom ktory pouziva HotS

ci nie ?? potom by to bolo naprd nemyslite keby wings of liberty uplne odpisaly troska odveci cii ?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 17:35:44 
Offline
 Profil

Registrován: úte 16. lis 2010 0:49:17
Příspěvky: 37
Nevidím možnost jak by člověk s WoL mohl hrát s HotS majitelem. Od věci to není, prtoože takhle by si dost lidí nemuselo HotS kupovat. Blizzard musí nějak donutit lidi kupovat i datadisky :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: stř 22. pro 2010 6:33:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. lis 2010 16:27:11
Příspěvky: 96
DeadUndead píše:
Nevidím možnost jak by člověk s WoL mohl hrát s HotS majitelem. Od věci to není, prtoože takhle by si dost lidí nemuselo HotS kupovat. Blizzard musí nějak donutit lidi kupovat i datadisky :)

Proč ne ?
WoW je takhle řešeno ,všechny potřené jednoty do MP budou v Patchy a ten kdo nebude mět HoS nebude mít přístup jenom do kampaně.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: stř 22. pro 2010 7:04:22 
Offline
 Profil

Registrován: pát 08. říj 2010 15:42:44
Příspěvky: 97
to sice ano ale pak ztrati ta hra uplne svoji cenu jelikoz to bude vlastne jen kampan tak za to nemuzou chtit 1299 jako za kazdou hru.Jinak wowko neni tk jak rikas nemas pristup k postavam nemuzes si je vytvorit nemuzes jit na uzemi ktery je v datadisku

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: stř 22. pro 2010 7:17:29 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Já si myslím, že to bude stejně jako s každou hrou od Blizzardu...
Jakmile to výdají, přesune se veškerý sponzoring a turnaje na HotS, takže buď si to koupíš a budeš pokračovat v hraní, které má alespoň nějáký smysl ( i když pro 99 procent spíš ne ), nebo zůstaneš u WotL a dopadneš jako ta banda nebožáků, co doteď hrajou SC1 místo BW, nebo WC3 RoC místo TFT a odmítají si přiznat, že jejich hra už je asi tak tisíc let mrtvá...
^_^;;

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaký asi bude HotS ?
PříspěvekNapsal: pon 07. úno 2011 12:43:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 08. kvě 2010 21:28:10
Příspěvky: 155
Mno tak já si myslím že to blizzard udělá tak že pokud si nekoupíš HotS tak nebudeš moct hrát MP v WoL.

Průběh:
- Koupím WoL
Hraju MP i Kampaň za Terrany
- Vyjde HotS (s unikátním klíčem který mi potvrdí pokračování hraní přes B.Net SC2)
Musím koupit HotS abych mohl pokračovat v hraní MP
- Mám koupený datadisk
Můžu hrát MP a Kampaň za Zergy a Terrany z minulého dílu :D

Blizz by tímhle všechno vyřešil mno new jednotky do nového dílu jistě zařadí. Jediný je si hru koupit a jeden z důvodů by byl ten že pokud si nekoupím Datadisk tak nemohu hrát SC2 přes Bnet. Pokud jej koupím mohu pokračovat v hraní SC2. Do té doby jsem Offline.

Heart of the Swarm (Story)
- Story bude podle mě pokračovat tak že se některé z již zapoměných postav znovu vrátí. Podle mě se vrátí Samir Duran. Dost mi v příběhu chybí. :)

_________________
Pokud si vážíte svého PC tak čtěte informace o tom co vám ten druhý nabízí jinak na to můžete těžce doplatit, To není sranda to je skutečnost: Jistota je jistota Polop

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 98 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz