StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 21:57:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: co vás nejvíce zaujalo/zklamalo na HoTS
PříspěvekNapsal: pon 06. kvě 2013 18:32:33 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. kvě 2013 12:56:29
Příspěvky: 15
Bydliště: KV
Já se na HoTS hodně těšil a kdo zvás ne ale něco nebylo tak jak sem si představoval ale něco zase nad mé očekávání. zklamalo mně především to že v HoTS kampani je moc velká část zaměřená na jednotky a malá na základnu a taky mně hodně zklamalo že u protosů přibili jenom air jednotky. ale zaujalio mně to že a sáry (víte koho nebo vlastně co myslím) bylo hooodně volitelných schopností a taky že se změnila zpět ve víte co. nejvíce z nových jednotek mně zaujal swarp host protože funguje podobně jako carriger ale jenomže zadarmo. :lol:

_________________
en taro tassadar !


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: co vás nejvíce zaujalo/zklamalo na HoTS
PříspěvekNapsal: čtv 16. kvě 2013 20:11:51 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 21. čer 2012 15:05:43
Příspěvky: 12
Super čeština.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: co vás nejvíce zaujalo/zklamalo na HoTS
PříspěvekNapsal: čtv 16. kvě 2013 22:36:34 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
:shock: :shock: asi už stárnu. K tomuto stylu psaní se člověk musí i radit se strýčkem Googlem, aby mu i česky psanou větu přeložil... (není lepší si po sobě svůj výtvor přečíst a opravit chyby, než odešleš příspěvek? čert vem gramatiku, ale ta záměna mnohých písmen, to je snad za trest.)

Můj názor k HotS :
Celkově jsem za formu kampaně rád. Před vydáním bylo avizováno, že kampaň datadisku bude formou RPG, namísto RTS. Toto se vskutku povedlo, i když ruku na srdce, schopnost healu je opravdu moc OP. Dost zklamala malá potřeba spektra jednotek. Kombinace Ultralisk, Hydralisk, Roach, Kerrigan prošla vším. Vyjma mise se stvořením Primal Kerrigan jsem snad ani jednou nebyl nucen dělat Spire :(
Celková proměna Sarrah byla dle příběhu vyprávěného ve WoL pochopitelná. S ohledem na možná větvení dějové linie, jež by měla být zakončena v LoV, nemohla kampaň HotS skončit jinak. Ale radši bych neviděl ten "slzy na krajíčku" konec, kde se Jim Raynor loučí se Sarrah.

rasové změny jsou trochu hlubší, než jsi si všiml. Tossové mají MothershipCore. Naprosto výborná jednotka. Podpora Nexu, warp do báze a Time...(prostě to pole zpomaleného času :D ) dokáží mnohdy zachránit hru. Sentry už nemá nutnost techu halucinací, stačí jen dost energie.
Ale upřímně, srovnávat Swarm hosta (wtf "swarp"?) s Carrierem, to je .... :D :D ....hodně odvážné. Pokud chceš nové jednotky, zkus používat tosskou Oracle, terranské miny, či siege tanky, jež nyní nepotřebují stejně jako Sentry tech (na siege mód samozřejmě :D ).


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: co vás nejvíce zaujalo/zklamalo na HoTS
PříspěvekNapsal: pát 17. kvě 2013 13:03:06 
Offline
 Profil

Registrován: úte 22. led 2013 18:06:47
Příspěvky: 4
Carriger, nova imba jednotka, vypoustejici nicive IntercepThory ;P


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: co vás nejvíce zaujalo/zklamalo na HoTS
PříspěvekNapsal: sob 25. kvě 2013 13:45:06 
Offline
 Profil

Registrován: sob 25. kvě 2013 13:40:14
Příspěvky: 1
V MP je možnost hrát MP WoL anebo MP HoTS... jako začátečník, mám začít s WoL a pak přejít na HoTS nebo rovnou skočit na HoTS? Jaké jsou rozdíly v MP??

_________________
http://www.pass4sure.co.uk
http://www.comptia.org/
http://web.mit.edu/
http://en.wikipedia.org/wiki/CompTIA


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: co vás nejvíce zaujalo/zklamalo na HoTS
PříspěvekNapsal: sob 25. kvě 2013 20:36:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
adahmar: s multiplaierem bych začal rovnou v HotS, (dle mého nemá smysl hrát WoL obzvlášť pokud plánuješ hrát HotS.) Jako začátečníkovi doporučuju si projet obě kampaně a pak jít zleva doprava v matchmaking v HotS. (training (level 1 2 3) - versus AI - unranked - ranked) V téhle podpoře začátku si u mě Blizzard šplhnul. (když už jsme u toho zaujetí)

Cervantes: :D ... tady nejde o to že rouch hydra ultra zabije všechno. Sára zabije všechno :D a na tobě je si vybrat, se kterou OP upravenou jednotkou chceš hrát ;) (ten krátkodobej buf (zaboha si nevzpomenu jak se jmenuje) je snad ještě silnější než healing.)

No a k tématu. HotS se mi líbí, hlavně ta změna dynamiky v MP. Prostě to chtělo změnu, novy taktiky atp. Až na miny co mi pijou krev se jim to v celku povedlo. Příjemná změna. Osobně doufám že Blizzard ustoupí od návrhu, že pro LoV bude dělat jen kampaň bez zásahů do multiplayeru. Osobně si myslím, že i HotS se za nějakou dobu ustálí a bude to opět "nuda" a opět to bude chtít oživit.

Kampaň byla super. Projel jsem ji dvakrát, pochytal všechny achivy no prostě si s těma OP jednotkama užil. A to ne jen s výše zmiňovanou kombinací. Sranda právě je, že to v podstatě jde udělat s tím s čim chceš. Sára prostě zabíjí :D

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz