StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 9:41:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 12:35:11 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Fanatic píše:
Tak ty seš 2 roky hluboko v bronzu a teď si za 2 dny v platině? S tim jak hraješ? Tomu má věřit kdo? :D :D


Ahoj děti,

další rejpal se ozval jak to mám vědět psal jsem že nevim jak ten ranking systém funguje.Hlavně první na co jsem se ptal v tomhle topicu bylo to proč mě systém poslední dobou dává těžké soupeře hodně diamond a master hráče na to mě bylo odpovězeno že jsou to budto achivment hunteři nebo hráči co si honěj ego hraním v bronzu.Tak to bylo asi tak že mě ten systém chtěl promotnout už dávno a jen jsem ještě neměl ten správný skill?Ne já fakt nevim jak ten systém funguje to mě napište vy zkušení hráči.Já ten systém moc nechápu příde mě to hodnocení hráčů dost divný a nejsem sám jak jsem četl jiné topici. ;) ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 12:40:16 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 05. led 2012 2:21:31
Příspěvky: 47
Necromancer píše:
Hanz Willy píše:
spousty cených rad,které mě dost pomohli k dosažení platinové ligy ve 1v1


ne že bych ti nefandil. Ale nějak nemohu pochopit, jak člověk, co tu před týdnem postnul replay, kde neměl ponětí prakticky o ničem je dnes v platině? pošli odkaz na tvůj Battle net profil, ať si můžeme ověřit tu postnutou fotku přímo u zdroje, nebo aspoň tvoje ID


Ahoj Necro můj dojem je ten že jsem se do platiny dostal díky tvejm radám 14 hatch utrácení minerálů do mrtě atd...Tak moc moc moc díky Necro za tvoje dobré rady zvažuji že bych si tě dal do přátel jestli teda nebudeš proti?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:07:18 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
Hanz Willy píše:
Aklain píše:
myslel jsem to s nim dobre.. pac uz me ani ten flame nebavi.. viz moje posledni navstevy cze streamu kdy sem i normalne, az na vyjimku s drakanem, kecal s ostatnima.... ale ta jeho odpoved me proste dostala do starych koleji....



1. clovek ti vycita chyby z replaye a ty zacnes argumentovat vecma ktery jsou vseobecny a ne na danou vec v repleji u ktere sem mel pravdu.. no tyvole ty si vazne dement ze to az mozny neni :D
2. ano od toho forum je, ale kdyz nekdo takovej jako ty: nehorazna lama bez absolutni znalosti hry a vseho stale mele picoviny a neposlechne 1000x zkusenejsi a skilove lepsi hrace, tak pak prichazi prave to, ceho si byl svedkem".
3. oh.. strasne nas mrzi ze uz tu nebudes psat tve lamske picoviny... trha mi to zily a ne jen me urcite
4. ty v platine nebudes ani po tom co se sc2 wol prestane 2 roky hrat a vseci budou hrat hots... s tvym gamestylem dosahnes mozna toho silveru tak za dalsi rok ty demente bez mozku

Hanz Willy píše:
Ahoj psal jsem že s tímto forem končim,ale je pravda že by to byla škoda tady skončit protože od některých uživatelů jsem dostal spousty cených rad,které mě dost pomohli k dosažení platinové ligy ve 1v1 a věřim že se dostanu i vejš třeba diamond nebo master ligy proč ne když nejsem tak špatný hráč jak tady o mě někteří píšou i hodnocení tim divnym systémem to potvrzuje.Jinak nechápu proč se lidi tak divěj že jsem mladej no když kraju hry tak to je přece jasný.Starej fotr tady diskutovat přece nebude o nákejch hrách rodiče mě pořád jebou že jen hraju a nechci se učit do školy včera mě odpojil Táta net tak jsem nemohl pařit a ani psát.Tak zatím ahoj dětska jdu se koukat na pohádky a pak si zahraju SC2.

Mohol si si na photoshop vybrat lepsi obrazok, na tomto mas 1v1 platinu nie len v sucasnej sezone, ale aj napravo v "carreer", to znamena, ze uz si nejaku sezonu ako platina musel skoncit. Co je ovsem nemozne, ak si sa do platiny dostal pred 2 dnami :)
Takze pre buducnost, pri trollovani si davaj pozor na jemne detaily

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:12:21 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
Eladen píše:
...Mohol si si na photoshop vybrat lepsi obrazok, na tomto mas 1v1 platinu nie len v sucasnej sezone, ale aj napravo v "carreer", to znamena, ze uz si nejaku sezonu ako platina musel skoncit. Co je ovsem nemozne, ak si sa do platiny dostal pred 2 dnami :)
Takze pre buducnost, pri trollovani si davaj pozor na jemne detaily


...Eladene, o tebe se poperou ve Scotland yardu :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:21:52 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Hanz Willy píše:
Fanatic píše:
Tak ty seš 2 roky hluboko v bronzu a teď si za 2 dny v platině? S tim jak hraješ? Tomu má věřit kdo? :D :D


Ahoj děti,

další rejpal se ozval jak to mám vědět psal jsem že nevim jak ten ranking systém funguje.Hlavně první na co jsem se ptal v tomhle topicu bylo to proč mě systém poslední dobou dává těžké soupeře hodně diamond a master hráče na to mě bylo odpovězeno že jsou to budto achivment hunteři nebo hráči co si honěj ego hraním v bronzu.Tak to bylo asi tak že mě ten systém chtěl promotnout už dávno a jen jsem ještě neměl ten správný skill?Ne já fakt nevim jak ten systém funguje to mě napište vy zkušení hráči.Já ten systém moc nechápu příde mě to hodnocení hráčů dost divný a nejsem sám jak jsem četl jiné topici. ;) ;)

Ahoj chlapáku,

další rejpal:
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1321215/1/Honza/

Vzhledem k tvému screenu a počtu odehraných her a dosažených bodů bych si troufnul říct, že jsem se trefil. Proč mi BNet lže? :( On mi tvrdí, že jsi v bronze?!11!

Pokud jsem se spletl, tak bych tě poprosil o výběr tvého profilu:
http://www.sc2ranks.com/search/starts/eu/honza

Další rejpal :o)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:22:59 
Offline
 Profil

Registrován: stř 09. bře 2011 22:47:53
Příspěvky: 1
To je pravda, ale pokud se dostal do platiny nejvyse, tak se to aktualizuje i na career statusu ne? Nebo se mylim?

Edit: už je to vyřešeno příspěvkem vyše :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:34:20 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
nie, do career sa ti to ulozi az ked s tym statusom ukoncis sezonu. v mojom profile je to momentalne rovnako :) Nie ze by na tom zalezalo, je jasne ze hanz troluje

Noall píše:
Eladen píše:
...Mohol si si na photoshop vybrat lepsi obrazok, na tomto mas 1v1 platinu nie len v sucasnej sezone, ale aj napravo v "carreer", to znamena, ze uz si nejaku sezonu ako platina musel skoncit. Co je ovsem nemozne, ak si sa do platiny dostal pred 2 dnami :)
Takze pre buducnost, pri trollovani si davaj pozor na jemne detaily


...Eladene, o tebe se poperou ve Scotland yardu :D

Predchvilou mi volal nejaky chlapik so skotskym prizvukom, ale kym som sa dozveldel co chce, niekto mu vytrhol telefon z ruky a pocul som len krik a potom strelbu, zrejme CIA ma tiez zaujem.

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:41:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
Hanz Willy píše:
Ahjsem se do platiny dostal díky tvejm radám 14 hatch utrácení minerálů do mrtě ...bych si tě dal do přátel jestli teda nebudeš proti?


hmm, až na to, že využitelnost 14hatch, jak jsem ti ji hrubě nastínil končí někde v TOP25 Silver. Pak už jsou ti hráči chytřejší. Jen si mě do přátel přidej, apoň sem budu moci hodit pravý screen tvého profilu :)

Eladen : napadl mě spíš Gimp, než photoshop, ale je pravda, že ta Carrier summary to celkově vyvrací ty jeden špione :D

ještě další věc : pokud se nepletu, před 7 dny měl Hanz Willy odehráno cca 1900 her. Dát za týden další tisícovku, to je dost nepravděpodobné.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:43:20 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
Eladen píše:
nie, do career sa ti to ulozi az ked s tym statusom ukoncis sezonu. v mojom profile je to momentalne rovnako :) Nie ze by na tom zalezalo, je jasne ze hanz troluje
Predchvilou mi volal nejaky chlapik so skotskym prizvukom, ale kym som sa dozveldel co chce, niekto mu vytrhol telefon z ruky a pocul som len krik a potom strelbu, zrejme CIA ma tiez zaujem.


...tak az zavolaji, tak rekni ze nemas zajem ty; drakan te stejne nepusti, dneska reprezentujes klan :)...no jinak, potom co se do hanze aklain pustil, mi ho bylo fakt lito...a on je to troll :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: master vs bronz
PříspěvekNapsal: stř 05. pro 2012 13:46:00 
Offline
 Profil

Registrován: stř 06. črc 2011 11:58:56
Příspěvky: 20
Noall píše:
Eladen píše:
nie, do career sa ti to ulozi az ked s tym statusom ukoncis sezonu. v mojom profile je to momentalne rovnako :) Nie ze by na tom zalezalo, je jasne ze hanz troluje
Predchvilou mi volal nejaky chlapik so skotskym prizvukom, ale kym som sa dozveldel co chce, niekto mu vytrhol telefon z ruky a pocul som len krik a potom strelbu, zrejme CIA ma tiez zaujem.


...tak az zavolaji, tak rekni ze nemas zajem ty; drakan te stejne nepusti, dneska reprezentujes klan :)...no jinak, potom co se do hanze aklain pustil, mi ho bylo fakt lito...a on je to troll :)

presne, najskor som naivne veril ze mozno chce vazne len nechat si poradit, ale dnes sa vyfarbil :D asi by som nemall byt taky dovercivy ..

_________________
forever bronze


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 209 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz