StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 17:47:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Trenink
PříspěvekNapsal: čtv 24. led 2013 7:29:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. led 2013 17:01:11
Příspěvky: 7
Zdary,


chtel bych se zeptat jestli by nekdo nemel naladu mi nekdy poradit co a jak? :)

Hraju Protosse. Zkousim hrat pdle twitche nebo replayu na youtube, ale nejak mi to nejde, ze zahadnych duvodu me to kvalifikovalo do golden league, takze vychytavam hrace na daleko vyssi urovni. Maji klidne i 5k odehranych her. :-) Zhruba tak z 12ti her vyhraju 1 a to kdyz enemy dostane disc :))) je to zvlastni snazim se celkem i mikrovat... se sentry FF atd... A nejak mam rizky proti sobe :) tezbu jedu nepretrzite, 6 gas a 20+ cca mineraly :-)

kdyby nekdo mel naladu reknete, neni problem se domluvit na nejaky odmene kdyz se domluvime


diky


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Trenink
PříspěvekNapsal: čtv 24. led 2013 8:20:35 
Offline
 Profil

Registrován: pát 04. led 2013 22:09:03
Příspěvky: 16
Jestli chceš, můžeme dát nějakou hru proti sobě. Pak mrknout na replay a říci co bychom oba mohli udělat lépe, jinak atd. Nicméně nejsem žádný Top hráč, co by ti mohl nějak extra pomoci. Sám se peru v goldu. Řádově 45 - 50 % zápasů v goldu vyhrávám, tak jsem krůček napřed. Hraju teďko řádově dva měsíce, a hodně mi pomohli videa od Apolloa viz. níže. Tj. zkus na ně mrknout. Co je určitě dobré je po min. každé prohrané hře se mrknout na replay a přijít na to co jsi udělal blbě, v čem byl enemy lepší a jak by jsi na to reagoval příště. Na co si dát pozor atd.

    Starcraft II Tutorials REVAMPED - Seriál za všechny rasy, kdy Appolo hraje od bronzové ligy a potkává postupně lepší a lepší soupeře a online komentuje co dělá a proč. Nehraje žádné All-In, ale spíše macro hry s jasným cílem. Pro mě hodně naučné...
    Improve with Apollo - Hráči různých lig kteří se zasekli a neví co dělají špatně posílají své Replaye a Appolo repley zanalizuje a říká co dělá hráč špatně, co by bylo dobré zlepšit a na co se zaměřit. Opět z mého pohledu velice dobré rady.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Trenink
PříspěvekNapsal: čtv 24. led 2013 11:14:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. led 2013 17:01:11
Příspěvky: 7
Mistrix píše:
Jestli chceš, můžeme dát nějakou hru proti sobě. Pak mrknout na replay a říci co bychom oba mohli udělat lépe, jinak atd. Nicméně nejsem žádný Top hráč, co by ti mohl nějak extra pomoci. Sám se peru v goldu. Řádově 45 - 50 % zápasů v goldu vyhrávám, tak jsem krůček napřed. Hraju teďko řádově dva měsíce, a hodně mi pomohli videa od Apolloa viz. níže. Tj. zkus na ně mrknout. Co je určitě dobré je po min. každé prohrané hře se mrknout na replay a přijít na to co jsi udělal blbě, v čem byl enemy lepší a jak by jsi na to reagoval příště. Na co si dát pozor atd.

    Starcraft II Tutorials REVAMPED - Seriál za všechny rasy, kdy Appolo hraje od bronzové ligy a potkává postupně lepší a lepší soupeře a online komentuje co dělá a proč. Nehraje žádné All-In, ale spíše macro hry s jasným cílem. Pro mě hodně naučné...
    Improve with Apollo - Hráči různých lig kteří se zasekli a neví co dělají špatně posílají své Replaye a Appolo repley zanalizuje a říká co dělá hráč špatně, co by bylo dobré zlepšit a na co se zaměřit. Opět z mého pohledu velice dobré rady.



Tak už to pylně sleduju. Je to fakt podívaná. Ve druhym zápase radí jak dopře warpovat z gates že zmáčkneš W pro stalkery S click S click S click, já radši klukno jednou na S a držím shift...


Jakej máš nick ve hře? Určitě bysme mohli zahrát


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Trenink
PříspěvekNapsal: čtv 24. led 2013 19:46:02 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Proč něco dělat jednoduše, když to jde složitě :roll: . Když wapuješ třeba stalkery, tak zmáčkni W, pak zmáčkni S a drž ho a jenom klikej. To samý když hážeš FF, zmáčkni F a drž a klikej. Hlavně u FF je to přes Shift úplně nanic.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Trenink
PříspěvekNapsal: čtv 24. led 2013 20:39:04 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. led 2013 17:01:11
Příspěvky: 7
Diky moc za radu :) uzitecny... nevedel jsem to.. a tutorial na tyhle vychytavky blizz proste neudelal ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz