StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 15:42:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2013 21:29:49 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. dub 2013 21:24:49
Příspěvky: 10
Ahoj, uvažuji že bych si pořídil hru SC II ale ještě nejsem pevně rozhodnutý, táhne mě to, že to je 1v1 takže všechny chyby nebo prohry tak si za to můžete sami, teď hraji League of Legends a tam když je 1 "blbec" tak vám dokáže zkazit celou hru a vy s tím nic neuděláte.
Rád bych se zeptal četl jsem, že jsou 2 hry SC II WoL a datadisk HotS, mohl bych si pro začátek koupit jen WoL a hrát jen to ? abych zjistil zda mě to baví atd ? nebo musím mít datadisk ? a taky když si pořídím WoL hraje to ještě hodně lidí nebo už je většina na tom HotS? Jelikož se mi nechce dávat hned 1500kč nebo kolik za oba dva když mě to třeba nějak extra nechytne.

Děkuji všem co se pokusí odpovědět


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2013 22:47:05 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
blbec, co ti zkazí den se vždy najde. Já osobně mám limit 2 rushe za den. Ano, je lehké to odrazit, ale co z té hry člověk má? Já radši 20ti minutovou macro hru, kde vyhraje ten lepší, než po 6minutách leavout s nechutí.

můžeš začínat pouze s WoL. Akorát hráčů nebude tolik. Tudíž počítej s delší dobou na čekačce. A pokud hraješ LoL, tak tě SC2 chytne. Já sice do Legacy of Void asi už nepůjdu, pakliže po těch dvou letech je pro mě Sc2 již dosti monotonní, ...ale nová krev se vždy hodí :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2013 23:28:53 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
stáhni si starter edici zadara a uvidíš, jinak ten začátek tvýho postu je přesnej, když prohraješ můžeš si za to jen sám a vo tom to je....teda pokud nemastíš 2v2 a více:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2013 23:47:57 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. dub 2013 21:24:49
Příspěvky: 10
ale ta starter edition to je jen s botama ne hraješ ? a navíc můžeš jen terrany pokud se nepletu :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: sob 27. dub 2013 17:39:47 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Dyraen píše:
ale ta starter edition to je jen s botama ne hraješ ? a navíc můžeš jen terrany pokud se nepletu :)


nevím jestli s botama, já hraju spíš v pantoflích bo v botách by se mi zapařily nohy. Jinak určitě tam jsou jen omezené možnosti, ale na vyzkoušení to musí stačit a myslím že máš recht asi sou tam jen terani na výběr, ale tak je to nejlepší rasa, ty zbylý sou stejnak useless :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: sob 27. dub 2013 18:03:21 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Přesně tak. Terran OP! :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: sob 27. dub 2013 18:54:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. dub 2013 21:24:49
Příspěvky: 10
Strašně složitá hra vůbec tomu nerozumím :D třeba dnes jsem se díval na Dreamhack a tam sizníčili base oba dva hráči a tomu Protossobi zbyla jen proba a když postavil Pylon tak neprohrál a ten druhý mu to musel zníčit ? jakto ? to tak funguje s jakoukoliv stavbou ?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: sob 27. dub 2013 19:30:32 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 24. led 2013 0:32:49
Příspěvky: 6
Složité to není, jen se ti to tak může zdát než se do toho pořádně dostaneš, jinak principy jsou velice jednoduché :)
Prohrává ten, kdo už nemá žádnou budovu i kdyby měl sebevětší armádu. Jakákoliv postavená budova tě drží ve hře, dokud neleavneš nebo je zničena, ať už pylon nebo nexus.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: sob 27. dub 2013 19:39:09 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. dub 2013 21:24:49
Příspěvky: 10
Aha děkuju ti :), tak už jsem si koupil WoL pro zatím to myslím stačí a poté když mě to bude hodně bavit koupit kdyžtak datadisk, ještě otázka ze začátku mám hrát asi proti tém A.I. co ? :) a potom zkusit UNRANKED ? ale RANKED je asi blbost co když ani nevím kdy stavět 3 command center :D, ještě mi nejdou do hlavy ty klávesové zkratyk jak ty hrái můžu být myší jinde a přitom stavět v BASE :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pár otázek pro začátek
PříspěvekNapsal: sob 27. dub 2013 23:50:30 
Offline
 Profil

Registrován: sob 29. říj 2011 19:25:54
Příspěvky: 24
Jestli budes hrat Ranked nebo Unranked je uplne jedno hrace ti to bude davat stejny podle tveho skillu a to i ranked hrace jediny rozdil je v tom ze v unranked se ti nepocitaji body a nejsi v zadnem zebricku


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz