StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 04. kvě 2024 1:40:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: úte 18. led 2011 23:23:56 
Offline
 Profil

Registrován: úte 18. led 2011 23:12:51
Příspěvky: 3
Mam otazku:
Pokazde kdyz zacne hra uvadi to kdo je favorit. Na konci ve score screenu kdyz vyhraju to pise ze vzdy ze favorit sem byl ja a dostanu pouze 2 zridka 3 body. Ale zato kdyz prohraju odecte mi to klidne i deset bodu(proste vsechny co mam) vejs jak na deset sem se nedostal protoze staci jedna prohra a vsechno je zas na nule a to sem podle uvodní obrazovky treba ani nebyl favorit.

Mate nekdo podobnej problem nebo je to vubec problem?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 0:39:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
BlackBourne píše:
Mam otazku:
Pokazde kdyz zacne hra uvadi to kdo je favorit. Na konci ve score screenu kdyz vyhraju to pise ze vzdy ze favorit sem byl ja a dostanu pouze 2 zridka 3 body. Ale zato kdyz prohraju odecte mi to klidne i deset bodu(proste vsechny co mam) vejs jak na deset sem se nedostal protoze staci jedna prohra a vsechno je zas na nule a to sem podle uvodní obrazovky treba ani nebyl favorit.

Mate nekdo podobnej problem nebo je to vubec problem?


mam stejnej problem v diamantu kde jsem 1v1 skoro nehral a tak sme mel 2000 bonus pool tedka kdyz hraju mam nejakych 1000 bodu tak kazdou hru sem favorit a dostavam porad 2600 a vejs hrace pritom oni maji mnohem lepsi statistiky kdyz se po hre podivam , za vyhru mam tak 4 body + 4 bonus a bere mi to 10-14 pokazdy, a statistiku snima mam 50/50 takze si myslim ze je to stejne jako u tebe , kdyz si nechas hodne ten bonus utect , podle tvyho winratu budes lepsi nez nekdo s 2000 , ale body ti to odecte na zaklade toho ze si hra mysli ze si favorit takze ti sebere vic nez da.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 6:11:59 
Offline
 Profil

Registrován: stř 08. pro 2010 0:21:31
Příspěvky: 36
Ten Bonus Pool trochu nechápu.. To je jako ukazatel toho, jak často hraji?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 7:55:12 
Offline
 Profil

Registrován: pát 03. pro 2010 9:29:18
Příspěvky: 10
když jsem začal hrát tak jsem měl stejný problém 3*win 3*4 body, 1*lose -12, byl jsem z toho taky neštastný, ale pak se to z ničeho nic podle mě uvedlo na pravou míru, nevím však jak a proč...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 8:22:23 
Offline
 Profil

Registrován: úte 18. led 2011 23:12:51
Příspěvky: 3
Citace:
mam stejnej problem v diamantu kde jsem 1v1 skoro nehral a tak sme mel 2000 bonus pool tedka kdyz hraju mam nejakych 1000 bodu tak kazdou hru sem favorit a dostavam porad 2600 a vejs hrace pritom oni maji mnohem lepsi statistiky kdyz se po hre podivam , za vyhru mam tak 4 body + 4 bonus a bere mi to 10-14 pokazdy, a statistiku snima mam 50/50 takze si myslim ze je to stejne jako u tebe , kdyz si nechas hodne ten bonus utect , podle tvyho winratu budes lepsi nez nekdo s 2000 , ale body ti to odecte na zaklade toho ze si hra mysli ze si favorit takze ti sebere vic nez da.


To moc nechapu. Kdyby to bylo tak jak pises byl bych favorit porad. Ale kdyz hra startje, pise to ze je favorit oponent a na konci hry ve score screenu to napise ze favorit jsem byl ja a podle toho me to i ohodnoti.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 9:22:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Toto sa stava poslednu dobu aj mne...
V loading screene vidim ze favorizovany je super... po hre (vyhral som) ale vidim ze to bol even match a mam menej bodov...
Alebo opacna situacia, ked je to even match, ale po mojej prehre vidim v score screene ze som bol favorizovany a bodov stratmi viac...

maju tam nieco posrane

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 9:47:44 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Pierre píše:
Ten Bonus Pool trochu nechápu.. To je jako ukazatel toho, jak často hraji?

Dává ti body navíc podle toho jak často hraješ čili ten co hraje jednou týdně a ten co 100x denně mezi sebou mají menší rozdíl.

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 11:09:34 
Offline
 Profil

Registrován: úte 18. led 2011 23:12:51
Příspěvky: 3
Jeste jenom takova drobnost. Co udělat pro postup do vyšší ligy? Ja vím vyhrávat ale neovlivní to ta věc že si to po každé výhře myslí že jsem byl favorit?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 11:51:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 17. říj 2010 21:22:23
Příspěvky: 20
Taky mám stejnej problém i když teď skoro vůbec nehraji (bonupool asi 2400) na load screenu je soupeř favorit, říkam si dobrý toho musím dat, vyhraju a pak na bodech to ukazuje opak že sem byl favorit já a dá mi to 2+2 body... Stalo se mi ted naposled že dokonce mi to napsalo že soupeř byl favorit ale body za výhru žádné...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Bodování v lize
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 12:37:51 
Offline
 Profil

Registrován: stř 08. pro 2010 0:21:31
Příspěvky: 36
BorderKeeper píše:
Pierre píše:
Ten Bonus Pool trochu nechápu.. To je jako ukazatel toho, jak často hraji?

Dává ti body navíc podle toho jak často hraješ čili ten co hraje jednou týdně a ten co 100x denně mezi sebou mají menší rozdíl.


Aha, díky.

Jinak mě se stává, že hraji pořád se stříbrňákama a jsem ve zlatě. Porážím je, mám třeba 5 výher po sobě, pak najednou mi hodí diamonda a to už zase prohraji já.. Takhle se to opakuje už celkem dlouhou dobu..


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz