StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 14:29:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: čeština?
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 12:11:20 
Offline
 Profil

Registrován: úte 02. dub 2013 12:06:44
Příspěvky: 5
Zdravím pánové snad mi tady poradíte. Je mi už 54 let Anglický jazyk mě nějak minul a na stará kolena se to doučovat abych plně porozuměl hře se člověku už nechce. Potřebné věci mu vyřídí děti. Proto se před koupi datadisku snažím zjistit jestli se plánuje čeština nebo či už se na ni nedělá? Nemá tady někdo nějaké info? Nemá pro mě cenu kupovat hru v angličtině když příběhu tím pádem stejně neporozumím a příběh je právě to hlavní o co mě jde.

Děkuji za odpovědi.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 12:29:42 
Offline
 Profil

Registrován: ned 14. říj 2012 18:36:29
Příspěvky: 41
Na cestine se pracuje, ale neni jiste kdy bude a neni ani uplne jiste jestli vubec bude, kvuli technickym problemum.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2013 13:40:34 
Offline
 Profil

Registrován: úte 02. dub 2013 12:06:44
Příspěvky: 5
Díky s koupi tedy ještě raději počkám.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: sob 06. dub 2013 12:48:57 
Offline
 Profil

Registrován: úte 02. dub 2013 12:06:44
Příspěvky: 5
Tak sjem neodolal a Hots si přecejen přodíl. Bohužel je tam na mě textu přiliš. Můžu se zeptat v čem s češtinou je problém? Bojím se, že bez ní si hru neužiju. Jaká je vlastně šance že bude? A jestli vysoká a bude dá se odhadnou kdy? Myslím, že nejsem jediný koho by to zajímalo a kdo na ni čeká. Hodilo by se nějaké bližší info v jaké je to fázi, kde je zasek na co se čeká a podobně děkuju :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: ned 07. dub 2013 10:38:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 07. dub 2013 9:57:14
Příspěvky: 5
Tak Ahoj ... ja hrám zatiaľ Heart of the Swarm v angličtine, nemám s takým hrubým porozumením príbehu až tak problém. Predsa len mi však niektoré veci, napr. v in game dialógoch, unikajú. Som tiež v angline slabší. Hanba mi :)
Tak tiež premýšľam nad tým, že campaign nechám na neskôr. Preto by ma zaujímalo, ako to chlapci vidíte. Ja viem, písali ste "nepýtajte sa" :) Ale aspoň by ste mohli naznačiť, či má zmysel čakať. Či to po technickej stránke zvládate :) Už by ste mali mať od Blizzardu odpoveď, ak ste sa ich ovšem pýtali. Prípadne by ste už mohli mať predstavu, či to zvládnete. Aby niektorí hráči, ako napríklad aj ja, zbytočne s kampaňou hry nečakali. Ak sa to nedarí, hnevať sa nebudeme :) Skôr Vás obdivujem za snahu, vo voľnom čase bez finančného ohodnotenia, pre fanúšikov hry niečo také robiť. Ale nejaké info by sa šiklo. Aspoň stručné :) Niečo ako "preklad je hotový na 93% a implementácia predkladu do hry, sa o pár krokov pohla zas do v pred" :) Thanks


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: úte 16. dub 2013 0:18:06 
Offline
 Profil

Registrován: sob 11. srp 2012 15:00:13
Příspěvky: 5
garrett345 píše:
Na cestine se pracuje...
Zdroj?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: úte 16. dub 2013 12:44:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Zdroj:

Jetro [ redakce ] - 13.04.2013 | 12:28

Cestina se momentalne stale upravuje na aktualni patch, aby v pripade vyreseni vsech technickych problemu, bylo vse pripraveno k prekladu samotneho HotS. Dokud se vse nevyresi (dost veci jsme uz vyresili, ale 2 vetsi problemy stale zustavaji), samotny preklad nezacne. Nechci se do toho poustet, aniz bychom meli jistotu, ze to k necemu bude.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: čtv 18. dub 2013 17:59:02 
Offline
 Profil

Registrován: ned 31. led 2010 2:29:40
Příspěvky: 5
Kluci já vám věřím tak si nechávám kampan na později a hraju jen multi...Když to nepůjde tak i přesto díky že se snažíte.Držím palce. ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 21:47:35 
Offline
 Profil

Registrován: úte 02. dub 2013 12:06:44
Příspěvky: 5
Nějaké news?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: čeština?
PříspěvekNapsal: úte 30. dub 2013 22:14:29 
Offline
 Profil

Registrován: pon 18. bře 2013 18:21:46
Příspěvky: 18
Akože jedna vec. Odkladať hrania hry kvôli tomu, že neovládam anglinu nejako extra je podľa mňa najväčšia hlúposť. Stačí ak viete základy a mnohí z Vás to určite ovládate. Práve, že ak Vás príbeh baví tak budete viacej sa snažiť to prekladať a viacej sa naučíte aj z toho jazyka. V dnešnej dobe sú hry najlepší učitelia tak nečakajte na češtinu a normálne si to zahrajte. Kľudne si odpisujte text ktorému hneď nerozumiete a prekladajte si to poriadne. Celkovo sú dialógy pomerne jednoduché na holé pochopenie o čo sa jedná, a ak je niečo zložitejšie na preklad sú to rozhovory s Abaturom v Evolution pite, ale to je tak jediné :) trošku nad tým posedieť fakt stojí za to :).

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/2181800/1/Merneron


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz