StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:00:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy pres body
PříspěvekNapsal: úte 24. zář 2013 18:13:16 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Zomb píše:
TruE píše:
Tak nemůžeš se proleavovat do jiné ligy, ale můžeš se proleavovat k tomu, abys měl na unranked třeba Bronze MMR.

to je jasne ze se liga nezmeni, jde o to ze kdyz se v unranked dostanu s MMR na protihrace z bronzu tak jake mi to pak da protihrace kdyz dam ranked??? proste chci vedet zda MMR je pro ranked/unranked stejne nebo zda ma kazde svoje.

To byla reakce na Salama.

Zomb píše:
Tedy pokud ma kazde svoje tak dejme tomu ze zacnu v bronzu a to jak par her unranked ta par her ranked oboje MMR bronz, pak zacnu hrat jen unranked a dostanu se s MMR na protihrace z mastru, dam ranked a zacinam s protihracema bronz nebo je to propojene a hodi mi to mastry?

MMR by mělo být oddělené, ale fakt nevím jestli to tak je. Když jsem hrál unranked na začátku HotS, tak jsem byl low Dia. Potom jsem hrál jenom ranked, dostal jsem se do Mastru a pak když jsem zkusil hrát unranked, tak mi to házelo hráče z Mastru. Takže mi připadá, že je to nějakým způsobem propojený, i když blizz tvrdí, že ne...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Postup do vyšší ligy pres body
PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 7:34:42 
Offline
 Profil

Registrován: sob 22. úno 2014 7:22:53
Příspěvky: 3
Tak nemůžeš se proleavovat do jiné ligy, ale můžeš se proleavovat k tomu, abys měl na unranked třeba Bronze MMR.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz