StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 30. dub 2024 18:59:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problem...
PříspěvekNapsal: pát 16. črc 2010 15:51:29 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. bře 2010 11:09:52
Příspěvky: 26
Hojte, mám problém. Ještě v první fázi bety mi SC2 jelo v pohodě, ovšem teď ne. Zapnu hru, najiždi loading, hra naskoči, ale nevidim nic, akorat obrysy mapy. Ovšem mapa je cela černa a ani teren nejde vidět. Zkoušel sem reinstal a všechno a nic. Kamarad řikal, že kvuli tomu musel přeinstalovat xp na W7, což se mi dělat nechce. Nějake tipy co s tim?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 7:48:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 10. dub 2010 14:33:18
Příspěvky: 17
Zkus preinstalovat ovladace grafiky atd... Spis bych tipnul, ze budes mit problem nekde v systemu... kdyz to nepomuze preinstaluj winy. Dej si tam zpatky xp nemel by s tim byt zadny problem...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 13:58:17 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. bře 2010 11:09:52
Příspěvky: 26
ovladače sem přeinstaloval. Zda se, že s tim ma problem docela dost lidi, co sem projižděl battle.net. Ovšem nikde sem nenašel příčinu, natožtak řešení.
Btw mohli byste sem uvést přesnou velikost souboru C:\Program Files\StarCraft II Beta\Battle.net\Battle.net-patch.mpq? Je možné, že to dělá tento soubor.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 14:03:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Teda lidi vy na těch počítačích snad nic nemáte, když každý problém hned řešíte reinstalací operačního systému. Mně to přijde jako kdybych si při píchnutí gumy u auta namísto použití rezervy rovnou koupil nové auto. Mně se teda ještě nikdy nestalo, že bych kvůli nefunkční hře musel přeinstalovat Windows, takovou hru bych asi vyhodil z okna.

Jinak ti ale bohužel neporadím, protože betu nemám, reinstalaci systému bych ale nechal až jako opravdu poslední možnost, když ti to týden nepojede a nikdo nebude vědět co s tím...

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 14:14:31 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. bře 2010 11:09:52
Příspěvky: 26
no přesně... reinstal fakt nechavam jako posledni možnost... jestli betu znovu nerozjedu tak pal čert, ale jestli koupim full hru a ta nepujde, nic jineho mi nezbyde...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 14:26:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Pokud ti tady nikdo neporadí a nenajdeš řešení ani na internetu nebo náhodou, tak ještě můžeš napsat na podporu Blizzardu, kde by ti měli být schopní poradit (snad ti neporadí reinstal Windows :D ). Vzhledem k tomu, že beta stejně za dva dny končí to ale asi můžeš nechat až na plnou verzi, pokud by ti taky nejela.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 15:06:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 28. čer 2007 14:05:54
Příspěvky: 466
Romla píše:
Teda lidi vy na těch počítačích snad nic nemáte, když každý problém hned řešíte reinstalací operačního systému. Mně to přijde jako kdybych si při píchnutí gumy u auta namísto použití rezervy rovnou koupil nové auto. Mně se teda ještě nikdy nestalo, že bych kvůli nefunkční hře musel přeinstalovat Windows, takovou hru bych asi vyhodil z okna.

Proto mám OS na jiném oddílu než zbytek dat. Takže pak stačí pouze smazat oddíl s OS a o žádná data nepřijdu

_________________
I fantazie má své hranice. A my? My jsme tu od toho, abychom je překročili...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 16:10:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 04. čer 2007 19:40:26
Příspěvky: 239
Ale tady nejde o data, ale o to, že když smažeš OS, tak musíš znovu instalovat asi milion aplikací, alespoň já musím a to je práce na několik dní, rozhodně nic co bych chtěl dělat kvůli tomu, že mi nejede nějaká hra. Pokud má někdo těch OS víc a jeden má třeba jenom na hry, tak budiž, ale já mám jeden na všechno a přeinstalace všeho není vůbec zábava.

_________________
RAYNOR to Kerrigan: "It may not be tomorrow, darlin'. It may not even happen with an army at my back. But rest assured: I'm the man who's going to kill you some day. I'll be seein' you."


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: sob 17. črc 2010 16:13:58 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
killer.exe píše:
Proto mám OS na jiném oddílu než zbytek dat. Takže pak stačí pouze smazat oddíl s OS a o žádná data nepřijdu

Mno ono woknous jsou pořád v tomto ohledu zastaralé, protože všechny "defaultní" složky vrší na systémový disk. Místo toho, aby ti nabídli udělat systémový disk, kde bude _jenom_ systém a zbytek(uživatelské profily, jejich dokumenty a nastavení, program files složka atp.) hodit bokem na zbytek.

Btw jednou mi nešel spustit prince of persia ttt(2 trůny)... po malém proklínání všech bohů a kde čeho jsem obnovil OS ze zálohy(čisté OS, záležitost 20minut, formát a kopírování zálohy), nainstaloval a jelo to. Přes 4 hodiny magie s registry, ovladači a houbeles. Inu, někdy se to vyplatí :).

K problému, zkusil bych odinstalovat sc2, defragmentovat disk, nainstalovat sc2(pokud má nějaký soubor megamoc fragmentů, chyba je celkově na snadě při patchování). Pokud problém zůstává, snížit versi ovladačů grafiky. Nebo zvýšit, podle toho. Pokud je u ovladačů nastavený auto-update, tak se mohlo aktualizovat s chybou aniž by to dotyčný zjistil(rozuměj nainstalovala se nová verse, kde je chyba v práci s sc2 enginem). Nebo mohli engine sc2 aktualizovat a ovladače jsou naopak zastaralé :). Zkusil bych juknout na podporu grafiky, jestli to náhodou není průser tady(pamatuju, že při vydání fearu s ním mělo pár nvidií průser právě kvůli driverům).
Jako předposlední variantu vidím podporu blizzardu, nakonec reinstal OS. A potom zálohu čistého os a hurá na hraní s ním(třeba norton ghost, určitě se pár sw najde :)).

edit: oddělení jednoho odstavce, to nebyla reakce na výše citovaného gentlemana :)
edit2: jedná se o drivery ke grafice, pozn. :D

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Problem...
PříspěvekNapsal: stř 28. črc 2010 19:28:33 
Offline
 Profil

Registrován: stř 28. črc 2010 18:52:44
Příspěvky: 1
Hele, tento problém mám taky. Divné je, že do campaně se dostanu a normálně ji můžu hrát ale nemůžu hrát ani multiplayer ani singel.
Zkoušel jsem přeinstalovat drivery a hru. A nic :(
Je to problém s originální zakoupenou hrou. Mám Win XP, Sp 3, HW zhruba na úrovni optimální instalace. Podařilo se někomu tenhle problém vyřešit????


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz