StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 11:14:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 11:27:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Moor8 píše:
Yarin píše:
Cechy jsou pro ne moc malej a nezajimavej trh na to aby hru delali v cestine. Nekdo tady argumentoval ze anglictina je primitivni jazyk. Vicemene je to tak, takze by se ji jen s prominutim debil nedokazal naucit alespon na herni uroven...


Na herní úroveň ano, ale né aby jsi si vychutnal bříběh. Sem ti něco unikne a když se ztratíš během , tak už se blbě dostáváš zpět.

A navíc, člověk má bojovat, za to, co je jeho a co je dokazem jeho předků.

Chápu, že pro ně jsme nezajímaví, ale co to udělat jako goigle pro celý svět ve všech jeho jazycích? Nechci, aby si sedli a řekli si, tak te´d čechům uděláme češtinu, ale aby si řekli, tak teď začneme podporovat domácí jazyky...


Ty to vidis jako Hurvinek valku. Povez mi jak bojujes za odkaz nasich predku? Nejspis jen tak ze napises na tohle forum, to ale neni boj. Zijeme ve svobodnej dobe. Svolej lidi ktery se taky anglicky neumi ani koukat, odlete do USA pred sidlo Blizzardu a zacnete stavkovat. Je to Vase pravo. Navic dnesni hry jsou vetsinou v tzv. Simple English (jednoducha anglictina) Takze pro mne nebyl sebemensi problem si plne vychutnat pribeh mass effectu v ang. Ano s cestinou by to sice bylo pohodlnejsi. Ale mas 2 moznosti. Bud narikat a ohanet se vlastenectvym nebo se anglicky zacit ucit. Na to nepotrebujes zadnou jazykovku. Staci jen chtit a hodne cist, pouzivat slovnik...

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 22:52:56 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Yarin píše:
Moor8 píše:
Yarin píše:
Cechy jsou pro ne moc malej a nezajimavej trh na to aby hru delali v cestine. Nekdo tady argumentoval ze anglictina je primitivni jazyk. Vicemene je to tak, takze by se ji jen s prominutim debil nedokazal naucit alespon na herni uroven...


Na herní úroveň ano, ale né aby jsi si vychutnal bříběh. Sem ti něco unikne a když se ztratíš během , tak už se blbě dostáváš zpět.

A navíc, člověk má bojovat, za to, co je jeho a co je dokazem jeho předků.

Chápu, že pro ně jsme nezajímaví, ale co to udělat jako goigle pro celý svět ve všech jeho jazycích? Nechci, aby si sedli a řekli si, tak te´d čechům uděláme češtinu, ale aby si řekli, tak teď začneme podporovat domácí jazyky...


Ty to vidis jako Hurvinek valku. Povez mi jak bojujes za odkaz nasich predku? Nejspis jen tak ze napises na tohle forum, to ale neni boj. Zijeme ve svobodnej dobe. Svolej lidi ktery se taky anglicky neumi ani koukat, odlete do USA pred sidlo Blizzardu a zacnete stavkovat. Je to Vase pravo. Navic dnesni hry jsou vetsinou v tzv. Simple English (jednoducha anglictina) Takze pro mne nebyl sebemensi problem si plne vychutnat pribeh mass effectu v ang. Ano s cestinou by to sice bylo pohodlnejsi. Ale mas 2 moznosti. Bud narikat a ohanet se vlastenectvym nebo se anglicky zacit ucit. Na to nepotrebujes zadnou jazykovku. Staci jen chtit a hodne cist, pouzivat slovnik...


Ano, třeba tak, nebo když někdo vystrčí zadek z ruského zadku a strčí ho do amerického a bude vykřikovat, jako ty, že vše americké je nej a angličtinu chceme všude, tak mu řeknu, že je debil. Nebo že neuteču do amglie či ameriky a budu se to tu snažit zlepšit, třeba takovýma drobnostma, ale z drobností se skládá celek. Co s tím má společného, že žijeme ve svobodné době? nechápu... Tím jsi myslel, že nemohu říci, že mám raději svůj jazyk než cizí? A nikdo neříká, že si to nepřeložím, taky se v tom orientuji a zvládnu to dobře, ale jak jsem dříve psal, jde o to, že to je náš jazyk a protoho ho preferuji a rozhodně tu nejde o znalosti angličtiny.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 9:57:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Co to tady povidas o ritolezectvy? Ze mi moje mentalni kapacita umoznuje mluvit vice nez jednim jazykem jsem hned amerikanofil? Nenech se vysmát... Věř tomu nebo ne, taky jsem chtěl SC2 v češtine, war3 měl velice dobrej dubbing, jenze brecis na spatnym miste. Preklad si mel vydupat vydavatel. Kdyz mohl byt war3 v čestine, mohl byt i SC2. Jenže Blizz prostě nebude dělat oficialni preklad pro trh kde se proda tak málo kopií. Kdyby ABC games chtěl tak si překlad vydupal a najal si na to lidi. Jenže by to doho musel vložit kapitál a pak by zisky byli jake? Nizsi, nizsi, nizsi....

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 14:00:47 
Offline
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 10:06:39
Příspěvky: 47
Yarin píše:
war3 měl velice dobrej dubbing


:shock:
war3 = Warcraft3 :?:
chvalis cesky dabing Warcraft3?
...
edit: pro masochisty: http://www.youtube.com/watch?v=ih1AP9yHSmk


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 16:12:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Barka píše:
Yarin píše:
war3 měl velice dobrej dubbing


:shock:
war3 = Warcraft3 :?:
chvalis cesky dabing Warcraft3?
...
edit: pro masochisty: http://www.youtube.com/watch?v=ih1AP9yHSmk


war3 jsem v originalnim zneni nehral takze nemuzu posoudit, nicmene nevim co se ti na tom dubbingu nezda...

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 16:43:38 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 15:36:06
Příspěvky: 44
Jsem si precet par prispevku a musim se fakt smat:D...Ja mam naopak radost,ze SC je v anglicitine...Cestina by byla jen pro burany nebo pro mlady kluky,co se anglicky jeste nestihli naucit(10letý děti)...Jinak nechapu,co se tu resi...pro ty co neumej aj,tak muzou podekovat lidem,co ten preklad prave delaj a nestezovat si na blizzard:)...Muj nazor...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: sob 21. srp 2010 14:37:51 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
MosquitoCZ píše:
Jsem si precet par prispevku a musim se fakt smat:D...Ja mam naopak radost,ze SC je v anglicitine...Cestina by byla jen pro burany nebo pro mlady kluky,co se anglicky jeste nestihli naucit(10letý děti)...Jinak nechapu,co se tu resi...pro ty co neumej aj,tak muzou podekovat lidem,co ten preklad prave delaj a nestezovat si na blizzard:)...Muj nazor...


Kdyby jsi se obtěžoval si pročíst příspěvky , tak by jsi věděl:

1. že se tu jetrovi a týmu ze starcraftcz.com poděkovalo. A každej (asi až na tebe) obdivuje jeich odhodlání a obětavost.

2. Nikdo tu nebrečí, že by anglicky neuměl jen, že to není správné... Ale to by jsi to musel brát to jako celek a né jen věci, co se ti hodí, aby jsi tu mohl dělat chytrýho.

Možná by tě pak přešly ty omezené stereotypy, že kdo neumí aj je buran, nebo 10-ti leté dítě, zatím se tak projevuješ hlavně ty!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: sob 21. srp 2010 14:39:37 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Yarin píše:
Barka píše:
Yarin píše:
war3 měl velice dobrej dubbing


:shock:
war3 = Warcraft3 :?:
chvalis cesky dabing Warcraft3?
...
edit: pro masochisty: http://www.youtube.com/watch?v=ih1AP9yHSmk


war3 jsem v originalnim zneni nehral takze nemuzu posoudit, nicmene nevim co se ti na tom dubbingu nezda...


Mě se jeho dabing taky líbil.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: sob 21. srp 2010 14:48:17 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Yarin píše:
Co to tady povidas o ritolezectvy? Ze mi moje mentalni kapacita umoznuje mluvit vice nez jednim jazykem jsem hned amerikanofil? Nenech se vysmát... Věř tomu nebo ne, taky jsem chtěl SC2 v češtine, war3 měl velice dobrej dubbing, jenze brecis na spatnym miste. Preklad si mel vydupat vydavatel. Kdyz mohl byt war3 v čestine, mohl byt i SC2. Jenže Blizz prostě nebude dělat oficialni preklad pro trh kde se proda tak málo kopií. Kdyby ABC games chtěl tak si překlad vydupal a najal si na to lidi. Jenže by to doho musel vložit kapitál a pak by zisky byli jake? Nizsi, nizsi, nizsi....


Pokud by jsi si přečetl a pochopil, co jsem psal, tak by jsi zjistil, že jsem psal, že řiťolezec (jak jsi to trefně popsal) není ten, kdo umí cizí jazyk, ale ten, kdo ho upřednostňuje před vlastním. A pokud jsi chtěl SC2 v čj, tak se to na tebe nevztahuje i kdyby jsi jich uměl 50. Narozdíl od MosquitoCZ.

A já plně chápu, proč vydávají hry a jiné věci v aj, že to pro ně není zajímavé, že si umenší zisky, to je přirozené. Jen tvrdím, že to není dobré a správné. Ale to už člověk musí mít trochu té morálky, aby rozlyšoval, co je pro něj nejlepší a co je správné.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Starcraft II Čeština
PříspěvekNapsal: sob 21. srp 2010 15:40:07 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 15:36:06
Příspěvky: 44
Moor8 píše:
Yarin píše:
Co to tady povidas o ritolezectvy? Ze mi moje mentalni kapacita umoznuje mluvit vice nez jednim jazykem jsem hned amerikanofil? Nenech se vysmát... Věř tomu nebo ne, taky jsem chtěl SC2 v češtine, war3 měl velice dobrej dubbing, jenze brecis na spatnym miste. Preklad si mel vydupat vydavatel. Kdyz mohl byt war3 v čestine, mohl byt i SC2. Jenže Blizz prostě nebude dělat oficialni preklad pro trh kde se proda tak málo kopií. Kdyby ABC games chtěl tak si překlad vydupal a najal si na to lidi. Jenže by to doho musel vložit kapitál a pak by zisky byli jake? Nizsi, nizsi, nizsi....


Pokud by jsi si přečetl a pochopil, co jsem psal, tak by jsi zjistil, že jsem psal, že řiťolezec (jak jsi to trefně popsal) není ten, kdo umí cizí jazyk, ale ten, kdo ho upřednostňuje před vlastním. A pokud jsi chtěl SC2 v čj, tak se to na tebe nevztahuje i kdyby jsi jich uměl 50. Narozdíl od MosquitoCZ.

A já plně chápu, proč vydávají hry a jiné věci v aj, že to pro ně není zajímavé, že si umenší zisky, to je přirozené. Jen tvrdím, že to není dobré a správné. Ale to už člověk musí mít trochu té morálky, aby rozlyšoval, co je pro něj nejlepší a co je správné.

:)...Myslim ze nejsem sam,kdo u her a jinych medii uprednostnuje cizi jazyk:)...Napriklad film jsem cesky naposledy videl pred par lety,ale nemyslim si,ze bych tim nejak zrazoval svou zemi:D...proste LOL...Ale rozhodne ti to neberu,jen si myslim,ze kdybys umel stejne anglicky jako cesky,tak bys mozna taky sahnul po originale:)...no offense


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 137 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz