StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 12:41:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: HotS jen o 20 misích?
PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2012 11:38:54 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
elkar píše:
blizz to mohl jednoduše vzít podle toho kolik % accountů má dohranou kampan.. nebo jak daleko došli.

No asi to tak udělali, ale to je HODNĚ špatně plno lidí co znám SP vůbec nezajímá a ani ho nehráli max. pár z nich ho zkusilo a nedohrálo.... :cry:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS jen o 20 misích?
PříspěvekNapsal: pát 27. dub 2012 14:27:15 
Offline
 Profil

Registrován: pát 27. srp 2010 8:48:26
Příspěvky: 12
Já jsem Starcraft 2 dohrál jen na normal. A to až když jsem ho hrál po třetí. Dvakrát jsem kampan hrál na uplně nejjednoduší. A to je docela pro mě záhul. Nechápu jak to někdo může dohrát na brutal. Vy jste fakt "démoni". Klobouk dolů.
Délka hry mě připadala akorát, tedy velice slušná.

Kupodivu jsem dohrál na normal WArcraft 3 i s Frozen Throne. Což ted vůbec nechápu, páč jsem třeba poslední kolo u W3 dohrál přesně na 1 sekundu. (Až po několikártým pokusu)

Taky Vám připadal Warcraft 3 + FT težší?
Zajímalo by mě jestli W3 na normal zhruba stejně těžkej jak SC2 na normal.
Mě připadal W3 težší, ale možná jsem si víc zvykl na strategie.
Co vy někdo?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS jen o 20 misích?
PříspěvekNapsal: pát 27. dub 2012 14:58:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 29. úno 2012 22:26:28
Příspěvky: 43
Ja som dal sc2 na brutal v pohode, ale w3 frozen throne na tazkej bolo par misii fakt tazkych :D, takze si myslim ze w3 je tazsi ako sc2 :P

RahXephon píše:
Já jsem Starcraft 2 dohrál jen na normal. A to až když jsem ho hrál po třetí. Dvakrát jsem kampan hrál na uplně nejjednoduší. A to je docela pro mě záhul. Nechápu jak to někdo může dohrát na brutal. Vy jste fakt "démoni". Klobouk dolů.
Délka hry mě připadala akorát, tedy velice slušná.

Kupodivu jsem dohrál na normal WArcraft 3 i s Frozen Throne. Což ted vůbec nechápu, páč jsem třeba poslední kolo u W3 dohrál přesně na 1 sekundu. (Až po několikártým pokusu)

Taky Vám připadal Warcraft 3 + FT težší?
Zajímalo by mě jestli W3 na normal zhruba stejně těžkej jak SC2 na normal.
Mě připadal W3 težší, ale možná jsem si víc zvykl na strategie.
Co vy někdo?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: HotS jen o 20 misích?
PříspěvekNapsal: sob 28. dub 2012 20:56:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Wings of Liberty se dá dohrát na Brutal se všemi achievementy i s průměrným APM 20-30 - to mluvím z vlastní zkušenosti. Ale u pár brutálních misí jsem si docela zanadával, obzvlášť u těch s krátkým časovým limitem to někdy bylo docela o nervy to tam tak rychle naklikat. A samozřejmě Brutal All In byla dost drsná.
Ale kampaň má být hlavně pro normální lidi a ne pro hráče, kteří paří MP od rána do večera, takže i brutální mise by měly být hratelné pro hráče, kteří netráví většinu času zápolením po internetu, ti se mohou vybít jinde. Kampaň se hraje pro zábavu, nikoliv jako sport. Já MP vůbec nehraju a kdyby kampaň udělali pro hráče platiny nebo zlata, tak pro mě SC2 nemá žádný obsah.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz