StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 8:55:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: sob 23. bře 2013 16:51:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
LOL stejně her jako mě stačilo do goldu:-)

GJ! :!:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: sob 23. bře 2013 19:05:09 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Závěrečný twist :)

Právě sem se dostal na EU na svém main accountu do Masteru :D

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 8:55:40 
Offline
 Profil

Registrován: pát 04. led 2013 22:09:03
Příspěvky: 16
To MaHi: Gz, pěkná práce. Gz k masteru i k tomu, že jsi potvrdil svoje teorie. Škoda jen, že nejedeš protosy, to bych se více poučil. I když je fakt, že většinou vím, kde jsem udělal chybu, když prohraji.

To Salam: Trošku jsem to nečekal, ale hned v pátek mě to prdlo do Platiny, nevím ale jestli to byla pro mě výhra. Od té doby dostávám vcelku klepec. Co ty jak pokračuješ?

Jinak tady je můj profil, kdyby jsi chtěl mrknout: http://sc2ranks.com/eu/859579/Mistrix


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: pon 25. bře 2013 12:20:46 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
To Salam: Trošku jsem to nečekal, ale hned v pátek mě to prdlo do Platiny, nevím ale jestli to byla pro mě výhra. Od té doby dostávám vcelku klepec. Co ty jak pokračuješ?

Jinak tady je můj profil, kdyby jsi chtěl mrknout: http://sc2ranks.com/eu/859579/Mistrix[/quote]


HM tak to seš king, gratulace, já sem teprve v pátek tuším vlezl do goldu a pak už sem nehrál, tak že ano, seš vítěz, protože nebyla přesně určena cena, tak navrhuju, že si dáš na mě pivo z vlastní ledničky! ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: pon 08. dub 2013 13:04:18 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Tak sem se taky dostal do platiny, celkem to trvalo asi 26 výher, asi 46 zápasů, zajímavý je, že sem nemusel hrát ani s jedním platynovým hráčem, jako ve WOL sem s nima hrál takřka pořát a stejně sem se dál než do goldu nedostal, asi je to tím vynulováním MMR, nebo nevím, tak teď ten diamant...ehm možná tak ve 2. datadisku :-))) Jinak co mi hodně pomohlo je ten ukazatel jak sem byl dlouho v suply bloku co je dycky vidět po ukončení hry, sem se na to okamžitě zaměřil, páč sem tam měl i otřesných 5 minut v 20 minutový hře, teď sem někde kolem 1,5 minuty a hned je to hrozně znát, dycky sem věděl, že sem každou chvíli suplybloklej, ale že je to 1/4 celý hry, to by mě nenapadlo.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: pon 08. dub 2013 14:35:58 
Offline
 Profil

Registrován: pát 04. led 2013 22:09:03
Příspěvky: 16
Salam píše:
Tak sem se taky dostal do platiny, celkem to trvalo asi 26 výher, asi 46 zápasů,...


Gz pane, no s diamantem si můžem dát další závod, ale i u mě to bude na dlouho. Pár her jsem hrál v platině dostával jsem neskutečně naprdel. Tak jsem zkusil funkci leave legue a po pěti vyhraných zápasech mě to prdlo do Silveru. Po cca 40 zápasech jsem zpět v platině a zatím se mi zdá, že to dávám lépe jak předtím, možná jen náhoda... Btw nechceš dát 2 vs 2?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: pon 08. dub 2013 14:58:00 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Mistrix píše:
Salam píše:
Tak sem se taky dostal do platiny, celkem to trvalo asi 26 výher, asi 46 zápasů,...


Gz pane, no s diamantem si můžem dát další závod, ale i u mě to bude na dlouho. Pár her jsem hrál v platině dostával jsem neskutečně naprdel. Tak jsem zkusil funkci leave legue a po pěti vyhraných zápasech mě to prdlo do Silveru. Po cca 40 zápasech jsem zpět v platině a zatím se mi zdá, že to dávám lépe jak předtím, možná jen náhoda... Btw nechceš dát 2 vs 2?


rád s tebou dám, ale sem hrozný játro, všichni sou v týmovkách lepší než v 1v1, ale já sem tam momentálně v bronzu:-))) sice s kolegou co to vůbec neumí, ale i tak sem čekal, že to budeme dávat lepšejc, jinak pařím cca od 20.00 hod do 23.00, ale ne denně, tak se třeba uvidíme - Salam 790 jo a nepoužívam žádne komunikační zařízení typu TS...pouze klávesnice:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: pon 08. dub 2013 15:27:51 
Offline
 Profil

Registrován: pát 04. led 2013 22:09:03
Příspěvky: 16
Salam píše:
rád s tebou dám, ale sem hrozný játro, všichni sou v týmovkách lepší než v 1v1, ale já sem tam momentálně v bronzu:-))) sice s kolegou co to vůbec neumí, ale i tak sem čekal, že to budeme dávat lepšejc, jinak pařím cca od 20.00 hod do 23.00, ale ne denně, tak se třeba uvidíme - Salam 790 jo a nepoužívam žádne komunikační zařízení typu TS...pouze klávesnice:-)


Uvidíme, třeba to ve dvou bude lepší. Ale to TS by to chtělo. Nemůžeš si ho rozjet? Využitím chatu to můžu hrát random :( Na teamovce je právě super, když u toho člověk může kecat.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: pon 08. dub 2013 15:32:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Mistrix píše:
Salam píše:
rád s tebou dám, ale sem hrozný játro, všichni sou v týmovkách lepší než v 1v1, ale já sem tam momentálně v bronzu:-))) sice s kolegou co to vůbec neumí, ale i tak sem čekal, že to budeme dávat lepšejc, jinak pařím cca od 20.00 hod do 23.00, ale ne denně, tak se třeba uvidíme - Salam 790 jo a nepoužívam žádne komunikační zařízení typu TS...pouze klávesnice:-)


Uvidíme, třeba to ve dvou bude lepší. Ale to TS by to chtělo. Nemůžeš si ho rozjet? Využitím chatu to můžu hrát random :( Na teamovce je právě super, když u toho člověk může kecat.


no to je problém, jako už tak je dost že ve svejch 35 letech pařím na kompu, eště do toho po večerech žvanit, tak mě manželka vydědí:-), ale tak možeme to prubnout, jen nevím jak to funguje, musíš bejt trpělivej:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: SHOW : Bronze to Diamond za 1 den
PříspěvekNapsal: pon 08. dub 2013 18:16:07 
Offline
 Profil

Registrován: pát 04. led 2013 22:09:03
Příspěvky: 16
Salam píše:
no to je problém, jako už tak je dost že ve svejch 35 letech pařím na kompu, eště do toho po večerech žvanit, tak mě manželka vydědí:-), ale tak možeme to prubnout, jen nevím jak to funguje, musíš bejt trpělivej:-)


Manželka si zvykne, já jsem na tom podobně, je mi 33. Ze začátku jí to vadilo, teď kecám každý den. Ono když bude mít řeči, stačí jí to vysvětlit. Já jí řekl, že si po večerech kecat na Ts nemusím, že můžu jít s kámošema do hopsy, či zapařit a pokecat. A nějak jí to přestalo vadit, je ráda, že večer co večer nesedím v hospě a má mě doma :) Můžeš to zkust taky, třeba uspěješ... Samo každá to může vzít jinak... Je fakt, že mám barák, takže když pařím jsem v jednom pokoji a ona většinou něco sleduje na tv...

Nainstaluj si Team Speak 3, v nejho stačí když budeš jen poslouchat, nejde o to kecat celej večer, ale spíše si říci to důležité ve hře atd.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz