StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 11:25:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: čtv 06. pro 2012 17:06:50 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. čer 2011 22:25:26
Příspěvky: 131
Bydliště: Slovensko
ja si počkám do februára až potom začnem hrať betu, lebo teraz to vkuse menia, ale ten posledný patch celkom zaujímavý, keďže toho hafec pomenily


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: čtv 06. pro 2012 22:19:56 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
No já si tam občas zahraju, přece jenom je škoda, že třeba ten engine nenasadili na WoL, přijde mi, že je více odladěný a lépe mi jede :-) Víc MS akcí(napadají mi tolik FPS :D :D) A voni mi MS zruší, bestie :D (i když arbiter by mi taky stačil, že jo, sice pod něj neschovám armádu, ale co už :D)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: čtv 06. pro 2012 23:29:21 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
deacon píše:
Mnó on koncept Mothership jako hero unit je prostě na houby a v SC nemá co dělat(single player nepočítám ;)). Vortex je šíleně silný a s jeho odstraněním souhlasím. A to je aktuálně vortex play mojí hlavní zbraní v mid game(WoL) v PvT a PvZ(resp. snažím se aby byla, ne vždy okolnosti dovolí jít fast MS) ;) Proti odstranění vortexu nic nemám, ale aŤ to nahradí něčím použitelným a ne parodií na skill.

HS missile je yamato cannon, nic víc.

Jako líbí se mi směr, kterým se Blizzard vydává, ale proboha tohle je fakt psycho. Rád si počkám až tyhle boosty zredukují :-)


promin ale tohle muze napsat opravdu jen clovek co nema zadny skill.... late game P v Z, zerga bez vortexu nedas....

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: pát 07. pro 2012 8:13:37 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Eh, co mizerná balance late game PvZ mění na tom, že v SC multiplayeru nemá hero unit co pohledávat a že je vortex neúměrně silný? Ano, bez vortexu ve WoL lategame zerga porazíš jedině šíleným multitaskingem ve stylu Grubbyho a to jenom na některých mapách, ale tady se snad bavíme o HotS, ne?

Edit:
Tím jsem chtěl říct, že dokud vortex neodstraní, tak asi těžko mohou balancovat lategame PvZ jiným směrem než OMG vortex ;-)

_________________
deacon


Naposledy upravil deacon dne pát 07. pro 2012 8:14:43, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: pát 07. pro 2012 8:14:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
hmm jenze tady se nebavime o WoL ale o HotS ale to bys musel taky probudit obcas mozkozrouta pokud ti jeste nechcipl hlady :-D toss ma v late dost jinych veci ktery resej problem BL

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: pát 07. pro 2012 12:03:49 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
hrali jste vubec HOTS.... vlastne ano mohly.. stejne v nem nejse ani diamond tak muzete vlastne soudit ze ani v hots kde kazdej stejne jezdi pomalu co ve wol takze bez toho vortexu to opet nejde.. omlouvam se.. zapomel jsem ze v tech vasich opicich ligach to neni nutnost.. moje chyba

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: pát 07. pro 2012 12:24:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Aklain píše:
hrali jste vubec HOTS.... vlastne ano mohly.. stejne v nem nejse ani diamond tak muzete vlastne soudit ze ani v hots kde kazdej stejne jezdi pomalu co ve wol takze bez toho vortexu to opet nejde.. omlouvam se.. zapomel jsem ze v tech vasich opicich ligach to neni nutnost.. moje chyba


O my se omlouvat velka sihib, byt byt jen cicena opeci, ce neumet myslet. A my se omlouvat ze my nesouhlast s tim co rikat velka sahib. Velka sahib je nejlepsi, velka sahib znat vsechno nikdo nebyt moudrejsi nez velka sahib, my se omlouvat ze byt jen hloupa opice sahib my priste jen tupe prikivovat vleka sahib aby mi vypadat jako chytra sahib, ktery hrat i kdyz server byt dole ooo vleka sahim byt velka pritel s blizzard kdyz mit vlastni beta servr.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: pát 07. pro 2012 13:00:43 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Aklain píše:
hrali jste vubec HOTS.... vlastne ano mohly.. stejne v nem nejse ani diamond tak muzete vlastne soudit ze ani v hots kde kazdej stejne jezdi pomalu co ve wol takze bez toho vortexu to opet nejde.. omlouvam se.. zapomel jsem ze v tech vasich opicich ligach to neni nutnost.. moje chyba

Je úplně jedno kdo ho hrál nebo ne. Abys balancoval late game PvZ na hru bez vortexu, musíš vortex odstranit, jinak jej hráči budou používat, protože je to silný spell. Co na tom nechápeš? Co to má společného s tím, jestli je někdo bronze, platina nebo grand amster?

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: pát 07. pro 2012 14:08:40 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
a nevim co nechapes ty na tom, ze bez toho to proste nejde.. :D odstranis vortex a zerg bude uz jen vyhravat... chyba je u zerga.. ne u P :D ale vidim ze s vama se nema smysl bavit.... opet pouziju moji oblibenou frazi.... lamy v pralesnich ligach pro dementy vi vse nejlip....

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: BETA
PříspěvekNapsal: pát 07. pro 2012 14:10:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Mastr sahib promluvit. Všeci z pralesa povinně kývat hlava!

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz