StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 04. kvě 2024 0:52:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 23:14:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
Jambajaa píše:
Jinak dotaz k tomu ve hře nefunkčnímu zobrazení achievmetů a těch ostatních statistik..Prostě,chtěl jsem si právě změnit svou "ikonku" teda ten profilovej obrázek ale v té hře to nejde když se to tam nechce zobrazit..Takže někde mimo třeba na battle netu to třeba změnit nejde??


http://eu.battle.net/sc2/en/forum/topic/441825896 ... viewtopic.php?f=16&t=474 ... viewtopic.php?f=19&t=384&start=10
staci sa trochu poobzerat

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 23:36:35 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 17:56:56
Příspěvky: 15
Rady se celkem hodily i ty odkazy..Už dokážu porazit U.I na medium (sice tím hodně odsuzovaným způsobem-zabednit se v obraně a stavit samé battlecruisery) ale i to je úspěch (hlavně to že už dokážu vydržet vůbec do doby kdy battlecruisery můžu mít,předtím jsem končil hned na začátku :)) :)
A dokonce jsem dokázal diky vašim radám a informacím z těch webů získat některé achievmenty na medium..

Jinak dotaz,tak mě napadlo..Zergové útočili na ostatní "rasy" protože je vedlo Overmind které věřilo že je to jeho poslání,pohltit všechny rasy a stát se jedinou dokonalou formou..A vlastně ovládalo všechny zergy i Kerrigan,proč ale Kerrigan po zabití Overminda byla dále zlá??Vždyť už měla svou svobodnou vůli..
Divný podle mého..A je tam více bodů které mě přijdou trochu podivné (ale vše to může být tím že vše co o Starcraftu vím je právě jen z internetu tedy co kdo napsal..)

Jdu dál cvičit :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 7:55:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Jambajaa píše:
Rady se celkem hodily i ty odkazy..Už dokážu porazit U.I na medium (sice tím hodně odsuzovaným způsobem-zabednit se v obraně a stavit samé battlecruisery) ale i to je úspěch (hlavně to že už dokážu vydržet vůbec do doby kdy battlecruisery můžu mít,předtím jsem končil hned na začátku :)) :)



Odsuzovaný ... jak se to vezme. Proti PC je povolené všechno :D Tvoje taktika není nijak špatná, aspoň se naučíš ovládat všechny jednotky.

Co je ale opravdu podlé jsou například cannon, nebo 6 pool rushe. Ani si neškrtne. Ty mu dáš alespoň naději :D


btw. včera jsem dal svůj rekord, insane PC dalo GG za 3min 15s

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 19:04:27 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 17:56:56
Příspěvky: 15
No to je pravda no,ale co jsem četl tenhle postup opravdu není moc oblíbený a hodně lidem to vadí,ale pravda je že když je to proti pc :)..Na druhou stranu se tak nikdy nenaučím pořádně zaůtočit během hry..Já si vždy totiž říkám,ne tohle ještě není dost jednotek,chce to více,nebo mě tam všechny umřou a v dalším útoku bych se neubránil..

K těm cannon rush,ten celkem chápu a už vím oč jde..Ale ten 6 pool rush nějak přesně nevím o co jde..Vím že je to taktika Zergů ale nevím v čem spočívá a proti komu se hodí..

Jinak gratulace k rekordu,fakt je že mě to teda nejde do hlavy že někdo porazí insane a tak rychle.. :D


Jen tak mimochodem,kolik tak doporučujete SCV (popřípadě Probů nebo Dronů) na jednom těžebním místě (myšleno jako celý ten jeden shluk krystalů) a kolik u jednoho plynu??
Já zatím měl tak (po tom co jsem se trochu poučil) 30 maximálně na jednu tu těžební plochu (krystaly plus plyn)..A hlavně jak mám postupovat při začátku hry?Já nejdříve začnu trénovat SCVčka a nechávám je těžit..Na populačním limitu 9/11 začnu stavět první supply depot (nebo alternativu u jiných ras) a pak zase přidávám těžiče (nebo jak jim říci) ..Jednoho zase oddělím a stavím baracks,enginering bay a hned na to bunker a vedle turret..(když teda hraju za terrany)
Je to dobrý postup nebo by jste to udělali nějak jinak? :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 19:27:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
Jambajaa píše:
No to je pravda no,ale co jsem četl tenhle postup opravdu není moc oblíbený a hodně lidem to vadí,ale pravda je že když je to proti pc :)..Na druhou stranu se tak nikdy nenaučím pořádně zaůtočit během hry..Já si vždy totiž říkám,ne tohle ještě není dost jednotek,chce to více,nebo mě tam všechny umřou a v dalším útoku bych se neubránil..

K těm cannon rush,ten celkem chápu a už vím oč jde..Ale ten 6 pool rush nějak přesně nevím o co jde..Vím že je to taktika Zergů ale nevím v čem spočívá a proti komu se hodí..


je to vec názoru,väčšine ludí asi príde zaujímavejšie stále bojovať a naťahovať sa ako len techovať a stavať velké armády a obrany,ale ak teba bavia dlhé hry a ten štýl ti vyhovuje tak tak kludne hraj :)) ale proti hráčom sa zas nedá hrať uplne pasívne,ale to ti teraz môže byť jedno a ked to skúsiš s hráčmi určite sám zistíš do akej miery ho aj musíš otravovať...

6 pool rush znamená,že zerg postaví hneď ako prvú vec (ked má 6 pracovníkov) spawning pool a potom hned zerzlingov a ide s nimi do útoku,takže súper ak to nečaká ešte nemá armádu a zničíš ho,ale ak sa ti to nepodarí a spravíš mu malé straty si takmer určite prehral lebo ťa to strašne zdrží

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 20:39:14 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 17:56:56
Příspěvky: 15
No po pravdě ono takový natahování zápasu opravdu není nijak záživný,proti pc je to v pohodě,tomu to vadit nebude ale proti normálnímu hráči by to už tak dobrý nebylo..Ale jak jsem psal,vždy si říkám že s tou armádou co mám bych neměl šanci,nemám moc rychlý reakce ve hře a jednotky neumím moc dobře korigovat,vždy to prostě vezmu do jednoho "výběru" a jdu a to asi nebude plně ideální..A pak pořád si říkám,je lepší 20 minut hrát a pak prohrát než hrát minutku a pak prohrát,to si člověk vůbec neužije hru :D..Byť je to jen stavění dalších částí základny a čekání na možnost provést odvetný útok protihráči co na mě předchozích 15 minut útočil nejméně pětkrát :)..


Aha tak teď už ten 6 pool rush chápu,to je celkem v poho.Celkem zajímavá strategie,ale ten cannon rush mi přijde lepší..Ale nic pro mě..Je to moc o rychlosti,obojí..

Nicméně se musím naučit jiné strategie než to zabednění ve vlastní základně,pokud chci někdy hrát online...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: pát 27. srp 2010 22:08:16 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 17:56:56
Příspěvky: 15
hmm,tak jsem teď zkoušel hrát trochu rychleji..Ale pak jsem zjistil že nevím kde se zobrazuje přesný čas hry..Našel jsem tam jen seznam toho co kdy bylo postaveno ale to stejně nějak neodpovídá..

Jinak jsem se chtěl zeptat,jak je tam to chellenges tak mám problém hned s tím prvním,samo sebou bych to chtěl udělat na zlatou i když to asi nepůjde..Každopádně je mi jasné že musím poslat jednotky hlídat ten supply depot a to jednotky vhodné pro typ nepřítele..Tak myslím že jsem to rozestavěl jak to šlo a nikam jinam to podle mého nesedí..Tedy vlastně takto..
K zerglingům jsem dal ty heliony nebo jak se to jmenuje.Pak jsou tam banelingové tam jsem dal siege tank a ghosta a mariňáky +medivacy jsem dal na ty létajcí potvory (myslím mutaliskové) ..První jsou v pohodě ale ti marináci mě tam vždy pochcípají a šance na gold nebo silver rapidně klesají (to pak mám najednou 9-10 mrtvich i přesto že jinde jsem nic neztratil)
Nevíte co dělám špatně?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: sob 28. srp 2010 13:54:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
ja tiež hrám s hráčmi pomerne dlhé hry (20-50 minút podla toho aký je dobrý súper) a mňa osobne to baví,akurát teda sa mu snažím celý čas nejak znepríjemnovať život,nepúšťať ho k expám takže to nie je až taká pasívna hra (samozrejme nie vždy sa to podarí a nie vždy diktujem hru ja :D)

no to s mariňákmi je rovna dosť hlúpa časť,snaž sa ich dávať do medivacov ked už budú mať málo životov a tak podobne nech ti ich čo najmenej zabijú,mne tam dali asi piatich ale ak sa dobre pamätám ostatné sa už všetky dali uhrať bez strát,ukladaj si to pred každým minisúbojom a skúšaj to kým sa to nepodarí,raz to vyjde...napr. ked bojuješ s battlecruisermi si nenechaj zabiť ani jedného,ked bude mať nejaký málo životov sa trochu stiahni,to sú dosť zbytočné killy...

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 13:28:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Ghosta dej místo k tankům, k těm mariňákům a na mutalisky použij snipe abilitu u ghosta. Takhle jich pár oslabíš a je to v cajku.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft2 -Jim Raynor a podobné
PříspěvekNapsal: ned 29. srp 2010 14:43:46 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
taky jestli si nezapomel na stimpack :)

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz